غیر پزشکی, رژیم و تغذیه

تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

تغذیه مناسب بیماری آلزایمری چیست؟

از یاد بردن خاطرات و تمام اتفاقاتی که مهم‌ ترین روزهای زندگی افرد را تشکیل می دهند، یک اتفاق ناگهانی و غیر مترقبه نیست. برای مثال این اتفاقات ممکن است از فراموش کردن اسامی نزدیک ‌ترین اعضای خانواده در فرد آغاز شوند و تا مناسبت ‌های مهم و سپس اختلالات مربوط به انجام کارهای روزمره ادامه داشته باشند. به این حالت آلزایمر می گویند و متاسفانه این بیماری، چون روند آرام و تدریجی دارد، درمان آلزایمر ممکن است به تعویق بیفتد و گاهی در برخی افراد اصلا درمان نداشته باشد.

آلزایمر بیماری است که با از بین رفتن سلول‌ های مغز و کوچک شدن مغز در افراد ایجاد می شود. در اوایل این بیماری ممکن است افراد حافظه نزدیک و کوتاه مدت خود را از دست بدهند و متاسفانه روند آهسته آن ممکن است فرایند درمان را نیز به تعویق بیندازد. چنانچه برای مشاوره پزشک تصویری به مشاوره با پزشک آلزایمر برای داشتن تغذیه مناسب بیماری آلزایمری  نیاز دارید ، قبل از خواندن این مطلب از مجله سلامتی ، اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و نگاهی به برترین متخصصان آنلاین سامانه بیاندازید. ازپزشک با ایجاد یک بستر آنلاین پزشکی و با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

مزایای دریافت مشاوره برای تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

مزایای دریافت مشاوره برای تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، مشاوره پزشک تصویری بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص  را جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره پزشک تصویری و یا ویزیت پزشک آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه نیز می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.  ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره با پزشک آلزایمر را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند.

پس بدون نگرانی و اتلاف وقت در مطب و کلینیک ها در خانه بمانید و از مشاوره با پزشک آلزایمر در هر مکان و زمانی که نیاز به آن داشتید بهره ببرید. چنانچه به دنبال دکتر خوب برای آلزایمر هستید تا بتوانید از این طریق تغذیه مناسب بیماری آلزایمری داشته باشید ، این مطلب را مطالعه کنید و سپس در اپلیکیشن ازپزشک ، مشاوره پزشک تصویری با بهترین متخصص را داشته باشید.

نحوه تشخیص تغذیه مناسب بیماری آلزایمری

در ادامه نکات اساسی تغذیه ای که برای  تغذیه مناسب بیماری آلزایمری در نظر گرفته شده است را عنوان می کنیم:

  • یک رژیم غذایی مناسب و متعادل داشته باشید. رژیمی که باید در آن سبزیجات، میوه ها، غلات سبوس دار، لبنیات کم چرب و غذاهای کم پروتئین حتما قرار داده شوند.
  • مصرف غذاهای دارای چربی اشباع شده و کلسترول بالا را محدود و تا جایی که امکان دارد حذف کنید. شاید مقداری چربی برای سلامتی ضروری باشد اما همه چربی ها یکسان نیستند. برای مثال کره، روغن جامد، گوشت خوک و گوشت های چرب برای سلامتی قلب مضر هستند و مصرف آنها باید محدود و به نوعی حذف شوند.
  • مصرف شکر تصفیه شده را کاهش دهید. برای جایگزین می توانید انتخاب های سالم تری مانند میوه یا آب میوه طبیعی داشته باشید .
  • مصرف غذاهای دارای سدیم بالا را محدود کرده و از نمک کمتری استفاده کنید.

مشاوره پزشک تصویری یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

دریافت برنامه تغذیه مناسب بیماری آلزایمری از پزشک

دریافت برنامه تغذیه مناسب بیماری آلزایمری از پزشک

با پیشرفت بیماری، کاهش اشتها و کاهش وزن در افراد ممکن است نگران کننده باشد. در چنین مواردی، در مشاوره پزشک تصویری ممکن است پزشک متخصص مکمل هایی را بین وعده های غذایی برای افزودن کالری به شما پیشنهاد دهد. همچنین لازم به ذکر است که باید هیدراته باشید. به همین دلیل در تغذیه مناسب بیماری آلزایمری باید خودتان را به مصرف مایعات از طریق لیوان های کوچک آب یا مایعات دیگر در طول روز یا غذاهایی با محتوای آب زیاد مانند میوه، سوپ ها و اسموتی های طبیعی و بدون قند تشویق کنید. در صورت بروز علائم آلزایمر سریعا مشاوره با پزشک آلزایمر و مشاوره پزشک تصویری داشته باشید. پزشک آلزایمر کسی است که به طور تخصصی بر روی درمان و تشخیص این بیماری کار می‌کند و  علم و داشن و مهم تر از آن تخصص کافی دارد.

در واقع متخصص اعصاب و روان یا مغز و اعصابی است که در زمینه آلزایمر و درمان افرادی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مهارت کافی کسب کرده است و می تواند بیماران را درمان کند. همین حالا اپلیکیشن ازپزشک را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و از بهترین متخصصان ، مشاوره پزشک تصویری بگیرید . سامانه ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین متخصصان، امکان داشتن مشاوره پزشک تصویری و ویزیت آنلاین پزشک برای افراد را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال یک متخصص برای داشتن مشاوره با پزشک آلزایمر بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید. با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، مشاوره پزشک تصویری به صورت تصویری و صوتی و همچنین به صورت پیام داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت بیمارانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی  را در زمان ویزیت آنلاین پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید تا از این طریق بتوانید پزشک را وضعیتی که دارید مطلع بسازید.

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه دلایل بروز سردرد و نحوه دریافت ویزیت آنلاین نیاز دارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله ویزیت پزشک مغز و اعصاب است تا اطلاعات جامع و کامل‌تری را دریافت نمائید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.