غیر پزشکی, روانشناسی

خیانت همسر+ مشاور آنلاین خانواده

خیانت همسر+ مشاور آنلاین خانواده

مشاور آنلاین خانواده

قطعا شنیده اید که آمار طلاق در ایران به عدد وحشتناکی رسیده است! به نوعی که به ازای هر ۳ ازدواج یکی از آنها منجر به طلاق می شود. به همین دلیل در ۱۰ سال اخیر بهبود رابطه با مشاوره آنلاین خانواده بسیار معرفی شده و به اهمیت مشاور آنلاین خانواده پی برده شده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بیشتر طلاق ها هم معمولا در همان یکی دوسال اول زندگی مشترک زوجین رخ داده و طول عمر زندگی مشترک آنها به ۳ سال هم نکشیده است. بدون شک موارد متفاوتی بر میزان کیفیت زندگی مشترک تاثیر گذار است اما متاسفانه تمام آنچه که قبل از ازدواج باید دیده می شد توسط زوجین دیده نشد و هیچ کدام از آنها توجه خاصی نداشتند. خیانت همسر هم یکی از مواردی است که منجر به طلاق می شود.

در این زمان است که بهبود رابطه با مشاوره آنلاین خانواده می تواند شبیه به یک بروشور راهنما برای تشکیل دنیای جدید شما عمل کند و راهنما باشد. بهبود رابطه با مشاوره آنلاین یک گارانتی برای زندگی مشترک نیست ! مشاور آنلاین خانواده به این معنی است که هر چقدر آگاهی و شناخت شما نسبت به شرایط، شریک زندگی، موقعیت و باید و نبایدهای زندگی دو نفره افزایش پیدا کند، احتمال کش و قوس های عجیب و غریب و نگرانی های زندگی مشترک کاهش می یابد. اگر شما هم خیانت همسر را تجربه کرده اید حتما این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک را مطالعه کنید تا بدانید که مشاوره آنلاین خانواده چه کمک های می تواند به شما و شریکتان داشته باشد.

پیشنهاد مقاله: مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته برای پاسخ به سوالات جنسی

 

خیانت همسر+ مشاور آنلاین خانواده

خیانت همسر+ مشاور آنلاین خانواده

 

مشاوره آنلاین خانواده

برای داشتن مشاور آنلاین خانواده باید بگوییم که سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، افراد نیازمند به مشاوره را ویزیت کند  و به آنها مشاوره روانشناسی بدهد و به بهبود رابطه با مشاوره آنلاین  خانواده کمک کننده باشد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، برای بهبود رابطه با مشاوره آنلاین خانواده ، مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره خانواده را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید .

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

خیانت همسر و مشاور آنلاین خانواده

متاسفانه خیانت زناشویی در ایران بسیار رواج دارد و این مسائله با نام هایی چون بی وفایی، روابط فرا زناشویی، عهدشکنی، مثلث سازی عاطفی و… نیز عنوان می شود. گاهی خیانت در زندگی مشترک با یک شیطنت و بازیگوشی خیلی ساده شروع می‌شود و این اتفاق خیلی ساده رابطه ها و برخوردهای بعدی را ایجاب می‌کند و درنهایت منجر به خیانت به همسر خود می ‌شود.

خیانت زمانی اتفاق می ‌افتد که آقا یا خانم حرف ها، فکرها، رفتارها و خاطراتی را که باید با همسر خود داشته باشد با شخص دیگری دارد و به نوعی می‌توان گفت مثلث سازی عاطفی اتفاق می ‌افتد. زمانی که شخص سومی بین زن و شوهر قرار می‌گیرد باعث می ‌شود که فرد به همسر خود توجه و رغبت کافی و همیشگی را نداشته باشد و شخص متوجه تغییراتی مانند بی تفاوتی، سرد شدن، بی میلی و بی حوصلگی در رفتار همسر خود می‌شود و مقدمه‌ایی برای شک کردن به وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می ‌شود.

