غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز

مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز

مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز

مزایای مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز

آرتروز یا آرتریت به معنای التهاب مفصل بوده و این واژه  برای توصیف حدود ۲۰۰ بیماری مختلف که مفصل، بافت ‌های اطراف مفصلی و دیگر بافت ‌های هم بندی و اسکلتی عضلانی را درگیر می ‌کنند مورد  استفاده قرار می گیرد. آرتروز در افراد ۶۵ سال یا مسن ‌تر شایع ‌تر است، اما می ‌تواند افراد در همه سنین از جمله کودکان را  تحت تاثیر قرار دهد. همانگونه که در مطالب قبلی ازپزشک به آن اشاره کردیم آرتروز بیماری روماتیسمی بوده و شایع ترین نوع آرتروز، استئوآرتروز است.

دیگر بیماری ‌های شایع روماتیسمی که به التهاب مفصل مربوط می ‌شوند عبارتند از نقرس، فیبرومیالژیا و آرتروز روماتوئید (RA). برخی از انواع آرتروز، مانند آرتروز روماتوئید و لوپوس (SLE) می ‌توانند چندین ارگان را درگیر کنند و باعث بروز علائم گسترده شوند. به همین دلیل نیاز است تا افراد برای تشخیص به موقع و درمان آرتروز به متخصص روماتولوژی مراجعه کنند و یا مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز داشته باشند.

آرتروز یکی از انواع آرتریت بوده و  یک بیماری غیر التهابی در مفاصل است که طی آن غضروف مفاصل تخریب می ‌شود. بیماری آرتروز  که بسیار تحلیل ‌برنده است ، در ‌نتیجه آسیب ‌دیدگی، افزایش سن و کشیدگی یا پارگی طولانی ‌مدت غضروف در مفاصل بروز می‌کند و سبب ایجاد درد و سفتی مفاصل می ‌شود. در همین ابتدای متن اشاره می کنیم که اگر به مشاوره پزشک تصویری و مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز نیاز داشتید ، همین الان بر روی گوشی همراه خود اپلیکیشن ازپزشک را نصب کنید و در هر زمان و مکان از متخصص روماتولوژی ، مشاوره پزشک تصویری دریافت کنید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و ویزیت پزشک آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز با سامانه از پزشک

مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز با سامانه از پزشک

شما با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی ، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره بگیرید و درمان شوید. شاید   با جستجو در اینترنت بتوانید پزشک متخصص روماتولوژی زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوره پزشک تصویری، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است . به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است.

شما با استفاده از خدمات آنلاین ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای جز بیماری، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه  مشاوره پزشک تصویری داشته باشید. همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است تجربه کرده باشید.

در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،  مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز را ثبت کنید و از پزشک متخصص روماتولوژی ، مشاوره درمانی دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با آرتروز ، به خواندن مطلب ادامه دهید .

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله بیماری آرتروز

چرا مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز؟

برای داشتن مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز بهتر است در رابطه با علائم این بیماری مفصلی اطلاعات کافی کسب کنید . انواع نشانه های آرتروز و چگونگی بروز آن ‌ها، بسته به نوع آرتروز در افراد متفاوت است. به همین دلیل علائم آرتروز می ‌تواند به تدریج یا ناگهانی در افراد ایجاد شود. به همین دلیل بهتر است که اگر کسی هر یک از چهار علایم آرتروز هشدار دهنده‌ اصلی که در ادامه عنوان می کنیم تجربه کند، هر چه سریع تر مشاوره آنلاین با پزشک آرتروز داشته باشد ، ازپزشک کمک بگیرد.

  1. درد که درد آرتروز می ‌تواند ثابت یا متغیر باشد .
  2. تورم که برخی از انواع آرتروز، پوست روی مفصل آسیب دیده قرمز، متورم و گرم می ‌شود.
  3. سفتی و خشکی مفصل که خشکی مفصل یک علامت بسیار معمول است که پس از بیدار شدن از خواب در صبح، یا پس از نشستن طولانی مدت پشت میز، رانندگی طولانی مدت و بعد از ورزش ایجاد می شود
  4. اختلال در حرکت مفصل که بدون شک حرکت دردناک مفصل یا خشکی و درد هنگام بلند شدن از روی صندلی ، می‌ تواند نشان دهنده‌ آرتروز در فرد باشد .

مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن پزشکان عزیز می‌توانید بدون اتلاف وقت، در سریع‌ترین زمان ممکن بیمار خود را ویزیت و یا به آن‌ها مشاوره دهند. در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

آشنایی با انواع آرتروز در بدن برای داشتن مشاوره پزشک تصویری

آشنایی با انواع آرتروز در بدن برای داشتن مشاوره پزشک تصویری

در این قسمت به بررسی بخش های مختلفی از بدن که ممکن است به آرتروز مبتلا شوند می پردازیم :

  • آرتروز گردن که معمولا به علت افزایش سن ، آسیب ‌ها و ساییدگی ‌ها در طول زمان ایجاد می ‌شود. آرتروز گردن از بیماری ‌های بسیار شایع است و افراد زیادی ممکن است به آن مبتلا شوند.
  • آرتروز زانو که التهاب مفصل زانو بوده و در آن حالت ، غضروف زانو آسیب می ‌بیند و ساییدگی بین دو استخوان بالا می‌رود و التهاب ایجاد می ‌شود.
  • آرتروز انگشتان دست که در این حالت ، مفاصل مفاصل ملتهب می‌شوند و حرکت در این مفاصل سخت ‌تر اتفاق می ‌افتد. در آرتروز انگشتان معمولا افراد احساس خشکی مفاصل و درد می ‌کنند.
  • آرتروز پا که در آن التهاب و درد مفاصل ایجاد شده و ممکن است بیش از ۳۰ مفصل در پا و قوزک پا را درگیر کند . آرتروز پا می ‌تواند بسیار آزار دهنده و دردناک باشد.
  • آرتروز کمر که به التهاب و درد مفاصل موجون در ستون فقرات و یا مفاصل ساکروایلیاک گفته می ‌شود.
  • آرتروز لگن که در این حالت ، غضرو‌ف ‌های استخوان ‌های لگن ملتهب شده و آسیب می بینند . آرتروز لگن یکی از بیماری‌های شایع است و می ‌تواند با گذر زمان بسیار دردناک شود. آرتروز لگن به طور مستقیم بر روی کیفیت زندگی بیمار تاثیر می‌گذارد و می‌تواند بسیاری از فعالیت‌های او را مختل کند. به همین دلیل تشخیص به هنگام و درمان این بیماری اهمیت زیادی دارد .

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.