غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره جراحی پولیپ بینی

مشاوره جراحی پولیپ بینی

مشاوره جراحی پولیپ بینی

چه زمانی به مشاوره جراحی پولیپ بینی نیاز پیدا می‌کنید؟

پولیپ بینی توده های نرم و غیر سرطانی هستند و هیچ دردی ندارند . پولیپ ها در مجاری بینی و سینوس ها رشد می کنند و به دنبال التهاب مزمن چون آسم و آلرژی، عفونت های مکرر، اختلالات سیستم ایمنی و حساسیت دارویی در افراد ایجاد می شوند. اگر پولیپ ها کوچک باشند علائمی ندارند اما پولیپ های بزرگ می توانند اختلالاتی چون مشکلات تنفسی ، کاهش حس بویایی و یا عفونت در افراد ایجاد کنند و گاهی نیاز به جراحی داشته باشند. مشاوره جراحی پولیپ بینی و مشاوره پزشک متخصص هم در این زمان کاربرد دارد.

چنانچه افرادی پولیپ بینی بزرگ داشته باشند می توانند با استفاده از مشاوره پزشک متخصص در سامانه آنلاین ازپزشک ، مشاوره جراحی پولیپ بینی بگیرند و پس از بررسی و مشورت با پزشک ، اقدام به جراحی پولیپ بینی نمایند.
شاید شما هم برای داشتن مشاوره پزشک متخصص و مشاوره جراحی پولیپ بینی  این مطلب از مجله سلامت ازپزشک را مطالعه می کنید تا بتوانید با اطلاعات دقیق تر نوبت خود را برای مشاوره پزشک متخصص قطعی کنید. قطعا برای شما هم پیش آمده که برخی زمان ها حوصله مراجعه به کلینیک های زیبایی به دلیل ازدحام جمعیت را ندارید یا اینکه تمایل دارید در خانه بمانید و ویزیت پزشک و مشاوره جراحی پولیپ بینی را به دلیل شلوغی های خیابان و ترافیک شهری به تعویق بیاندازید. همچنین ممکن است در شهری زندگی کنید که مشاوره با پزشکان جراح  برای شما به دلیل کمبود پزشک متخصص کم باشد و مجبور باشید برای داشتن مشاوره پزشک با متخصصان زیبایی به شهرهای بزرگ تر بروید و  ویزیت پزشک داشته باشید.

مزایای دریافت مشاوره جراحی پولیپ بینی آنلاین

شاید با جستجو در اینترنت هم بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوره  جراحی پولیپ  بینی، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است . به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است. پس نگران نباشید.

ما برای راحتی و آسایش شما هم برنامه هایی داریم . شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای ، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه ، مشاوره جراحی پولیپ بینی  با بهترین پزشک متخصص  داشته باشید. همچنین می ‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید.

بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،   مشاوره پزشک متخصص  به صورت آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص  ، مشاوره جراحی پولبپ بینی دریافت کنید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و ویزیت پزشک آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

درباره مشاوره جراحی پولیپ بینی بیشتر بدانید:

علت اصلی ایجاد پولیپ بینی به طور قطعی مشخص نیست اما التهاب غشای مخاطی بینی و سینوس ها، می تواند منجر به تشکیل پولیپ بینی شود. بسیار مهم است بدانید که احتمال تشکیل پولیپ در تمامی سنین وجود دارد، اما در افراد جوان و میانسال بیشتر شایع بوده و آنها را درگیر می کند. آلرژی و عفونت، از جمله عواملی هستند که احتمال تشکیل پولیپ های بینی را در افراد افزایش می دهند. برخی دیگر از عوامل موثر در تشکیل پولیپ های بینی عبارتند از آسم، حساسیت به آسپیرین، فیبروز کیستیک و سابقه خانوادگی . در ضمن بسیار مهم است بدانید که پولیپ بینی می تواند باعث انسداد جریان هوای طبیعی از طریق بینی باشد به همین دلیل عوارضی داشته باشد که در ادامه آنها را عنوان می کنیم :

  • آپنه انسدادی خواب و وقفه های تنفسی حین خواب
  • عفونت بینی و سینوس (رینوسینوزیت)

 همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم این عارضه معمولا در بزرگسالان شایع تر است، ولی باید گفت که کودکان نیز می توانند به این عارضه دچار شوند. کودکان ممکن است از این عارضه در خود آگاهی نداشته باشند و به دلیل داروی پزشکان که اغلب تلخ هستند سعی در پنهان کاری داشته باشند به همین دلیل بسیار مهم است که والدین نسبت به تغییر رفتار کودک خود هوشیار باشند. پس چنانچه در هنگام خواب مشاهده کردید که کودکتان خرناس می کشد یا صدا از بینی و گلوی او خارج می شود حتما به پزشک مراجعه کنید و یا مشاوره پزشک متخصص در سامانه ازپزشک داشته باشید چرا که این علائم نشان دهنده تغییراتی در سیستم تنفسی کودک است. اختلالات تنفسی از راه بینی، آبریزش بینی، احساس درد در ناحیه صورت و … از دیگر علائم پولیپ بینی هستند که باید در صورت مشاهده هر کدام از آنها سریعا مشاوره پزشک متخصص داشته باشید و زیر نظر پزشک کودک خود را درمان کنید.

پیشنهاد ویژه: مقاله پولیپ بینی

علائم مشاوره جراحی پولیپ بینی در بزرگسالان

علائم مشاوره جراحی پولیپ بینی در بزرگسالان

از علائم پولیپ بینی در بزرگسالان هم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • آبریزش بینی
  • کاهش حس بویایی
  • درد صورت و یا سردرد
  • درد در قسمت هایی از دندان های فوقانی
  • احساس فشار در پیشانی و یا سر

در صورت مشاهده هر کدام از این علائم، به خصوص ادامه دار شدن آنها، حتما مشاوره پزشک متخصص بگیرید و در خانه از مشاوره جراحی پولیپ بینی در خانه بهره ببرید. شاید برای تشخصی دقیق پولیپ بینی نیاز باشد که مراجعه حضوری نزد پزشک داشته باشید . معمولا پزشکان برای تشخیص پولیپ بینی از مراحل زیر استفاده می کنند :

  1. اندوسکوپی بینی که در این روش، پزشک با استفاده از اندوسکوپ (لوله ای ظریف و باریک) و تصاویر گرفته شده از داخل بینی، به بررسی جزئیات دقیق از قسمت های داخلی بینی می پردازد.
  2. تست های عکس برداری مانند سی تی اسکن
  3. تست های آلرژی

مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن پزشکان عزیز می‌توانید بدون اتلاف وقت، در سریع‌ترین زمان ممکن بیمار خود را ویزیت و یا به آن‌ها مشاوره دهند. در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

مشاوره جراحی پولیپ بینی در سامانه آنلاین ازپزشک

مشاوره جراحی پولیپ بینی در سامانه آنلاین ازپزشک

شما به راحتی آب خوردن می توانید با مراجعه به اپلیکیشن بیمار ازپزشک ، لیست بهترین پزشکان متخصص را مشاهده کنید و مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین داشته باشید. همچنین با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در صفحه اصلی اپلیکیشن به راحتی می توانید پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید و با کلیک بر روی  ویزیت شو ، مشاوره داشته باشید و در خانه  با پزشکان جراح ارتباط بگیرید.

در صورتی که پزشکان برنامه کاری خود را تکمیل کرده باشند و ساعات آنلاین بودن را مشخص کرده باشند می توانید در زمان دلخواه خود نوبت دریافت کنید. برای بررسی بهترین دکتر هم می توانید با توجه به تعداد بازدید از صفحه هر پزشک و مشاهده نظرات دیگر کاربران ، بهترین متخصص  را انتخاب کنید و در خانه و یا محل کار خود ویزیت شوید. در اپلیکیشن ازپزشک  ، پزشکان متخصص آماده ویزیت شما به صورت آنلاین هستند تا بتوانند شما را برای درمان راهنمایی کنند .

با این وجود می توانید بدون حضور در مطب یا بیمارستان، در خانه با مشاوره پزشک متخصص ، مشاوره جراحی پولیپ بینی داشته باشید و به جواب سوالات خود برسید. اپلیکیشن ازپزشک خدماتی را برای شما فراهم آورده است تا در سریع ترین زمان و به راحت ترین شیوه ، نوبت خود را از پزشک متخصص دریافت نمایید.  کافیست جهت کاربری بهتر و بهره مندی کامل از خدمات، اپلیکیشن ازپزشک را دانلود کنید و همین الان از ویزیت پزشک با بهترین پزشک متخصص بهره مند شوید.

اکر نیاز به اطلاعات بشتر در زمینه نحوه ویزیت آنلاین با پزشک متخصص جراح بینی را دارید پیسنهاد ما به شما عزیزان مطالعه مقاله مشاوره جراحی بینی است تا اطلاعات کامل و جامعی در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد.

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.