غیر پزشکی, پوست و مو

مشاوره پزشکی جوانسازی پوست

مشاوره پزشکی جوانسازی پوست

مشاوره پزشکی جوانسازی پوست

مشاوره پزشکی جوانسازی پوست چیست؟

پوست از مهم ترین بخش های بدن انسان بوده که جدا از نظر زیبایی، از حفظ سلامت سایر اعضای بدن نیز اهمیت دارد. پوست مانع از عبور میکروب ها و عفونت در سایر اعضای بدن می شود. به همین دلیل قطعا می دانید که پوست سالم و از همه مهم تر جوان، چه تاثیری می تواند در حالتان داشته باشد. ما در این مطلب از سری مقالات ازپزشک ، تصمیم داریم در رابطه با ویزیت پزشک آنلاین برای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست صحبت کنیم.

. همانگونه که می دانید با افزایش سن، چین و چروک های روی پوست همچنین لک های پوستی در صورت بیشتر می شوند که این مسئله امری کاملا طبیعی بوده و در صورت تمامی انسان ها ایجاد می شود. این تغییرات پوستی با افزایش سن رخ می دهد ولی اگر این تغییرات زودتر از موعد بروز پیدا کنند اصلا طبیعی نیست و در آن افراد پیری پوست زودرس رخ می دهد .

در این زمان معمولا افراد برای جوانسازی پوست به سراغ مشاوره پزشکی جوانسازی پوست می روند تا از این طریق بتوانند پوستی شاداب و جوان داشته باشند. داشتن ویزیت پزشک آنلاین برای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست به منظور درمان پوست و زیبایی آن صورت می گیرد . متاسفانه انجام مشاوره پزشکی جوانسازی پوست نزد یک فرد کم تجربه و غیر متخصص می تواند برای شما مشکلات متعددی به همراه داشته باشد. پس چه خوب که اگر با بهترین پزشکان متخصص پوست در تهران آشنا شوید و قبل از مراجعه ، یک ویزیت پزشک آنلاین بگیرید. مراجعه به بهترین متخصص پوست راهی برای درمان مشکلات پوست  شماست.

چرا که زیبا سازی و جوانسازی پوست از حساسیت زیادی برخوردار است و اگر مشاوره پزشکی جوانسازی پوست به درستی انجام نشود می تواند آسیب های جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد.

مشاوره پزشکی جوانسازی پوست به صورت آنلاین

 برای داشتن مشاوره پزشکی جوانسازی پوست با بهترین پزشکان متخصص ، همین الان اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و بدون کوچکترین نگرانی و اتلاف وقت در خانه ویزیت شوید. شما با داشتن مشاوره آنلاین پزشکی و ویزیت پزشک آنلاین در سامانه ازپزشک ٬ دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری به مطب پزشک نخواهید داشت. همچنین دیگر نیازی نیست ساعت ها ترافیک را تحمل کنید، در مطب دکتر نوبت بگیرید و منتظر بمانید تا نوبت ویزیت شما شود.

با خیال راحت در خانه بمانید و مسائل پزشکی و مشکلات خود را با دکتر مورد نظر در میان بگذارید. شما با استفاده از خدمات پزشکی ازپزشک می توانید به راحتی و به صورت آنلاین تمام مشکلات را با ارتباط صوتی و یا حتی تصویری در میان بگذارید و نسخه الکترونیکی دریافت کنید.

در مشاوره پزشک تصویری به صورت آنلاین، تنها در صورتی که به ویزیت حضوری نیاز باشد، پزشک از شما می خواهد که برای ویزیت حضوری به مطب مراجعه کنید در غیر این صورت به صورت آنلاین مشکل شما را حل کرده و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهد .
پس با آرامش خاطر و با نصب اپلیکشن ازپزشک، در تلفن همراه خود یک پزشک داشته باشید تا بتوانید  در صورت نیاز به او مراجعه کرده و از هدر دادن زمان خود در مطب ‌های پزشکی و یا بیمارستان‌ ها، خصوصا در این روزهای خسته کننده و شلوغ جلوگیری کنید.

