خون ریزی بعد مصرف قرص اورژانسی

0

سلام وخسته نباشید

یه رابطه محافظت نشده داشتم،نامزدم بعد از دوره پریودیش بود به فاصله دو روز تقریبا..رابطه برقرار کردیم و البته آب منی خودمو داخل نریختم با این حال یسری ترشح هست که از آلت خارح میشه و احتمال زیاد وارد بدنش شده برای همین بلافاصله قرص اورژانسی مصرف کرد که ترکیبی بود و تک دانه بود..بعد ۴ روز از رابطه دچار لکه های سیاه خون و بعد شروع خون ریزی شده..علتش چیه؟نگران باشیم؟چ احتمالی وجود داره؟

عرفان امانی وضعیت را به منتشر شده تغییر داد 19 اسفند 1402
0

با سلام خدمت کاربر محترم : امید
توضیحات کامل را قبلا خدمتتون دادم اگر مشکلی بود میتونین با بنده ثبت ویریت داشته باشین

0

سلام عرض ادب خدمت کاربر محترم :امید
بعد از ۲الی۶ روز از مصرف قرص اورژانسی ، لکه بینی و خونریزی رخ میده نگران نباشید،در ۹۹ موارد نشانه اثر قرص هست، البته نه صددرصد و اگر خونریزی به صورت پریودی باشه خم مقدار و هم مدتش، بارداری منتفی است، اگر خونریزی بعد مصرف قرص کن باسه، به احتمال ۹۹ درصد بارداری منتفی هست ولی قطعی ترین راه تشخیص اثر قرص، پریود شدن هست

0

با سلام و احترام . احتمالات متفاوتی وجود دارد اما با این وجود ، همسر شما بهتر است ازمایش بارداری به صورت خونی انجام دهید . در صورت تمایل با دادن کد ملی میتونم براتون این ازمایش رو ثبت کنم .

0

سلام وقتتون بخیر
با توجه به شرح حالی که گفتن احتمال بارداری نیست ، علت لکه بینی هم بهم ریختگی هورمون هاست، و اینکه استفاده از روش پیشگیری اورژانسی نباید به صورت همیشگی باشه

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.