غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان

مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان

مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان

شاید این باور را داشته باشیم که داشتن سکس یک عمل کاملا غریزی است و افراد توانایی دارند که بتوانند این عمل را با بهترین کیفیت انجام دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد معتقدند که رابطه جنسی تنها بخش کوچک یا کم ‌اهمیت از یک پیوند زناشویی است که نیازی به آموزش و دریافت کمک از مشاوره جنسی و یا سکس تراپیست نداشته و هر زن و مردی می ‌تواند پس از ازدواج آن را به صورت خودکار تامین کند. اما متاسفانه با توجه به نتیجه مشاهدات بالینی  مشخص شده است  که رابطه جنسی تنها یک عمل فیزیکی غیر ارادی نبوده و بسیاری از افراد هستند که در این بخش از رابطه دچار مشکل هستند. این مشکل می‌تواند به صورت انواع انحرافات جنسی، اختلالات جنسی و عدم تفاهم، علائق و در اصطلاح فانتزی ‌های جنسی در طرفین ظاهر شود. نکته بسیار مهم هم اینجاست که سکس و رابطه جنسی در کیفیت یک ازدواج جایگاه ویژه ای دارد و باعث دوام زندگی می گردد . از این رو یکی از سوالاتی که پیش می آید این است که چه کسی می‌تواند در صورت بروز این مشکلات به ما کمک کند؟ مشاوره جنسی یا سکس تراپ کیست و چه مهارتی دارد و اینکه  در جلسات سکس تراپی یا مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان چه می‌گذرد؟ ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 

پزشک آنلاین رایگان برای داشتن مشاوره جنسی

پزشک آنلاین رایگان برای داشتن مشاوره جنسی

 

پزشک آنلاین رایگان برای داشتن مشاوره جنسی

مشاوره جنسی یا سکس درمانی نوعی از جلسات مشاوره و روان ‌درمانی است که به حل مشکلات زوجین می پردازد و اپلیکیشن ازپزشک خدماتی چون مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان، مشاوره آنلاین و پزشک آنلاین رایگان در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان ، هدف اصلی مشاور کمک به افراد برای گذر از چالش‌های فیزیکی و عاطفی جهت رسیدن به یک رابطه رضایت‌ بخش و زندگی جنسی لذت بخش همراه با تامین نیازهای دو طرف است. در حال حاضر مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان به عنوان یکی از اولین و بهترین روش‌ها برای حل مشکلات زوجین و بهبود زندگی جنسی آن‌ها شناخته می‌شود. با توجه به گزارشات رسمی مشخص شده است که ۴۳ درصد از زنان و ۳۱ درصد از مردان حداقل یک بار در طول زندگی خود یکی از انواع اختلال در عملکرد جنسی مانند موارد زیر را گزارش داده اند :

 • اختلال در نعوظ
 • کاهش میل جنسی
 • کمبود علاقه به سکس
 • انزال زودرس
 • اعتماد به نفس پایین در حوزه سکس
 • عدم پاسخ به محرک‌های جنسی
 • میل جنسی بیش از حد و غیر قابل کنترل
 • ناتوانی در کنترل رفتار جنسی
 • افکار جنسی آزار دهنده
 • فتیش‌های جنسی ناخواسته مانند فوت فتیش و …

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک

در مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان ، یک سکس تراپیست می ‌تواند برای حل مشکلاتی که در ادامه عنوان می کنیم به زوجین کمک کند و به آنها مشاوره آنلاین رایگان ارائه کند :

 1. عدم تمایل به همسر برای رابطه جنسی سالم
 2. مشکل در ارگاسم
 3. درد غیر قابل تحمل در حین رابطه جنسی یا ناتوانی در برقراری رابطه جنسی همراه با دخول
 4. مشکل در ایجاد و حفظ حالت نعوظ
 5. زود انزالی یا سایر مشکلات انزالی

بسیار مهم است تا بدانید  که اختلال جنسی زن و مرد ندارد و هر دو طرف باید به یک اندازه مورد توجه قرار گیرند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم چنانچه به هر دلیلی نسبت به کیفیت سکس و رابطه جنسی در زندگی زناشویی خود احساس خوبی ندارید و از وضعیت موجود ناراحت هستید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک مشاوره پزشک آنلاین رایگان بگیرید و از خدمات مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان  بهره ببرید. سکس تراپیست همانند دیگر متخصصان حوزه روان ‌درمانی تلاش می‌کند تا از طریق گفتگوی همدلانه، بیان تجربیات، نگرانی ‌ها و احساسات خود از فشار روانی حاکم کم کند و شما را به سمت شناسایی و درمان مشکل سوق دهد. با توجه به صحبت هایی که کردیم کافیست خجالت و شرم را در رابطه با مسائل جنسی کنار بگذارید و از سکس تراپیست ، مشاوره جنسی با پزشک آنلاین رایگان داشته باشید و از مشاوره پزشک آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک بهره ببرید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

 

مشاوره با پزشک تصویری

مشاوره با پزشک تصویری

 

مشاوره تصویری با پزشک در اپلیکیشن ازپزشک

ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از خدمات مشاوره پزشک آنلاین رایگان ازپزشک بهره ببرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره پزشک آنلاین رایگان را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. چه خدماتی بهتر از خدمات پزشکی و سلامت ازپزشک که به راحتی مشاوره پزشک آنلاین رایگان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

پیشنهاد ویژه: مطاله مقاله مشاوره پزشکی با سکسولوژیست

 

تصویر دکتر شمسی مبشری نیا

شمسی مبشری نیا

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعید موسوی

سعید موسوی

روانشناسی

تصویر دکتر رامینا جوینی پور

رامینا جوینی پور

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر حانیه خوش لهجه ثابت

حانیه خوش لهجه ثابت

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیده کبری میر بهرسی

سیده کبری میر بهرسی

روانشناسی

تصویر دکتر حمیده قاضی مزرعه

حمیده قاضی مزرعه

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهرداد ساسانی

مهرداد ساسانی

روانشناسی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی صفائیان فر

مهدی صفائیان فر

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر میترا سجادیان

میترا سجادیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.