غیر پزشکی, پوست و مو

مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر

مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر

ویزیت تصویری دکتر

بسیاری از افراد، از افتادگی پوست صورت خود ناراضی هستند و به دنبال راهی برای بازگشت زیبایی های از دست رفته خود می گردند. بالا رفتن سن هم یکی از دلایلی است که می تواند به پوست صورت آسیب برساند. رژیم غذایی سالم و کرم ‌های مراقبت از پوست تنها علائم پیری را برای مدتی به تعویق ‏می ‌اندازند و با افزایش سن ، چین و چروک پوست صورت، چین و چروک در پوست گردن و افتادگی پوست اتفاق می ‌افتد؛ به همین دلیل داشتن ویزیت تصویری دکتر برای داشتن مشاوره انواع هایفوتراپی مثل: هایفوتراپی بینی، هایفوتراپی غبغب و… می‌تواند این چین و چروک ‌ها و افتادگی‌ های پوست را بر طرف کند.‏

همانگونه که می دانید دانشمندان هم نتوانستند راهی برای به تعویق انداختن پیری و کشف اکسیر جوانی شوند اما راه هایی جوان سازی پوست روز به روز پیشرفته کرده است. هایفوتراپی یک روش فوق العاده و بسیار ایمن است که می تواند ایرادات پوستی اعم از افتادگی پوست، پیری پوست و … را درمان کند. ما در این مطلب از مجله سلامتی به موضوع مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر خواهیم پرداخت. همچنین به این که هایفوتراپی چیست و برای غبغب ، لکه صورت ، بینی و یا شکم چونه صورت می گیرد اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید

مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین دکتر چیست؟ پیشنهاد می شود.

مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر

مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر

 

هایفوتراپی چیست ؟

در رابطه با این که هایفوتراپی چیست باید بگوییم که در هایفوتراپی از طریق دستگاه هایفوتراپی امواجی به سطح پوست ارسال می شود که این امواج در دستگاه‌ های سونوگرافی هم موجود هستند.

در هایفوتراپی این امواج به صورت متمرکز به جای خاصی از پوست وارد شده و به آن انرژی وارد می کند. این انرژی باعث تحریک پوست شده و پوست کلاژن سازی می کند. در نتیجه سبب سفت شدن چین و چروک های پوست می شود و تمامی چین و چروک ها را از بین می برد. هایفوتراپی روشی بسیار جدید است و امروزه این روش یکی از روش ‌های مرسوم برای از بین بردن چین و چروک صورت محسوب می شود.

با توجه به تحقیقاتی که در رابطه با مفید و یا مضر بودن هایفوتراپی صورت گرفت مشخص شده است که هایفوتراپی برای از بین بردن چین و چروک بسیار موثر و ایمن است. در روش هایفوتراپی ، ابتدا پزشک یا متخصص محل مورد درمان را مشخص کرده و آن را تمیز می کند. سپس با استفاده از کرم بی حسی بی حس کنندگی موضعی بر روی پوست را انجام می دهد.

پزشک ژل مخصوص را روی پوست شما قرار داده و این ژل همان ماده ای است که در سونوگرافی استفاده می شود. دستگاه  روی پوست شما قرار گرفته و روند درمان از این طریق آغاز می شود.

متخصص با استفاده از مانیتور، دستگاه امواج را تنظیم کرده و و آن را آماده استفاده می کند. امواج فراصوت ابتدا با پالس های کوتاه به محله مورد نظر فرستاده می شوند و این درمان ممکن است ۳۰ الی ۹۰ دقیقه به طول بیانجامد و در نهایت دستگاه از روی پوست برداشته شده و این روند گاهی یک و گاهی چند بار تکرار می شود تا فرد به نتیجه مطلوب و دلخواهش برسد.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

