غیر پزشکی, روانشناسی

حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین

حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین

حل مشكلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین

اگر در خانواده فرزند نوجوان دارید و برای ارتباط با آن با مشکلاتی مواجه شده اید، می توانید از مشاوره خانواده آنلاین کمک بگیرید. حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین به راحتی در خانه امکان پذیر است و می تواند برای دختران و پسران نوجوان مناسب باشد. سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، بیماران را ویزیت کند و به آنها مشاوره روانشناسی و مشاوره آنلاین بدهد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که بهترین و حاذق ترین هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، ویزیت با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره خانواده آنلاین را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو برای نوجوان خود مراحل ویزیت مشاوره خانواده آنلاین را در خانه انجام دهید. ما در این مطلب از مجله سلامتی به موضوع حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین خواهیم پرداخت. همراه ما باشید و به خواندن این مقاله ادامه دهید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله ۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی

مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین

 

مشاوره خانواده آنلاین برای نوجوانان

نوجوانی دوره ای بین کودکی و بزرگسالی است. در این دوران، تغییرات فیزیولوژیکی و افزایش هورمون های جنسی مشاهده می شود. اگر بخواهیم دوران نوجوانی را توصیف کنیم باید بگوییم که این دوران فرایند پیشرفتی است که مشخصه آن افزایش توانایی تسلط بر چالش های پیچیده تکالیف درسی، بین فردی، هیجانی و علاوه بر آن جست و جوی استعداد ها، هویت اجتماعی و علایق جدید است. سه تغییر رشدی هم در این دوران وجود دارد که شامل افزایش خطر پذیری، افزایش رفتار جنسی و حرکت به سمت وابستگی به همسالان به جای دلبستگی به خانواده اصلی محسوب می شود. نوجوانانی که در معرض اختلال های روانشناسی قرار دارند در معرض خطر تعارض با خانواده و بیزاری از آن ها قرار می گیرند. هر چند هستند نوجوانانی که دچار ناراحتی های گاه به گاهی می شوند اما عملکرد تحصیلی خوبی دارند و ارتباط آن ها با همسالان مناسب است. در ادامه در رابطه با تغییرات اساسی دوره نوجوانی صحبت خواهیم کرد.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

تغییرات اساسی در دوران نوجوانی

یکی از مهم ترین تغییرات، بلوغ جنسی است. طبق نظر مشاوره خانواده آنلاین ، در این دوران، تغییرات جسمی و جنسی و توانایی نمایان می شود. به این صورت که أنواع تغییرات جسمی را والدین در نوجوان خود مشاهده می کنند.
یکی دیگر از تغییرات اساسی نوجوانان، بلوغ شناختی است. بلوغ شناختی مربوط به کارکرد های اجرایی مغز بوده و به توانایی های آنها افزوده می شود. برای مثال نوجوانان توانایی برای خود نگری و خود گردانی، رابطه با همسالان، موقعیت های اجتماعی و جامعه پذیری، افزایش قدرت فکر منطقی و … را به دست می آورند. عزت نفس در نواجوانان هم از تغییرات اساسی دوران آنها محسوب می شود. عزت نفس در نوجوانان بسیار مهم است. با توجه به عزت نفس، نوجوان درکی از میزان موفقیت ها و دستاورد های خود، احترام همسالان، اعضای خانواده، معلمین و جامعه است. مهم ترین لازمه عزت نفس خوب نوجوان ، ادراک فرد از ظاهر جسمانی مثبت و داشتن ارزشی والا نزد همسالان و خانواده آنهاست. دختران و پسران در حفظ عزت و نفس در این دوران ممکن است با مشکل رو به رو شوند و از این رو آموزش دادن و داشتن مشاوره خانواده آنلاین و حل مشکلات نوجوانان می تواند موثر باشد.
و اما هویت نوجوانی که مشاوره خانواده آنلاین پیشنهاد می کند در این دوران، هویت جنسی و جنسیتی نوجوانان شکل می گیرد و علاوه بر آن هویت اخلاقی، ارزشی و اعتقادی نیز در مرحله شکل گیری قرار دارد. ممکن است نوجوان در این دوران دچار سردرگمی و ابهام در هویت شود و به همین دلیل حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین می تواند کمک شایانی به درمان آنها کند.

مشاوره خانواده آنلاین برای نوجوانان

مشاوره خانواده آنلاین برای نوجوانان

 

حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین ازپزشک

با اینکه در رابطه با اختلالاتی که ممکن است در دوران نوجوانی ظاهر شوند صحبت کردیم اما گاهی اوقات نوجوانان ممکن است در این دوران با برخی از اختلال ها و مشکلات رفتاری درگیر شوند که مشاوره خانواده آنلاین باید آن را تشخیص دهد. حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در صورتی که به آن توجه نشود ممکن است مشکلات زیادی برای خانواده ها به وجود بیاید. اما اگر حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین در همان سنین کنترل شوند قطعا مشکلات کمتری گریبان گیر آنها می شود. با داشتن هر کدام از موارد زیر می توانید برای حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده در ارتباط باشید و در خانه نوجوان خود را درمان کنید:

  • مشکلات هویت در نوجوانان
  • سوء مصرف مواد در نوجوانان
  • اضطراب در نوجوانان
  • پرخاشگری در نوجوانان
  • افسردگی در نوجوانان

 

شما برای حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین می توانید با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که مشاوره آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. دریافت مشاوره خانواده آنلاین می ‌تواند باعث پیشگیری از بسیاری از تصمیمات اشتباه شود. همان ‌طور که می ‌دانید، خانواده درمانی مشکلات فردی و بین فردی را از نگاه عمیق ‌تر و گسترده‌ تری به عنوان بخشی از سیستم پیچیده خانواده تحلیل کرده و اقدام به رفع آن ‌ها می‌کند. حل مشکلات نوجوانان با مشاوره خانواده آنلاین در سامانه ازپزشک هم می ‌تواند با مزیت در دسترس بودن به خانواده‌ شما کمک کند تا شما به راحتی بتوانید ریشه مشکلات خود را پیدا کنید. از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست مشاوره خانواده آنلاین بدهند و به راحتی مشکلاتشان را برطرف کنند.

پیشنهاد مقاله: مشاوره آنلاین رایگان به صورت صوتی

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا صابری

زهرا صابری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم کریمی

مریم کریمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر ناهید زرگرانی

ناهید زرگرانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مرجان معاونی

مرجان معاونی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا سیاوشی

زهرا سیاوشی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم اشعری

مریم اشعری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علی اردشیری

علی اردشیری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.