اگر به دنبال ویزیت پزشک آنلاین برای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست هستید و دوست دارید مراحل درمان را در این روزهای سخت در منزل سپری کنید شوید، همراه ما باشید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت ویزیت و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

مزایای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست

مزایای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست

برای داشتن ویزیت پزشک آنلاین پوست یک سری آسیب ها که منجر به تخریب پوست و ضایعات پوستی در شما شده اند می توانند شما را برایداشتن مشاوره پزشکی جوانسازی پوست سوق دهند. آسیب هایی چون :

 1. افزایش سن و پیری
 2. عفونت پوستی
 3. دانه پوستی
 4. تخریب یا تغییرات بافت پوست در هنگام اضافه یا کاهش وزن ناگهانی
 5. اثرات زخم ها و بریدگی ه
 6. سوختگی از جمله آفتاب سوختگی یا سوختگی با آتش
 7. واکنش های آلرژیک و حساسیت پوستی
 8. لکه های تیره و روشن روی پوست
 9. دیر خوب شدن زخم ها

پوست هم به دلایل مختلفی دچار افتادگی می شود و پوست سفت و سالم زمانی که کشیده می‌شود دوباره به جای خود باز می ‌گردد. ولی متاسفانه زمانی که پوست توانایی خودش را از دست بدهد، دچار افتادگی شده و این عارضه در هر ناحیه از بدن ممکن است اتفاق بیفتد.

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

علل افتادگی پوست؟

علل افتادگی پوست؟

 علل افتادگی پوست را ذکر می‌کنیم تا در صورت نیاز به ویزیت پزشک آنلاین برای مشاوره پزشکی جوانسازی پوست ، زودتر اقدام کنید :

 1. افزایش سن به این صورت که با افزایش سن به مرور پوست دو پروتئین مهم چون الاستین و کلاژنن را از دست می‌دهد، الاستین به پوست خاصیت ارتجاعی داده و پوست سفت به دلیل وجود این پروتئین پس از کشیده شدن به جای خود باز می گردد. کلاژن هم به پوست کمک می‌کند تا ساختار سفت و محکم خود را حفظ کند و دلیل آن وجود فیبرهای محکم در ساختار کلاژن است. این پروتئین توسط فیبروبلاست‌ها تولید می ‌شود و متاسفانه تولید این دو پروتئین با افزایش سن به شدت کاهش پیدا می‌کند. همچنین لازم است بدانید که مواردی مانند قرار گرفتن در معرض اشعه قرابنفش یا آلاینده‌های موجود در محیط مثل دود سیگار روند پیری پوست را تسریع می‌ کنند.
 2. چاقی و اضافه وزن هم به مدت طولانی باعث آسیب به رشته ‌های الاستین و کلاژن در پوست م ی‌شود. به ‌همین ‌دلیل زمانی که شروع به کاهش وزن و لاغری می ‌کنید، برگشتن پوست به حالت قبل سخت می شود. ازپزشک توصیه می کند تا زمانی که جوان هستید، به دنبال کاهش وزن باشید تا با افتادگی پوست مواجه نشوید.
 3. بارداری هم می تواند باعث افتادگی پوست در اطراف شکم و دیگر قسمت های بدن شود. سن مادر نیز در میزان افتادگی پوست بسیار موثر است.
 4. برخی از بیماری ها هم می توانند باعث افتادگی پوست شوند. یک زیر گروه از بیماری نادر لنفوم پوستی T که با نام شلی پوست گرانولوماتوز شناخته می ‌شود، می‌تواند افتادگی پوست را در پی داشته باشد. این بیماران معمولا دچار شلی پوست در زانو و آرنج هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مشکلات پوست و مو می‌توانید مقاله مشاوره آنلاین با متخصص پوست و مو و زیبایی را مطالعه نمائید تا اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.