هایفوتراپی غبغب

ایجاد غبغب هم یکی از مشکلاتی است که از چاقی و یا افزایش سن ایجاد می شود. در این زمان است که هایفوتراپی غبغب می تواند مناسب و بسیار ایمن باشد و زیبایی را به افراد باز گرداند. در هایفوتراپی غبغب پزشک با دقت فرد را معاینه می‌کند تا مطمئن شود که هایفو مناسب ‌ترین روش برای او باشد. همچنین در حین فرایند معاینه و یا مشاوره هایفوتراپی با ویزیت تصویری دکتر، پزشک نقاط تابش امواج و شدت آن ‌ها و نیز تعداد جلسات مورد نیاز را مشخص خواهد کرد. در روز هایفوتراپی غبغب، شخص باید با پوستی تمیز و بدون آرایش به کلینیک مراجعه کند. پزشک قبل از شروع هایفوتراپی پوست غبغب و نواحی اطراف آن را به ‌طور کامل تمیز کرده و  سپس ژل مخصوصی بر روی پوست می ریزد. همان ژلی که در سونوگرافی  هم استفاده می ‌شود.

پس ‌از آن دستگاه بر روی گردن و غبغب فرد قرار گرفته و متناسب با شدت افتادگی یا ضخامت چربی زیر پوستی، شدت و مقدار امواج فراصوت تنظیم می ‌شوند. باید بدانید که این امواج دقیقا به محل هدف برخورد م ی‌کنند و هیچ آسیبی به نواحی اطراف نمی رسانند. هر جلسه هایفوتراپی معمولا بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد و انجام آن نیازی به بی‌حسی یا بیهوشی ندارد ؛ چرا که هایفوتراپی غبغب فرایندی کاملا بدون درد است و پزشک با توجه به شرایط فرد، تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می‌کند.

در هایفوتراپی غبغب امواج فراصوت با شدت بالا سلول ‌های پوستی را گرم کرده و آن‌ها را جمع می ‌کنند. در نتیجه اگر غبغب در اثر افتادگی پوست ایجاد شده باشد، از بین می رود. درواقع در این روش گرم شدن سلول ‌های پوستی باعث تحریک آن ‌ها شده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله تماس تصویری با پزشک در اپلیکیشن پزشک آنلاین

هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب

 

هایفوتراپی بینی

هایفوتراپی بینی هم بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود و  در این شیوه، دستگاهی مخصوص به صورت مستقیم با ناحیه کوچک معینی از پوست تماس برقرار می کند و بدون نیاز به برش سطح مورد نظر، تغییرات لازم را بر روی لایه های زیرین اعمال می نماید. از هایفوتراپی بینی معمولا افرادی که می خواهند پوست بینی خود را جوان، سفت و در عین حال منعطف کنند استفاده می کنند.

بیشترین طرفداران هایفوتراپی بینی هم افراد بالای 30 سال هستند. چرا که با افزایش سن است که میزان کلاژن کمتری تولید می شود.

 

هایفوتراپی شکم

برای هایفوتراپی شکم نیز از همان تکنولوژی هایفو استفاده می‌ شود. در هایفوتراپی شکم که معمولا برای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد، از امواج فراصوت برای از بین رفتن  بافت چربی اندام استفاده خواهد شد. امواج متمرکز فراصوت، بدون اینکه تاثیر منفی روی لایه سطحی پوست بگذارد، از آن رد شده و به بافت چربی می‌رسد. انرژی و امواج روش هایفوتراپی شکم ، روی بافت چربی متمرکز شده و با افزایش دمای آن ناحیه، باعث از بین رفتن سلول ‌های چربی آن قسمت می ‌شود. به یاد داشته باشید که برای انجام هایفوتراپی شکم ، حتما باید به کلینیک های زیبایی معتبر مراجعه کنید و از قبل ، ویزیت تصویری دکتر برای مشاوره هایفوتراپی داشته باشید.

 

هایفوتراپی برای لک صورت با ویزیت تصویری دکتر

برای اینکه بدانید هایفوتراپی برای لک صورت مناسب است یا خیر می توانید ازپزشک، ویزیت تصویری دکتر بگیرید و از مشاوره بهره ببرید. همانگونه که در این مطلب به آن اشاره کردیم از هایفوتراپی برای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های پوستی استفاده می گردد. به همین دلیل در رابطه با اینکه هایفوتراپی برای لک صورت چگونه است پیشنهاد می کنیم ازپزشک ویزیت تصویری دکتر بگیرید و از مشاوره پزشک متخصص پوست بهره ببرید.

پیشنهاد مقاله: دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.