غیر پزشکی, اخبار سلامت

درمان پارگی پرده گوش با ویزیت آنلاین دکتر

درمان پارگی پرده گوش با ویزیت آنلاین دکتر

ویزیت آنلاین دكتر برای بیماری های گوش

چنانچه به ویزیت آنلاین دکتر و یا مشاوره پزشکی آنلاین  نیاز دارید پیشنهاد می کنیم از خدمات ویزیت آنلاین دکتر ازپزشک که بهترین پزشکان متخصص را دارد بهره ببرید و به صورت آنلاین ویزیت شوید. ویزیت آنلاین دکتر و یا مشاوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. با استفاده از خدمات ازپزشک ، دیگر نیازی نیست به دنبال یک ویزیت پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت آنلاین پزشک گوش و حلق و بینی داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. ما در این مطلب به درمان پارگی پرده گوش با ویزیت آنلاین دکتر اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 

ویزیت آنلاین دکتر متخصص گوش

ویزیت آنلاین دکتر متخصص گوش

 

ویزیت آنلاین دکتر برای درمان پارگی پرده گوش

پرده گوش بافت نازکی است که مجرای گوش خارجی را از گوش میانی جدا می‌کند. پارگی در این بافت هم از گوش اتفاق می‌افتد. پارگی پرده گوش ممکن است منجر به کاهش شنوایی شود. همچنین ممکن است گوش میانی شما را در برابر عفونت ‌ها آسیب ‌پذیر کند. پارگی پرده گوش معمولا طی چند هفته بدون درمان خاصی بهبود می‌یابد. اما گاهی‌اوقات برای بهبود نیاز به وصله کردن با بافت کاغذی ‌مانند یا ترمیم جراحی دارد.چنانچه فکر می کنید دچار پارگی پرده گوش شدید، باید به پزشک مراجعه کنید و یا ویزیت آنلاین دکتر داشته باشید. پزشک برای معاینه داخل گوش از دستگاهی به ‌نام اتوسکوپ استفاده می‌کند. انجام این کار به پزشک این امکان را می‌دهد که پارگی پرده گوش را تشخیص دهد و اندازه آن را مشخص کند.

همچنین ممکن است پزشک معالج از بیمار تست شنوایی‌ سنجی و تمپانومتری درخواست کند. برای آزمایش فشار هوا ممکن است از دمیدن هوا در گوش استفاده کند.

پارگی پرده گوش اغلب طی 1 تا 3 ماه بهبود می ‌یابد. افراد دچار پارگی پرده گوش برای درمان می ‌توانند از داروهای ضد‌التهابی ‌غیراستروئیدی مانند ایبوپروفن برای رفع درد گوش و کاهش هرگونه التهاب استفاده کنند. اگر فردی دچار درد گوش هست، کمپرس گرم روی گوش می ‌تواند به تسکین درد خفیف کمک کند. در زمان ویزیت آنلاین دکتر ممکن است پزشک معالج برای افرادی که عفونت گوش دارند آنتی ‌بیوتیک خوراکی یا قطره گوش تجویز کند.

اگر پرده گوش به ‌خودی ‌خود بهبود نیابد، ممکن است عمل جراحی تمپانوپلاستی برای ترمیم سوراخ پرده گوش لازم باشد.

پیشنهاد ویژه: مطاله مقاله علائم عفونت گوش با ویزیت دکتر آنلاین داخلی رایگان

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

ویزیت آنلاین دکتر

شما با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی ، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره بگیرید و درمان شوید. شاید   با جستجو در اینترنت بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و ویزیت آنلاین دکتر ، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است . به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است.

با استفاده از خدمات آنلاین ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای جز بیماری، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه مشاوره پزشکی آنلاین  داشته باشید. همچنین می ‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید.

بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،  مشاوره پزشکی آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص ، مشاوره درمانی دریافت کنید.

 

ویزیت آنلاین دکتر گوش تصویری

ویزیت آنلاین دکتر گوش تصویری

 

ویزیت آنلاین دکتر در سامانه ازپزشک

پزشک متخصص گوش، حلق و بینی می ‌تواند بیماری‌‌ هایی چون پارگی پرده گوش، ناشنوایی، عفونت گوش، وزوز گوش، اختلال ‌های عصب و مادرزادی، سینوزیت، پولیپ، انسداد بینی، ورم لوزه، خروپف، آلرژی، سردرد پشت گوش، بلع، تومور سرطانی، مشکلات بویایی، بیماری مربوط به حنجره، مری، تومورهای سرطانی و جراحی پلاستیک را درمان کند و به بیماران مشاوره پزشکی بدهد.

معمولا معاینه اولین قدمی است که توسط تمامی پزشکان متخصص گوش، حلق و بینی انجام می ‌شود. سپس بعد از شناخت بیماری ، دارو، سمعک، تست شنوایی، جراحی سر و گردن یا روش درمانی مناسب با علائم بیماری توسط پزشک متخصص تجویز می‌ شود. اگر با نشانه‌ هایی مانند تب، عفونت گوش، درد یا مشکلات بویایی و شنوایی مواجه شدید توصیه می کنیم برای چکاپ، به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنید در غیر این صورت برای داشتن مشاوره پزشکی و یا ویزیت پزشک  به صورت آنلاین می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران را جستجو کنید و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

برای انتخاب بهترین دکتر آنلاین در تهران می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین گوش، حلق و بینی تهران را شناسایی و از ایشان مشاوره پزشکی آنلاین  دریافت کنید.

پیشنهاد مقاله: ویزیت آنلاین پزشک متخصص گوش، حلق و بینی

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.