خیانت به دلایل زیادی از قبیل انتقام جویی، بی توجهی همسر، رابطه عاطفی سرد، مشکل در رابطه جنسی، تنوع طلبی و… ممکن است اتفاق بیفتد. از این رو اگر خیانت همسر را احساس کردید در این زمان مشورت با مشاور آنلاین خانواده بهترین گزینه است. شاید استرس بگیرید و پیش خودتان بگویید که اگر مجدد خیانت کرد چی؟ مشاور آنلاین خانواده با پیگیری عوامل درونی، درمان آشفتگی ‌های فرد، رفع تعارضات زناشویی و جهت دادن فرد به سمت شخصیت یکپارچه و … درمان فرد را به کیفیتی می‌رساند؛ که طرف مقابلش رابطه‌ای متمرکز بر یک فرد را ترجیح دهد و احساس کند به این یکپارچگی ذهنی نیاز دارد.

مشاور آنلاین خانواده در مراحل هضم این احساس و هیجان به زوجین کمک می‌کند تا به ‌درستی این تجربه را پشت سر بگذارند، به حال بهتری برسند و به نحوی با این تجربه برخورد کنند که طی زمان حالشان به صورت نوسانی بد و یا خوب نشود.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره آنلاین رایگان به صورت صوتی 

 

حل اختلافات خانوادگی با مشاور آنلاین خانواده

حل اختلافات خانوادگی با مشاور آنلاین خانواده

 

مشاوره آنلاین خانواده برای خیانت همسر

مشاور آنلاین خانواده با بررسی شرایط خانوادگی، اصول تربیتی، عوامل خارجی و … این رفتار را ارزیابی می ‌کند.

همچنین مشاور آنلاین خانواده عوامل درونی خیانت همسر را از قبیل نیازها، ترس‌ها، توقعات، طرح ‌واره‌ها، باورها و … را ارزیابی کرده و  طی گفت ‌و گو و مصاحبه بالینی علل اصلی رفتار را تشخیص می ‌دهد. مشاور آنلاین خانواده در این زمان نه فرد را آدم بدی قضاوت می کند و نه همسر را مقصر می داند.

بلکه مشاور آنلاین خانواده مشخص می‌کند که چگونه فرد در این موقعیت برای این اقدام تحریک شده و هم کیفیت عملکرد همسر به ‌عنوان یک همراه و همدل را ارزیابی می ‌کند. مهم است که نیاز به محبت هر فرد تا چه اندازه تأمین شود. روانشناس و مشاور آنلاین خانواده تأثیر محبت کم یا افراطی را ارزیابی می‌کند، اثر دوست داشتن ‌های شرطی را در این فرد مشخص می‌کند و طی روال درمانی روحیه فرد را مدیریت می‌ کند. همان‌طور که می ‌دانید، مشاوره با روانشناس و مشاور آنلاین خانواده، مشکلات فردی و بین فردی را از نگاه عمیق ‌تر و گسترده‌ تری به عنوان بخشی از سیستم پیچیده خانواده تحلیل کرده و اقدام به رفع آن ‌ها می‌کند.

مشاور آنلاین خانواده در سامانه ازپزشک هم می ‌تواند با مزیت در دسترس بودن به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید ریشه مشکلات خود و فرد مقابل خود را پیدا کنید. از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست  ویزیت پزشک متخصص بدهند و به راحتی مشکلاتشان را برطرف کنند. از این طریق می توانند برای بهبود رابطه با مشاور آنلاین خانواده قدم مثبتی بردارند. به منظور اخذ نوبت از بهترین روانشناسان تهران و مشاور آنلاین خانواده، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و بعد از انتخاب حوزه روانشناسی، نام دکتر مشاور مورد نظر خود را از بین لیست روانشناسان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید.خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.

پیشنهاد مقاله: ۱۰ دلیل نیاز به مشاوره خانواده اینترنتی رایگان

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا صابری

زهرا صابری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب ذاکر زاده

زینب ذاکر زاده

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر معصومه اساسه

معصومه اساسه

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شهره رجبعلی

شهره رجبعلی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مرجان معاونی

مرجان معاونی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم اشعری

مریم اشعری

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.