مشاوره پزشکی آنلاین تصویری

مشاوره پزشکی آنلاین تصویری

فهرست مطالب

مشاوره پزشکی آنلاین تصویری چیست؟حتما بارها و بارها اصطلاح ” مشاوره پزشکی آنلاین تصویری ” به گوشتان خورده است و از اطرافیان خود بسیار آن را شنیده اید. قطعا با شنیدن این اصطلاح، ممکن است شما هم دوست داشته باشید بدانید که مشاوره پزشکی در چه زمانی و حتی چگونه صورت می گیرد؟ یا اینکه اصلا سبک این نوع مشاوره های پزشکی چگونه است یا اینکه در زمان داشتن مشاوره با یک پزشک، چه سوالاتی را می توان با آنها در میان گذاشت و حتی در کدام زمینه های پزشکی می توان از مشاوره پزشکی آنلاین تصویری بهره برد و از مزایای آن استفاده کرد و …
ویزیت آنلاین و یا مشاوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکی آنلاین تصویری و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال یک پزشک  متخصص و یا مشاور بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، مشاوره پزشکی آنلاین تصویری و صوتی و همچنین چتی داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید.

درباره مشاوره پزشکی آنلاین تصویری بیشتر بدانید

همانگونه که می دانید استفاده از اینترنت در دنیای امروزی ابعاد متنوع و گوناگونی دارد که بسیاری از آنها جهت رفاه حال بشر و با توجه به سبک زندگی امروزه طراحی گردیده است. قطعا زندگی در شهرهای شلوغ مانند تهران، مشهد و… که پر از ترافیک، مشغله های کاری فراوان، شرایط سخت سفرهای درون شهری و برون شهری و یا دیگر شهرهای ایران که آن چنان که باید دسترسی به برخی پزشکان با تجربه را ندارند، باعث شده است تا فعالان حوزه اینترنت و پزشکی با ترکیب این دو بتوانند برای رفاه و آرامش خاطر بیماران و همچنین آسایش پزشکان، سبکی خاصی از مشاوره پزشکی آنلاین تصویری را ایجاد کنند.

بدون شک با ابداع این سبک از خدمات پزشکی، دیگر بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشیم ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینیم، می توانیم به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین با پزشک در میان بگذاریم و از او مشاوره بگیریم.

سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد چنین بستری سعی بر این دارد که ارتباط تصویری، تلفنی و حتی به صورت چت را برای بیمار با پزشکان آسان کند تا تنها در صورت نیاز فردی برای ویزیت حضوری مجبور به مراجعه فیزیکی نزد پزشک باشد. با داشتن مشاوره آنلاین تصویری تنها در ص.رت نیاز به ویزیت حضوری، پزشک آنلاین شما را به یک پزشک متخصص ارجاع می دهد یا از شما می خواهد که برای معاینه به مطب مراجعه کنید.

چرا مشاوره پزشکی آنلاین تصویری ؟

چرا مشاوره پزشکی آنلاین تصویری ؟

در حال حاضر سامانه ازپزشک یکی از معتبرترین و کاربردی ترین سایت ها و اپلیکیشن های خدمات پزشکی در ایران است و با توجه به خدماتی که ارائه می کند توانسته است بیماران را از صرف هزینه و اتلاف وقت و خستگی در شلوغی ها و تراقفیک بی نیاز کند. به دلیل سبک زندگی که امروزه تمامی افراد را درگیر کرده است قطعا هر کدام از ما به یک ماشور نیاز داریم تا بتوانیم از گفتگو و مشورت با آن بهره ببریم.

حتما نباید برای داشتن مشاوره پزشکی آنلاین تصویری شرایط خاصی داشته باشیم؛ قطعا برای هر کدام از ما هم پیش آمده است که حتی برای به پاسخ رسیدن یک پرسش کوتاه مانند نحوه و میزان مصرف دارو، نشان دادن آزمایش برای دریافت پاسخ که واقعا نیازی به حضورمان در مطب ندارد ساعت ها معطل شدیم تا تنها یک پاسخ کوتاه از پزشک دریافت کنیم. به همین دلیل برای هر نوع مشکلی می توانیم از مشاوره پزشکی آنلاین تصویری استفاده کنیم و در آرامش خانه برای هر سوال پزشکی که داریم پاسخ درست دریافت کنیم.
همچنین ممکن است  صحبت حضوری با پزشک در رابطه با مشکلاتی چون اختلال در روابط زناشویی، مشکلات جنسی، اختلالات دستگاه تناسلی، حتی در مواردی حادتر مثلا داشتن روابط پر خطر جنسی و احتمال ابتلا به ایدز و بیماری های مقاربتی، ما را خجالت زده کند و به همین دلیل به دنبال درمان درست این بیماری ها نباشیم.

به همین دلیل با خیال راحت می توانید اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و با آسودگی خیال از ناشناس ماندن و قضاوت شدن، از مشاوره آنلاین پزشکی در حوزه تخصصی مورد نظر بهره مند شوید.
همچنین ممکن است در شهری زندگی کنید  که دسترسی به یک پزشک متخصص با تجربه برایتان امکان پذیر نباشد. در این حالت مجبور هستید به شهرهای بزرگتر بروید تا بتوانید با یک متخصص ویزیت بگیرید. همین رفت و آمدهای بین شهری، اذیت شدن در شهرهای بزرگ، دور ماندن از خانه خود استرس زا بوده و نگران کننده است.

زنان باردار، معلولین، افراد سالمند  و صدها نمونه دیگر هم ممکن است برای مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک ها مشکل داشته باشند ؛ در این زمان  ازپزشک با ایجاد چنین بستری به شما این امکان را می دهد که در خانه بمانید و به صورت آنلاین با بهترین متخصصان ، مشاوره پزشکی آنلاین تصویری داشته باشید.

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

مزایای مشاوره پزشکی آنلاین تصویری ازپزشک

مزایای مشاوره پزشکی آنلاین تصویری ازپزشک

  1. استفاده از خدمات پزشکی آنلاین، قطعا یعنیصرفه جویی در وقت و هزینه شما. پس در هر زمان و مکان که نیاز به مشاوره پزشکی داشته باشید می توانید تنها با یک کلیک، با برترین های تخصص های مختلف پزشکی مشاوره آنلاین داشته باشید.
  2. با وجود منابع معتبر جهت معرفی و استفاده از تخصص پزشکان آنلاین، نیاز به سفرهای طولانی و خسته کننده برای ملاقات با پزشکان متخصص نخواهید داشت .
  3. در رابطه با برخی بیماری ها و یا مسائل شخصی،  بدون ترس از بی آبرویی، قضاوت و یا خجالت کشیدن، می توانید به راحتی مشکل خود را با یک متخصص آگاه در میان ببگذارید و مشاوره پزشکی آنلاین داشته باشید.
  4. در هر زمان و مکان می توانید جدا از داشتن مشاوره پزشکی آنلاین تصویری، به صورتی صوتی و یا متنی هم مشاوره داشته باشید و ویزیت شوید.
  5. گاهی در زمان مشاوره متوجه می شوید که واقعا نیازی به پرداخت هزینه های بالا در مطب پزشکان متخصص برای یک ملاقات حضوری را ندارید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید