غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاور کودک خوب در تهران

مشاور کودک خوب در تهران

مشاور کودک خوب در تهران

اگر به دنبال مشاور کودک خوب در تهران هستید و نمی دانید چطور می توانید با یکی از بهترین پزشکان کودک ، مشاوره پزشک تصویری داشته باشید، همراه ما باشید و به خواندن ادامه دهید. ما جدا از راهنمایی شما برای یافتن مشاور کودک خوب در تهران، تصمیم داریم شما را با خدماتی که مشاوران کودک ارائه می کنند نیز آشنا سازیم . قبل از آشنایی کامل با  خدماتی که مشاور کودک خوب در تهران در اختیارتان قرار می دهد پیشنهاد می کنیم همین الان اپلیکشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در خانه از بهترین متخصصان ، مشاوره پزشک تصویری دریافت کنید. ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. با استفاده از خدمات ازپزشک ، دیگر نیازی نیست برای درمان  و یا مشاوره ، کودک خود را بردارید و به دنبال متخصص باشید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین با اپلیکیشن ازپزشک

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت پزشک آنلاین و مشاوره پزشک تصویری داشته باشید و زیر نظر متخصصان ویزیت شوید. شما با استفاده از خدمات آنلاین ازپزشک قادر خواهید بود در کمترین زمان و بدون دغدغه ای ، اولین نوبت خالی پزشک مورد نظر خود را ثبت کرده و در زمان نیاز برای ویزیت حضوری به مطب پزشک مراجعه نمایید . با استفاده از اپلیکیشن بیمار ازپزشک می‌توانید بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، نوبت خود را رزرو کنید و ویزیت با متخصص کودکان آنلاین داشته باشید. سامانه آنلاین ازپزشک در تلاش است تا تجربه درمان خوبی را برای تمام بیماران رقم بزند. پس برای ویزیت پزشک آنلاین ، همین الان اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و  کودکتان را در خانه ویزیت و درمان کنید.

مشاوره کودک تهران

مشاوره کودک تهران

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله نحوه درخواست ویزیت آنلاین پزشک

روانشناسی کودک

در ابتدا باید بگوییم که روانشناس کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی کرده و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است . افرادی به روانشناس نیاز دارند که از اختلالات روحی و روانی رنج می‌برند؛ این افراد بیمارانی هستند که مشکلات و اختلالات روحی و روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نیست ، در واقع بیماری این افراد باید حتما توسط بهترین روانشناس پیگیری و درمان شود. روانشناسی کودک هم یکی از شاخه های تخصصی روانشناسی بالینی است که کاملا بر شکل گیری ذهنی و رفتار کودکان، از زمان تولد تا نوجوانی آنها تمرکز دارد.

همچنین روانشناسی کودک ، علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی ، بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد و به راهنمایی و درمان آنها می پردازد. هدف مشاور کودک خوب در تهران ، بررسی عوامل متعددی است تا بتواند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کند تا بتواند از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره ‌وری کودکان استفاده کند. از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به مواردی چون ژنتیک، رشد دوران جنینی،  تاثیرات محیطی، ویژگی های شخصیتی، زبان ، نقش ‌های جنسیتی و رشد درک ‌و یادگیری اشاره کرد . در ادامه سه زمینه کلی که مشاور کودک خوب در تهران در نظر می گیرد را بررسی خواهیم کرد.

 

مشاور کودک

مشاور کودک

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله ویزیت پزشک روانشناس تصویری

مشاور کودک خوب در تهران

  1. زمینه اجتماعی : از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند روابط کودکان با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار آنها به شدت تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه ‌های هم سن‌ و سال نیز بخش مهمی از زمینه اجتماعی آنها را تشکیل می‌دهند.
  2. زمینه فرهنگی : در آن فرهنگی که کودک رشد و نمو پیدا می کند می توان به مجموعه ‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی انها اشاره کرد که تمامی این موارد بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن بسیار تاثیر گذار باشد.
  3. زمینه اقتصادی اجتماعی : که میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی آنها را شامل می شود. همانگونه که می دانید به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت ‌ها را برای او فراهم می‌سازد. این در حالی است که کودکان در خانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند. نکته بسیار مهم هم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

اما مشاور کودک خوب در تهران چه کارهایی انجام می دهد؟

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی ‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی چون افسردگی ، اضطراب ، اختلالات سلوک و بیش فعالی راهنمایی کنند . مشاور کودک خوب در تهران تلاش می کند تا کودک بتواند در رفع مشکلات بالقوه راهنمایی شود. همچنین در رابطه با شیوه های مراقبتی و تربیتی کودکان ، والدین را راهنمایی می کند. گاهی هم ممکن است مشاور کودک خوب در تهران مستقیما با خود کودک در ارتباط باشد و به رشد ذهنیت آن کمک کند. برای دریافت مشاوره پزشک تصویری از مشاور کودک خوب در تهران به اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و با بررسی نظرات دیگر کاربران و خواندن مهارت آنها ، در هر زمان و مکان ، برای کودکان خود مشاوره پزشک تصویری بگیرید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

تصویر دکتر محمد شیرازی

محمد شیرازی

کودکان

تصویر دکتر احمدرضا رسولی نژاد

احمدرضا رسولی نژاد

کودکان

تصویر دکتر سپیده قدری

سپیده قدری

کودکان

تصویر دکتر داود قنبری

داود قنبری

کودکان

تصویر دکتر نگین نهان مقدم

نگین نهان مقدم

کودکان

تصویر دکتر نادیا محبی

نادیا محبی

کودکان

تصویر دکتر علیرضا پوستی

علیرضا پوستی

کودکان

تصویر دکتر علی هنرپیشه

علی هنرپیشه

کودکان

تصویر دکتر سید حسین میر لوحی

سید حسین میر لوحی

کودکان

تصویر دکتر میترا آقاخانی

میترا آقاخانی

کودکان

تصویر دکتر محمد طاهری

محمد طاهری

کودکان

تصویر دکتر سیده صابره موسوی خورشیدی

سیده صابره موسوی خورشیدی

کودکان

تصویر دکتر بهروز مقدادی

بهروز مقدادی

کودکان

تصویر دکتر آرزو صفاآبادی

آرزو صفاآبادی

کودکان

تصویر دکتر محمدرضا درخشان

محمدرضا درخشان

کودکان

تصویر دکتر سودابه حقیقی

سودابه حقیقی

کودکان

تصویر دکتر هما ایران پور

هما ایران پور

کودکان

تصویر دکتر مژگان بیگلری

مژگان بیگلری

کودکان

تصویر دکتر فریبا نادری

فریبا نادری

کودکان

تصویر دکتر محمدرضا نقیبی سیستانی

محمدرضا نقیبی سیستانی

کودکان

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.