جنسی

تاثیر قرص تاخیری و معرفی انواع آن

تاثیر قرص تاخیری و معرفی انواع آن

تاثیر قرص تاخیری

قرص تاخیری داروهایی هستند که برای کنترل تاخیر در انزال (اختلال نعوظ جنسی) استفاده می‌شوند. این داروها معمولاً از موادی مانند داپوکستین استفاده می‌کنند که به تأخیر انزال کمک می‌کند و از ایجاد انزال زودرس جلوگیری می‌کند. این داروها توسط پزشک تجویز می‌شوند و باید به دقت دستورات و دستورات پزشک را دنبال کنید. برای آشنایی با تاثیر قرص تاخیری و أنواع  کپسول تاخیری و اسپری تاخیری همراه ما باشید.

 

تاثیر قرص تاخیری

قرص‌های تاخیری معمولاً به تأخیر انزال کمک می‌کنند و از ایجاد انزال زودرس جلوگیری می‌کنند. این داروها اغلب شامل موادی مثل داپوکستین هستند که به کاهش حساسیت نعوظی در مردان کمک می‌کنند و در نتیجه انزال را به تأخیر می‌اندازند. تأثیرات مهم این داروها عبارتند از:

  • تاخیر در انزال: این داروها باعث افزایش زمان تا انزال می‌شوند، که به شما و هم‌جنس‌پذیری شما اجازه می‌دهد تا به صورت بلندتری لذت ببرید.
  • کاهش حساسیت: این داروها حساسیت نعوظی را کاهش می‌دهند، که می‌تواند به کنترل بهتر انزال کمک کند.
  • افزایش اعتماد به نفس: با کنترل بهتر تاخیر در انزال، ممکن است افراد احساس بهتری در مورد عملکرد جنسی خود داشته باشند.

مهم است که قبل از استفاده از هر داروی تاخیری، با پزشک خود مشورت کنید و دستورات او را رعایت کنید. همچنین، ممکن است تأثیرات جانبی و مخاطراتی هم داشته باشند، بنابراین پیشنهاد می‌شود تحقیقات خود را انجام دهید و از مشورت با متخصصان بهره ببرید.

 

کپسول تاخیری

کپسول تاخیری

 

معرفی بهترین قرص تاخیری یا اسپری تاخیری

قرص تاخیری باید با تجویز پزشک مصرف شود اما اسپری نیازی به تجویز و تایید پزشک ندارد؛ با این‌حال بسیاری از مردم به طور خودسرانه از کپسول تاخیری مصرف میکنند. برخی مردان در حین داشتن رابطه جنسی به‌سرعت ارضا می‌شوند و کوتاهی زمان رابطه و ارضا نشد‌ن شریک جنسی آنها می‌تواند بر روابط احساسی و زناشویی تاثیر بگذارد. از این رو برای داشتن تاثیر قرص تاخیری به آن رجوع می کنند.

بهره بردن از تاثیر قرص تاخیری  مانند ویاگرا یا سیالیس می‌تواند باعث ایجاد نعوظ قوی و محکم اما برای مدت زمانی محدود شود.

 

قرص تاخیری سروتونین

این دارو معمولا برای افسردگی تجویز می شود اما برای زودانزالی مردان هم کاربرد دارد. اگر مشکلات مربوط به رابطه جنسی شما ناشی از مشکلات سلامت روانی مانند افسردگی یا اضطراب باشد، این داروها ممکن است با توجه به تاثیر قرص تاخیری به شما کمک کنند.

 

قرص تاخیری ویاگرا

ویاگرا از شناخته شده ترین انواع قرص تاخیری با توجه به تاثیر قرص تاخیری در میان مردان است. نام‌های دیگر این قرص قرص وی آی پی و یا ویاگرا وی آی پی است. این دارو اغلب در بهبود ناتوانی‌های جنسی مؤثر بوده و باعث تأخیر در انزال خواهد شد. بهترین زمان استفاده از ویاگرا معمولا یک ساعت قبل از رابطه جنسی است. اما به خاطر داشته باشید که اثرات ویاگرا تا 5 الی 6 ساعت ماندگار است که در برخی موارد می‌تواند موجب نعوظی دردناک شود.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

قرص تاخیری داپوکستین

داروی داپوکستین علاوه بر به تاخیر انداختن زمان رسیدن به انزال، مدت زمان افزایش نعوظ را نیز بهبود می‌بخشد. داپوکستین یا داپیکو، در واقع یک داروی مهار بازجذب سروتونین است. توجه داشته باشید که داروی داپوکستین یک داروی تجویزی است و حتما باید توسط پزشک متخصص تجویز شود و برای خرید آن باید نسخه پزشکی داشته باشید.

 

قرص تاخیری پروانه ای

قرص تاخیری پاپلی یا پروانه‌ای از مخرب‌ترین داروهای جنسی و قرص های تاخیری موجود در کشور بوده که متاسفانه عوارض جدی و جبران‌ناپذیری را همراه با خود دارد. این دارو حاوی سیلدنافیل و ترامادول بوده و معمولا باعث ایجاد عوارض جدی در افراد می‌شود. اثر این دارو زیاد است و می‌تواند حدود ۵۰ دقیقه انزال را به تاخیر بیندازد.

