غیر پزشکی, روانشناسی

۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان

۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان

مشاوره خانواده اينترنتی رايگان

با ازدواج خانواده داشتن شکل می گیرد و با شروع زندگی ممکن است برخی مشکلات در برخی زندگی ها ظاهر شوند. مشکلات و خصوصیات زوجین، داشتن راه هایی برای بهتر شدن روابط در خانواده، داشتن زندگی درست و آرام و رسیدن به کمال، رفتار صحیح اعضا خانواده با یکدیگر و نوع برخورد با مشکلات خانواده ، همگی در حیطه روانشناسی خانواده قرار دارند. همچنین تمام مسائلی که ممکن است بعد از ازدواج برای افراد پیش بیاید و در آن حوزه نیاز به روانشناس دارند نیز در این حیطه قرار دارند. روانشناسان ، روان درمان گران و متخصصان بهداشت ، افرادی هستند که در زمینه کمک به بیماران برای توسعه مهارت های شناختی ، عاطفی و همچنین کاهش علائم بیماری های روانی و ذهنی و مقابله با چالش های زندگی برای سلامت ذهن تخصص دارند و کسب علم کرده اند . در واقع بهترین روانشناس تهران پزشکی است که دارای صلاحیت ، اعتماد ، همدلی و بی طرفی بوده تا بتواند از مراجعه کنندگانش به صورت ویزیت پزشک آنلاین حمایت کند و بدون قضاوت ، راهنمای آنها باشد. مشاوره روانشناسی خانواده هم سعی بر این دارد تا  با کمک بتواند بیمارش به تغییرات دلخواه و همچنین خودشناسی برسد. در این مقاله به ۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان اشاره خواهیم کرد تا به اهمیت مشاوره خانواده اینترنتی رایگان پی ببرید.

پیشنهاد مقاله: تفاوت مشاور حضوری و مشاور آنلاین خانواده چیست؟

 

۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان

۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان

 

۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان در سامانه ازپزشک

اگر به فکر مشاوره خانواده اینترنتی رایگان هستید و تمایل دارید مشاوره تصویری رایگان داشته باشید، به این معناست شما به آن نیاز دارید. در کنار نیاز شما به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان و مشاوره تصویری رایگان، ۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی وجود دارد که نشان می دهد خانواده شما می تواند از آن بهره مند شود. در ضمن هنگامی که به دنبال یک مشاوره تصویری رایگان هستید ، تمام گزینه های موجود از جمله یک روانشناس یا روانپزشک یا مشاور را در نظر بگیرید. در ادامه به ۱۰ دلیل اشاره می کنیم:

 

  1. خانواده تلفیقی یا ناتنی. خانواده تلفیقی زمانی شکل می گیرد که دو واحد خانوادگی جدا تصمیم می گیرند یکی بشوند. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که یک نفر با دو فرزند با شخص دیگری که یک فرزند دارد ازدواج کند. یک خانواده تلفیقی همچنین می تواند زمانی باشد که شخصی که بدون فرزند است با یک والد ازدواج کند یا در همان شرایط ، این زوج فرزندان خود را دارند و خواهر و برادر های ناتنی را ایجاد می کنند. همانگونه که می دانید هدایت این نوع خانواده ها دشوار و زمان بر است. قطعا مشاوره خانواده اینترنتی رایگان توسط یک روانشناس یا روانپزشک می تواند در این امر به شما کمک کند.
  2. تنهایی. نوجوانان حال و هوای متغیری دارند و جوانان کم کم تمایل به حفظ حریم خصوصی شان پیدا می کنند. گاهی أوقات همسر شما دلش می خواهد روزی را برای خودش داشته باشد یا ممکن است شوهر شما بخواهد برای یک سفر آخر هفته با دوستانش باشد. در غیر این صورت اگر می بینید که یکی از اعضای خانواده ترجیح می دهد به جای اینکه هر شب برای شام بیاید ، در اتاق خود بماند و یا دیگر با دوستان یا خانواده خود معاشرت نداشته باشد ، این می تواند به یک مشکل اساسی تبدیل شود. در این حالت مشاوره خانواده اینترنتی رایگان توسط یک روانشناس یا روانپزشک می تواند به شما کمک کند.
  3. خانواده گسسته. اگر شاهد آن هستید که خانواده صحبتی نمی کنند و هر فردی به نوعی خودش را سرگرم نگه می دارد، مشاوره خانوادگی می تواند به خانواده هایی که به طور موثر ارتباط برقرار نمی کنند کمک کند.
  4. اعتیاد می تواند خانواده را تحت تأثیر قرار دهد. از این رو مشاوره خانواده اینترنتی رایگان توسط یک روانشناس یا روانپزشک می تواند در این امر به شما کمک کند.
  5. از نگه داشتن طبیعی و قابل احترام است. اگر متوجه شدید که مرتباً چیز هایی را از همسرتان مخفی نگه می دارید، این رفتار فریبنده و پنهانی بوده و می تواند به رابطه زناشویی لطمه وارد کند.
  6. بی میلی جنسی
  7. ابراز احساسات بیش از حد
  8. فاصله گرفتن تدریجی
  9. کینه ورزی
  10. صمیمیت به عنوان مجازات

