غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره با پزشک آلزایمر

مشاوره با پزشک آلزایمر

مشاوره با پزشک آلزایمر

درباره مشاوره با پزشک آلزایمر بیشتر بدانید:

از یاد بردن خاطرات و تمام اتفاقاتی که مهم‌ ترین روزهای زندگی افرد را تشکیل می دهند، یک اتفاق ناگهانی و غیر مترقبه نیست. برای مثال این اتفاقات ممکن است از فراموش کردن اسامی نزدیک ‌ترین اعضای خانواده در فرد آغاز شوند و تا مناسبت ‌های مهم و سپس اختلالات مربوط به انجام کارهای روزمره ادامه داشته باشند. به این حالت آلزایمر می گویند و متاسفانه این بیماری، چون روند آرام و تدریجی دارد، درمان آلزایمر ممکن است به تعویق بیفتد و گاهی در برخی افراد اصلا درمان نداشته باشد. سلامت روان مهم‌ ترین نکته‌ای است که اگر در طول زندگی به آن توجه کنید، در سالمندی دچار آلزایمر نخواهید شد. با انجام یکسری از مراقبت ‌ها می‌توان از ابتلا به این عارضه پیشگیری و یا آن را کنترل کرد. شناخت و درک ذهن، فرد را وادار می کند تا از انواع بیماری های ذهنی که نمونه بارز آن آلزایمر است پیشگیری کند.

مشاوره با پزشک آلزایمر به صورت تصویری

مشاوره با پزشک آلزایمر به صورت تصویری 

چنانچه برای مشاوره پزشک تصویری به مشاوره با پزشک آلزایمر نیاز دارید ، قبل از خواندن این مطلب از مجله سلامتی ، اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و نگاهی به برترین متخصصان آنلاین سامانه بیاندازید. ازپزشک با ایجاد یک بستر آنلاین پزشکی و با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، مشاوره پزشک تصویری بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص  را جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره پزشک تصویری و یا ویزیت پزشک آنلاین را در خانه انجام دهید.

با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه نیز می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.  ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره با پزشک آلزایمر را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. پس بدون نگرانی و اتلاف وقت در مطب و کلینیک ها در خانه بمانید و از مشاوره با پزشک آلزایمر در هر مکان و زمانی که نیاز به آن داشتید بهره ببرید. چنانچه به دنبال دکتر خوب برای آلزایمر هستید، این مطلب را مطالعه کنید و سپس در اپلیکیشن ازپزشک ، مشاوره پزشک تصویری با بهترین متخصص را داشته باشید.

چرا مشاوره با پزشک آلزایمر ؟

در ادامه برای بالا بردن اطلاعات شما از این بیماری عجیب و ترسناک باید بگوییم که آلزایمر بیماری است که با از بین رفتن سلول‌ های مغز و کوچک شدن مغز در افراد ایجاد می شود. در اوایل این بیماری ممکن است افراد حافظه نزدیک و کوتاه مدت خود را از دست بدهند و متاسفانه روند آهسته آن ممکن است فرایند درمان را نیز به تعویق بیندازد. به همین دلیل، در صورت بروز علائم آلزایمر بایستی سریعا به پزشک مراجعه کنید و مشاوره با پزشک آلزایمر داشته باشید. پزشک آلزایمر کسی است که به طور تخصصی بر روی درمان و تشخیص این بیماری کار می‌کند و  علم و داشن و مهم تر از آن تخصص کافی دارد.

در واقع متخصص اعصاب و روان یا مغز و اعصابی است که در زمینه آلزایمر و درمان افرادی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مهارت کافی کسب کرده است و می تواند بیماران را درمان کند.  اما چه زمانی به مشاوره پزشک تصویری و یا مشاوره با پزشک آلزایمر داریم ؟

مشاوره پزشک تصویری یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

چه زمانی به مشاوره با پزشک آلزایمر نیاز داریم ؟

شما در صورت مشاهده هر نوع از علائمی که در ادامه عنوان می کنیم ، به مشاوره با پزشک آلزایمر و مشاوره پزشک تصویری در سامانه ازپزشک نیاز دارید . علائمی چون :

 • اختلال در حافظه
 • اختلال در انجام کارهای روزمره
 • اختلال گفتار
 • گم کردن زمان و مکان
 • ضعف یا کاهش قدرت قضاوت
 • مشکل در تفکر
 • جابه جا گذاشتن اجسام
 • تغییر در حالات روحی و روانی
 • تغییرات شخصیتی

زمان مناسب برای دریافت مشاوره با پزشک آلزایمر

زمان مناسب برای دریافت مشاوره با پزشک آلزایمر

زمانی که تصمیم می‌گیرید مشاوره پزشک تصویری و مشاوره با پزشک آلزایمر داشته باشید، پیشنهاد می کنیم حتما تمام جزئیات رفتارهای خود را یادداشت کرده و زمان و شرایطی هم که درگیر این بیماری می‌شوید به طور دقیق بنویسید. در این مورد می توانید از خانواده و دوستانی که با آنها زندگی می کنید کمک بگیرید. چرا که افراد خانواده از وضعیت رفتاری شما اطلاعات دقیق تری دارند .   علائم بیماری آلزایمر هم معمولا توسط اطرافیان بیمار حس می ‌شود و خود فرد درکی از اتفاقی که برای او در حال افتادن است، ندارد. به همین دلیل برای مشاوره پزشک تصویری و مشاوره با پزشک آلزایمر ، تمام جزئیات رفتارهای خود را  در یک کاغذ بنویسید و زمان و شرایطی هم که درگیر این بیماری می‌شوید به طور دقیق یادداشت کنید تا بتوانید در مشاوره پزشک تصویری آنها را بازگو کنید.
شاید درمان صد درصد و قطعی برای آلزایمر وجود نداشته باشد اما مشاوره با پزشک آلزایمر در سامانه ازپزشک می تواند ترکیبی از روش ‌های درمان را با توجه به شرایط و وضعیت بیمار پیش بگیرد و کمک کننده باشد .

ازپزشک در زمان مشاوره با پزشک آلزایمر بیمار ، گاهی از روش های کمکی زیر برای تشخیص استفاده می کند :

 • تصویربرداری ام آر آی برای بررسی اندازه و حجم مغز
 • تصویر برداری پت اسکن
دریافت مشاوره با پزشک آلزایمر از سامانه از پزشک

چنانچه به دنبال دکتر آلزایمر و یا مشاوره با پزشک آلزایمر در تهران هستید می‌توانید اپلیکیشن ازپزشک را بر روی تلفن  همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان ، مشاوره پزشک تصویری بگیرید. سامانه ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین متخصصان، امکان داشتن مشاوره پزشک تصویری و ویزیت آنلاین پزشک برای افراد را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال یک متخصص برای داشتن مشاوره با پزشک آلزایمر بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، مشاوره پزشک تصویری به صورت تصویری و صوتی و همچنین به صورت پیام داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت بیمارانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی  را در زمان ویزیت آنلاین پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید تا از این طریق بتوانید پزشک را وضعیتی که دارید مطلع بسازید.

متخصص داشته باشید.

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه دلایل بروز سردرد و نحوه دریافت ویزیت آنلاین نیاز دارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله ویزیت پزشک مغز و اعصاب است تا اطلاعات جامع و کامل‌تری را دریافت نمائید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.