 

قرص تاخیری وگادول

این دارو همان ماده مخدر ترامادول است که عوارض مصرف آن تأخیر انزال بلندمدت است. هرچند این قرص به عنوان قرص تاخیری گیاهی به فروش می‌رسد، اما در واقع قرص وگادول از دو ماده ترامادول و سیلدنافیل ساخته شده که مصرف بیش از حد و طولانی مدت آن می‌تواند عوارض جدی برای سلامتی افراد به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که قرص تاخیری گیاهی به نام وگادول به صورت رسمی وجود ندارد و توسط هیچ ارگان پزشکی تأیید نشده است.

 

اسپری تاخیری

اسپری تاخیری

 

بهترین اسپری تاخیری

اسپری‌های تاخیری برای کنترل تاخیر در انزال (اختلال نعوظ جنسی) استفاده می‌شوند. یکی از اسپری‌های شناخته شده در این زمینه اسپری “لیدوکائین” است. این اسپری معمولاً باید به قسمت تحتانی آلت تناسلی قبل از رابطه جنسی اعمال شود و به تخصصی کردن پوست و کاهش حساسیت منجر می‌شود.

 

با این حال، همچنان باید توجه داشته باشید که مصرف هر نوع دارو یا اسپری تاخیری باید توسط پزشک تجویز شود و باید دستورات و راهنمایی‌های پزشکی را رعایت کنید. همچنین، مشکلات جنسی ممکن است علل متعددی داشته باشند، بنابراین مشاوره با پزشک متخصص می‌تواند کمک کننده باشد.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری به این صورت است:

  1. اسپری تاخیری خود را به خوبی تکان دهید.
  2. اسپری تاخیری را از فاصله ۳۰ سانتی ‌متری بر روی کلاهک و بدنه آلت خود اسپری کنید.
  3. حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید.

 

قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

هیچ داروی تاخیری یا سفت کننده جنسی بدون هیچ گونه عوارض یا مخاطرات ندارد. همه داروها دارای ممکنات عوارض جانبی هستند و ممکن است باعث تداخل با داروهای دیگر یا مشکلات دیگر سلامتی شوند. همچنین، مصرف بی‌رویه داروها می‌تواند به مشکلات جدی منجر شود.

بهترین راه برای استفاده از داروهای تاخیری یا سفت کننده جنسی، مشورت با پزشک می‌باشد. پزشک می‌تواند بر اساس وضعیت شما داروی مناسب را تجویز کند و به شما در مورد مخاطرات و عوارض ممکن آگاهی دهد. همچنین، رعایت دقیق دستورات پزشک و معاینات منظم با او می‌تواند به کمک بهتری به شما برای حفظ سلامتی جنسی کمک کند.

 

بیشتر بخوانید: بهترین پوزیشن جنسی در رابطه زناشویی

 

بھترین قرص تاخیری و کپسول تاخیری برای زنان

قرص لیدی ارا پرووسترا Provestra  قرص تاخیری گیاهی برای زنان است و ذره ای مواد شمیایی و هورمونی در آن وجود ندارد. قرص لیدی ارا پرووسترا بدون استروژن و پرورسترون همچنین  تستوسترون و هر گونه هورمون استروئیدی است. کپسول تاخیری  لیدی پرووسترا Provestra عوارضی به همراه ندارد. قرص افزایش شهوت زنان انواع مختلفی در مارکت جنسی دارد مانند لیدی ارا ، واردنافیل و ایکس اید گلدن که برای رفع بی میلی جنسی زنان بکار می رود. میتوان گفت لیدی ارا جز سرآمدای قرص های افزایش شهوت جنسی زنانه است و تاثیر قرص تاخیری چشمگیری دارد.

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شمسی مبشری نیا

شمسی مبشری نیا

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رامینا جوینی پور

رامینا جوینی پور

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فاطمه غواص معانی

فاطمه غواص معانی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیده کبری میر بهرسی

سیده کبری میر بهرسی

روانشناسی

تصویر دکتر حمیده قاضی مزرعه

حمیده قاضی مزرعه

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر رضا کاکرودی

رضا کاکرودی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر حانیه خوش لهجه ثابت

حانیه خوش لهجه ثابت

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهرداد ساسانی

مهرداد ساسانی

روانشناسی

تصویر دکتر محمدرضا خسروجردی

محمدرضا خسروجردی

روانشناسی شخصیتی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

سوالات متداول

قرص تاخیری چند ساعت قبل مصرف شود؟

شما می‌توانید حدود ۱ تا ۳ ساعت پیش از شروع رابطه جنسی، این قرص را مصرف کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. آقایان ۱۸ تا ۶۴ سال می‌توانند از این قرص برای درمان مشکل زود انزالی خود استفاده کنند.

بھترین قرص تاخیری فوری؟

کپسول دیلی‌کیم کیمیاگر قرص سرترالین از بهترین قرص‌های تأخیری قرص آفرودیت گل دارو قرص ویاگرا یا سیلدنافیل قرص تادالافیل مشابه قرص ویاگرا قرص داپیکو از بهترین قرص‌های تأخیری قرص ارکتو قرص گیاهی دایان مکس

بعد از قرص تاخیری چه بخوریم؟

حتما به دستورالعمل قرص توجه کنید. برای اینکه تاثیر بیشتری داشته باشند، همراه غذا یا با چند لیوان آب مصرف کنید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.