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله تبعیض بین فرزندان و مشاور آنلاین خانواده

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مشاوره خانواده اینترنتی

سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، بیماران را ویزیت کند و به آنها مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده اینترنتی رایگان بدهد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، ویزیت با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره خانواده اینترنتی رایگان را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل ویزیت مشاوره خانواده اینترنتی رایگان را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند.

 

 مشاوره خانواده اینترنتی رایگان تصویری

مشاوره خانواده اینترنتی رایگان تصویری

 

اهمیت و کاربرد مشاوره خانواده اینترنتی

از اهمیت و کاربرد روانشناس خانواده می توان در ابتدا به تاثیر بر سایر اعضا اشاره کرد. تمامی انسان ها اولین اجتماعی که در آن عضو شده و پرورش می یابند خانواده است و به همین دلیل صمیمیت و همدلی بین اعضای خانواده به اندازه ای زیاد است که قطعا بروز مشکل در یکی از اعضای خانواده می تواند تاثیر مستقیم یا غیر مستقیم بر اعضای دیگر بگذارد.

درمان اختلالات و مشکلات فردی هم از اهمیت و کاربرد مشاوره خانواده اینترنتی رایگان است. برخی از روانشناسان بالینی در سامانه ازپزشک برای درمان اختلالات، دوست دارند به صورت آنلاین  همه اعضای خانواده را ببینند تا بتوانند در روند درمان از آن ها کمک بگیرند. رفع مشکلات هم از دیگر اهمیت و کاربرد مشاوره خانواده اینترنتی محسوب می شود. با استفاده از مشاوره خانواده می ‌توان دید بسیار دقیق تری نسبت به مشکلات داشت و با ارائه نکات و مشاوره می توان مسائل و مشکلاتی که در خانواده وجود دارد را رفع کرد.

دریافت مشاوره خانواده اینترنتی رایگان می ‌تواند باعث پیشگیری از بسیاری از تصمیمات اشتباه شود. همان ‌طور که می ‌دانید، خانواده درمانی مشکلات فردی و بین فردی را از نگاه عمیق ‌تر و گسترده‌ تری به عنوان بخشی از سیستم پیچیده خانواده تحلیل کرده و اقدام به رفع آن ‌ها می‌کند. مشاوره خانواده اینترنتی در سامانه ازپزشک هم می ‌تواند با مزیت در دسترس بودن به خانواده‌ شما کمک کند تا شما به راحتی بتوانید ریشه مشکلات خود را پیدا کنید. از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست مشاوره خانواده اینترنتی رایگان بدهند و به راحتی مشکلاتشان را برطرف کنند.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله انواع تست روانشناسی

 

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علیرضا فرهاد غیبی

علیرضا فرهاد غیبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا صابری

زهرا صابری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم کریمی

مریم کریمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مرجان معاونی

مرجان معاونی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علی اردشیری

علی اردشیری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.