زنان و زایمان

ویزیت آنلاین دکترزنان برای مشاوره جراحی لابیاپلاستی

ویزیت آنلاین دکترزنان برای مشاوره جراحی لابیاپلاستی

ويزيت آنلاين دكترزنان

ویزیت آنلاین دکترزنان برای مشاوره جراحی لابیاپلاستی

ویزیت آنلاین و عمل جراحی لابیاپلاستی: لابیاپلاستی نوعی عمل جراحی بوده و معمولا برای کاهش اندازه لابیا مینور که چین ‌های پوستی که مجرای ادرار و واژن را احاطه کرده است انجام می‌ شود. متاسفانه پوست اضافی این ناحیه می تواند دچار پیچ‌ خوردگی شود و در حین ورزش، فعالیت‌ های فیزیکی و برقراری رابطه جتسی، شرایط دردناکی را برای فرد ایجاد کند. علاوه بر این لابیاپلاستی به دلایل زیبایی و افزایش اعتماد به نفس حین رابطه جنسی برای زنان صورت می پذیرد. ما در این مطلب از مجله سلامتی، به موضوع ویزیت آنلاین دکترزنان برای مشاوره جراحی لابیاپلاستی اشاره خواهیم کرد.

چنانچه به ویزیت آنلاین دکتر زنان نیاز داشتید می توانید با نصب اپلیکیشن ازپزشک روی تلفن همراه و یا مراجعه به وب سایت ازپزشک، از بهترین متخصص زنان ویزیت آنلاین بگیرید و مشورت کنید. سامانه ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکتر آنلاین زنان، امکان داشتن مشاوره با پزشک و ویزیت آنلاین برای بررسی عفونت زنان و همچنین مشاوره پزشک متخصص برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها برای درمان عفونت زنان به دنبال پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت، ویزیت آنلاین دکترزنان و مشاوره با دکتر آنلاین زنان به صورت تصویری و صوتی و همچنین به صورت پیام داشته باشید و به بهبودی برسید.

پیشنهاد مقاله: پزشک متخصص زنان و زایمان و تست پاپ اسمیر

ویزیت آنلاین دکترزنان و جراحی لابیاپلاستی

ویزیت آنلاین دکترزنان و جراحی لابیاپلاستی

 

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) چیست و چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی یک روش جراحی برای کاهش یا افزایش اندازه لابیا بسته به نیاز هر فرد انجام می‌ شود؛ همچنین از این جراحی برای بهبود ظاهر لابیا و کاهش مشکلات فیزیکی حین فعالیت‌ های روزانه انجام می‌گیرد. همانگونه که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم لابیاها (لب‌های اطراف واژن) در اطراف دهانه واژن قرار دارند. لابیای بیرونی به عنوان لابیا ماژور و قسمت بزرگ لبه واژن است که این قسمت چین ‌های بزرگتری دارد که از اندام ‌های تناسلی خارجی زنان محافظت می‌ کند و پس از بلوغ با موهای ناحیه تناسلی پوشانده می ‌شود. لب ‌ها یا چین ‌های داخلی به عنوان لابیای مینور شناخته می‌ شود که همان لب ‌های کوچک واژن است. این چین ‌های پوستی از دهانه مجرای ادرار (قسمتی که ادرار از بدن شما خارج می‌شود) و واژن محافظت کرده و مانع وارد شدن آلودگی ها به واژن می شود.

در طول این عمل جراحی، بسته به دلیل انجام آن، دکترزنان شما یکی از این موارد را انجام می‌دهد:

 

  1. مقداری از بافت لابیا را برای کاهش اندازه آن کاملا جدا می‌ کند.
  2. یک ماده پر کننده یا چربی به لابیا تزریق می ‌شود تا آن ناحیه بزرگ ‌تر شود.
  3. در صورت نیاز، ترمیم را در این قسمت انجام می‌ دهد.

 

لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

 

گاهی از روش جراحی لابیاپلاستی به هدف کاهش اندازه لب ‌ها کوچک به ‌طوری که از لبه‌ های لابیا بزرگ بیرون نزند، استفاده می ‌شود. در صوتی که لابیاهای داخلی بیش از حد بزرگ باشند، پیچ خورده یا کشیده می‌ شود و در نهایت شرایط آزار دهنده‌ ای را حین ورزش، فعالیت‌ های روزانه و رابطه جنسی در زنان ایجاد می ‌کند. همچنین با وجود این بافت ‌های اضافی در اندام زنان، نظافت و پاکسازی دشوار و باعث تجمع باکتری‌ ها می‌شود که در نهایت منجر به عفونت دستگاه ادراری خواهد شد.

جراحی لابیاپلاستی گاهی برای ظاهری زیباتر و جوان ‌تر به خانم‌ ها توسط دکتر زنان پیشنهاد می شود. همچنین دکتر زنان برای رفع عدم تقارن لابیا مینور و لابیا ماژور، جراحی لابیاپلاستی را پیشنهاد می کند. در برخی از زنان، یک طرف بلند تر یا شکل متفاوتی نسبت به طرف دیگری دارد؛ از این رو دکتر زنان برای افزایش اعتماد به نفس و از بین بردن نواقص، جراحی لابیاپلاستی را توصیه می کند. برخی از افراد با پوشیدن شلوار تنگ، برآمدگی‌ های ناحیه تناسلی را از روی لباس شاهد هستند که ظاهر ناخوشایندی در آنها  ایجاد می‌ کند.

در صورت وجود بافت بیش از حد لابیا، لباس‌ های تنگ نیز باعث شرایط آزار دهنده ‌ای در آنها می ‌شود. همچنین برخی از افراد برای افزایش اعتماد به نفس در خصوص ظاهر اندام جنسی خود این عمل زیبایی را انجام می‌ دهند و با دکتر زنان در رابطه با جراحی لابیاپلاستی صحبت می کنند.

برای مشاوره تصویری با متخصص زنان و زایمان بر روی ویزیت آنلاین  کلیک کنید.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

عوارض عمل لابیاپلاستی

احتمال ایجاد عوارض عمل لابیاپلاستی بسیار نادر است، در صورتی که در انتخاب پزشک نهایت دقت را داشته باشید، این موارد که از عوارض عمل لابیاپلاستی است در شما به حداقل خواهید رسید:

  • باز شدن زخم
  • باقی ماندن جای زخم
  • احساس درد مداوم
  • برداشتن بافت زیاد
  • خونریزی
  • کبودی
  • عفونت

 

شما پس از عمل لابیاپلاستی، مقداری تورم و درد خواهید داشت؛ اما معمولا با مصرف داروهای بدون نسخه مانند استامینوفن می توانید این درد را کنترل کنید.

اگر علائم با مصرف داروهای بدون نسخه بهبود پیدا نکرد، حتما ویزیت آنلاین بگیرید و به دکتر زنان اطلاع دهید. همچنین با تجویز دکتر زنان می توانید از درمان‌ های خانگی مانند استفاده از کمپرس سرد برای رفع این علائم بهره ببرید.

پیشنهاد مقاله: مشاوره با دکتر آنلاین زنان و زایمان

 

تصویر دکتر مهری رشیدی

مهری رشیدی

زنان و زایمان

تصویر دکتر ریحانه صاحب کشاف

ریحانه صاحب کشاف

زنان و زایمان

تصویر دکتر انسیه همتی

انسیه همتی

زنان و زایمان

تصویر دکتر سوسن رضایی

سوسن رضایی

زنان و زایمان

تصویر دکتر فرزانه حسنی

فرزانه حسنی

زنان و زایمان

تصویر دکتر نادره معصومی کاشانی

نادره معصومی کاشانی

زنان و زایمان

تصویر دکتر نیر صادقی

نیر صادقی

زنان و زایمان

تصویر دکتر سیده طاهره قاضی میر سعید

سیده طاهره قاضی میر سعید

زنان و زایمان

تصویر دکتر راحله رضائی آشتیانی

راحله رضائی آشتیانی

زنان و زایمان

تصویر دکتر کبری آقاسفید

کبری آقاسفید

زنان و زایمان

تصویر دکتر فرحناز امینی

فرحناز امینی

زنان و زایمان

تصویر دکتر بهناز قاضی سعیدی

بهناز قاضی سعیدی

زنان و زایمان

تصویر دکتر بهاره مرادیان

بهاره مرادیان

زنان و زایمان

تصویر دکتر مهری آذرفخرائی

مهری آذرفخرائی

زنان و زایمان

تصویر دکتر نازنین یوسفی

نازنین یوسفی

زنان و زایمان

تصویر دکتر سمانه جلالی

سمانه جلالی

زنان و زایمان

تصویر دکتر سعیده شمس

سعیده شمس

زنان و زایمان

تصویر دکتر زهرا صالحی

زهرا صالحی

زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.