غیر پزشکی, اخبار سلامت

ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل 

ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل 

ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل 

ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل  کدام بهتر است، و تفاوت‌ها، مزایا و معایب هر کدام اطلاعاتی است که در طول این مقاله در اختیارتان قرار خواهد گرفت پس اگر شماهم به این موضوع جذاب علاقه‌مند هستید تاغ انتها با ما همراه باشید.

شاید با جستجو در اینترنت بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوران پزشکی، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است .

به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است.

شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای جز بیمار ی که دارید، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه ویزیت شوید.

همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید.

در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، نوبت ویزیت آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص مشاوره درمانی دریافت کنید.

تفاوت ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل

 برای ویزیت پزشک در منزل نیاز به اعتماد است. به این صورت که هم پزشک نیاز دارد به بیمارش اعتماد داشته باشد هم بیمار بتواند بدون کوچکترین نگرانی پزشک را در منزلش راه بدهد. یکی از مراحلی که در ویزیت پزشک در منزل هم رخ می دهد معاینه و دیدن بیمار توسط پزشک است که سامانه آنلاین ازپزشک این کار را به راحتی و بدون کوچکترین نگرانی فراهم کرده است.

شاید خدمات پزشکی ازپزشک ویزیت پزشک در منزل نداشته باشد اما بیمار می تواند با نصب اپلیکیشن به راحتی با پزشک مورد نظرش ویزیت آنلاین به صورت تصویری داشته باشد و در هر زمان که نیاز داشت مشاوره آنلاین پزشکی بگیرد. شما کافیست با نصب اپلیکیشن مشخصات خود را وارد کنید و به یکی از بهترین پزشکان متخصص درخواست ویزیت بدهید.

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از ویزیت آنلاین در سامانه از پزشک

 

اطلاعاتی که مورد نیاز است تا قبل از ویزیت آنلاین و تماس تصویری آنلاین با سامانه پزشکی و درمانی ازپزشک ازسال نمائید:

  • نام و نام خانوادگی
  • حساسیت دارویی​
  • بیماری زمینه ای​
  • جنسیت​
  • سن

ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین پزشکی

ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین پزشکی

برای داشتن ویزیت پزشک / ویزیت پزشک در منزل می‌توانید از این سامانه قدرمت‌مند استفاده نمائید که با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از پزشک متخصص مشاوره آنلاین بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید.

همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.
شما با درخواست ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیمار را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با ویزیت آنلاین با پزشک متخصص از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید.

همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.
پزشک در ابتدا از بیمار و یا اگر بیمار وضعیت درستی نداشت از همراه او در خانه مواردی همچون سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس را می خواهد. همچنین بیمار می تواند مدارک پزشکی چون آزمایش، سونوگرافی و … را در قسمت بارگزاری مدارک برای پزشک آپلود کند و از مشاوره پزشکی در خانه بهره ببرد.

سامانه خدمات پزشکی و درمانی ازپزشک

سامانه خدمات پزشکی و درمانی ازپزشک

برای دریافت خدمات ویزیت آنلاین با پزشک عمومی یا پزشک متخصص شما تنها به انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، نیاز دارید. معمولا افراد در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی نزد پزشک عمومی می روند و آن پزشک پس از انجام آزمایش های کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه را تلف می کند، آنها را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی می کند و متاسفانه در این زمان است که بیمار نیاز دارد مجدد سیکل درمان را با پزشک دیگری طی کند. شاید هم پیش آمده باشد که عارضه ای برایتان حادث شده باشد و به جهت مشترک بودن علائم بین چند بیماری، موضوع را در اینترنت جستجو کرده و گمراه شده اید .

دیگر نگران نباشید و با نصب اپلیکیشن ازپزشک به راحتی با پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود ویزیت آنلاین شوید و در خانه درمان شوید. از این طریق دیگر نیازی نیست فرایند گرفتن نوبت و معرفی پزشک را انجام دهید. شما در خانه می مانید و از مشاوره آنلاین پزشکی اپلیکیشن ازپزشک با یک پزشک متخصص استفاده می کنید.
تعرفه قیمت های خدمات درمانی ازپزشک مقرون بصرفه است. به همین دلیل نیازی نیست درگیر هزینه های اضافی بیمارستان ها و مطب های پزشکی شوید . پس در خانه بمانید و از این خدمات آنلاین پزشکی بهره ببرید.

اگر سوالات بیشتری در زمینه ویزیت آنلاین دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه مشاوره آنلاین پزشکی با برترین متخصصین کشور در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات جامع و کامل‌تری را دریافت نمائید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.