اخبار سلامت

تعرفه ویزیت در منزل در سال ۱۴۰۲

تعرفه ویزیت در منزل در سال ۱۴۰۲

انواع شکستگی دنده و مشاوره با پزشک متخصص

اگر به دنبال تعرفه ویزیت در منزل هستید و نمی‌دانید که هزینه ها برای ویزیت به چه صورت تعیین می گردد، همراه ما باشید و به خواندن این مطلب از اخبار سلامتی ادامه دهید. سامانه ازپزشک بهترین پزشکان را همراه با بهترین تجهیزات و روابط بین سازمانی، گرد هم آورده است تا بتواند ویزیت پزشک  در منزل را متناسب با نیاز بیمار مبنی بر متخصص آقا یا خانم در سریع ترین زمان در اختیار کاربران قرار دهد . از این رو می توانید با خیال راحت به پزشکان اعتماد کنید چرا که ضمانت نامه معتبر، سابقه کار و همچنین مدرک تحصیلی پزشکان در سامانه ازپزشک موجود است. شما با درخواست تعرفه ویزیت در منزل می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیمار را رفع نمائید. همچنین تعرفه ویزیت در منزل  در سال ۱۴۰۲ به مراتب پائین تر از هزینه هایی است که باید به صورت حضوری و در صورت مراجعه به بیمارستان های خصوصی و یا کلینیک ها متحمل شوید. در زمان ویزیت در منزل، پزشک در معاینات بالینی خود مواردی همچون سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس را بررسی خواهد کرد .

هر پزشکی چه در بیمارستان ، در مطب و یا در منزل در برابر بیماران خود وظایفی بر عهده دارد که رعایت تمامی آنها باید توسط پزشک صورت بگیرد مانند : تکمیل اطلاعات ، معاینه بیمار ، درمان بیماری و همچنین پیگیری درمان.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

تعرفه ویزیت در منزل متخصص

معمولا تعرفه ویزیت در منزل متخصص بر مبنای دستور العمل های ابلاغی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ تعیین می شود. دستمزد دریافتی و تعرفه ویزیت در منزل نیز مشخص است اما در صورت نیاز به سایر خدمات، امکان تغییر و افزایش هزینه  وجود دارد. برای مثال تعرفه ویزیت در منزل متخصص که تشخیص بیماری توسط آن ها به تجهیزات مدرن پزشکی نیاز دارد قیمت خدمات آن به صورت مجموع به متقاضی اعلام می گردد. از این رو شما می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با تعرفه ویزیت پزشک و تعرفه ویزیت در منزل با تیم پشتیبانی ازپزشک در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. همانگونه که می دانید برای داشتن ویزیت پزشک در منزل، متخصص باید علاوه بر دانش و تجربه و تهیه تجهیزات قابل حمل، به طیف وسیعی از مهارت ها هم مجهز باشد. بسیار مهم است در زمان ویزیت پزشک در منزل علاوه بر سنجش وضعیت جسمی و روحی بیمار، شرایط محیطی هم ارزیابی و در صورت نیاز به تغییر، موارد در حین  ویزیت در منزل به شما عنوان می شود.

ویزیت پزشک در منزل می ‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری نیز ارائه دهد. زمانی که ویزیت پزشک در منزل و در شرایط زندگی او انجام شود می توان نیازهای درمانی درست را کشف کرد که این مهم فقط در ویزیت در منزل امکان پذیر است. لازم به ذکر است آنچه با ویزیت دکتر در منزل تجربه می کنید هرگز در چکاپ های سرپایی و یا مطب های شلوغ به دست نمی آید چرا که در خانه، خبری از شلوغی و ازدحام جمعیت نیست و به همین دلیل کارهای پزشکی با دقت بالایی برای بیمار صورت می پذیرد.

 

تعرفه ویزیت در منزل متخصص در سال ۱۴۰۲

تعرفه ویزیت در منزل متخصص در سال ۱۴۰۲

 

تعرفه ویزیت در منزل سال 1402

شما برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل پزشک عمومی یا پزشک متخصص ، تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله خواهید داشت . بیمار به طور معمول در صورت بروز هرگونه مشکل ، نزد پزشک عمومی رفته و آن پزشک پس از انجام آزمایش های کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه شما را تلف می کند، شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی می کند. در این زمان شما بایستی تمامی سیکل درمان را از ابتدا طی کنید تا بتوانید درمان شوید. حال آنکه با داشتن ویزیت پزشک در منزل می توانید تنها با یک تماس با کارشناسان ما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی را به راحتی انجام دهید.

سپس در روز و ساعت مقرر،  پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد. خدمات ویزیت پزشک در منزل ازپزشک با استفاده از روش های نوین فناوری اطلاعات و سیستم های مجازی تشخیصی و درمانی شکل گرفته است تا بتواند با بکارگیری این سیستم امکان خدمات رسانی گسترده تر را جهت رفاه بیماران فراهم سازد. پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص پس از اعلام توسط مرکز ارتباطات بلافاصله با خانواده بیمار تماس میگیرند و شرح حال کامل توسط پزشک مرکز از بیمار گرفته می شود. سپس در کوتاه ترین زمان پزشک خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل شما انجام می شود و تعرفه ویزیت در منزل محاسبه می گردد.
پزشکان تیم ازپزشک شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات خاصی باشد با خود جهت ویزیت در منزل همراه داشته باشند ، بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل ، نسخه به بیمار داده می شود.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان از طریق اپلیکیشن ازپزشک

 

تصویر دکتر فاطمه فرامرزی

فاطمه فرامرزی

عمومی

تصویر دکتر ازاده محمدی هرستانی

ازاده محمدی هرستانی

عمومی

تصویر دکتر افسانه واحدی فر

افسانه واحدی فر

عمومی

تصویر دکتر صبا صادقی

صبا صادقی

عمومی

تصویر دکتر مهران ناصری

مهران ناصری

عمومی

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر زهرا پور امان اللهی

زهرا پور امان اللهی

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر زهرا زارع

زهرا زارع

عمومی

تصویر دکتر ملیکا محمد زاده

ملیکا محمد زاده

عمومی

تصویر دکتر مهدی جهاندار

مهدی جهاندار

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر سینا سلامی

سینا سلامی

عمومی

تصویر دکتر روشان بیرگانی

روشان بیرگانی

عمومی

تصویر دکتر نوشین خادم حقیقی

نوشین خادم حقیقی

عمومی

تصویر دکتر سید شهاب الدین پوراحمدی

سید شهاب الدین پوراحمدی

عمومی

تصویر دکتر امیرحسین آژ

امیرحسین آژ

عمومی

تصویر دکتر امیر مسعود همایون

امیر مسعود همایون

عمومی

تصویر دکتر محمدرضا کریمی

محمدرضا کریمی

عمومی

تصویر دکتر قائد یوسفی

قائد یوسفی

عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.