خون ریزی بعد مصرف قرص اورژانسی

0

سلام وخسته نباشید

یه رابطه محافظت نشده داشتم،نامزدم بعد از دوره پریودیش بود به فاصله دو روز تقریبا..رابطه برقرار کردیم و البته آب منی خودمو داخل نریختم با این حال یسری ترشح هست که از آلت خارح میشه و احتمال زیاد وارد بدنش شده برای همین بلافاصله قرص اورژانسی مصرف کرد که ترکیبی بود و تک دانه بود..بعد ۴ روز از رابطه دچار لکه های سیاه خون و بعد شروع خون ریزی شده..علتش چیه؟نگران باشیم؟چ احتمالی وجود داره؟

عرفان امانی وضعیت را به منتشر شده تغییر داد 19 اسفند 1402
0

سلام عرض ادب خدمت کاربر محترم :امید
بعد از ۲الی۶ روز از مصرف قرص اورژانسی ، لکه بینی و خونریزی رخ میده نگران نباشید،در ۹۹ موارد نشانه اثر قرص هست، البته نه صددرصد و اگر خونریزی به صورت پریودی باشه خم مقدار و هم مدتش، بارداری منتفی است، اگر خونریزی بعد مصرف قرص کن باسه، به احتمال ۹۹ درصد بارداری منتفی هست ولی قطعی ترین راه تشخیص اثر قرص، پریود شدن هست

شما در حال مشاهده 1 از 4 پاسخ هستید، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.