روماتولوژی, غیر پزشکی

هزینه ویزیت در منزل برای شکستگی استخوان

هزینه ویزیت در منزل برای شکستگی استخوان

هزینه ویزیت در منزل برای شکستگی استخوان

همگی در زمان مراجعه به پزشک برای ویزیت ، مشکلات زیادی چون ترافیک و شلوغی مطب را تجربه کرده ایم و به همین دلیل می دانیم که چقدر خسته کننده است. برای حل تمامی مشکلات ویزیت در منزل می تواند بهترین راه باشد. ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به موضوع هزینه ویزیت در منزل برای شکستگی استخوان از جمله شکستگی استخوان ترقوه، شکستگی استخوان بینی و …  اشاره خواهیم کرد. همچنین به این موضوع که ویزیت در منزل چگونه انجام می شود و أنواع شکستگی ها خواهیم پرداخت.

با این حال پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این مطلب برای داشتن مشاوره آنلاین هم اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان از بهترین متخصصان مشاوره دریافت کنید. ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند.

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید. برای داشتن هزینه ویزیت در منزل هم می توانید با تیم پشتیبانی ازپزشک در ارتباط باشید.

مطالعه مقاله  تعرفه ویزیت پزشک در منزل توسط پزشکان حاذق پیشنهاد می شود.

 

شکستگی استخوان ترقوه

شکستگی استخوان ترقوه

 

شکستگی استخوان ترقوه

استخوان ترقوه، یکی از استخوان ‌های اصلی سازنده مفصل شانه بوده و این استخوان در خطر شکستگی در اثر ضربه و افتادن قرار دارد. شکستگی استخوان ترقوه در بزرگسالان بسیار شایع بوده و این شکستگی می‌ تواند بسیار دردناک باشد. معمولا شکستگی استخوان ترقوه بدون عمل جراحی قابل درمان است اما برای درمان أنواع خاصی از شکستگی استخوان ترقوه به عمل جراحی نیاز است.

شکستگی استخوان ترقوه می‌تواند به شکل ترک ‌خوردگی استخوان باشد. البته در مواردی ممکن است استخوان خرد شده و قطعات حاصل از شکستگی، از جای خود جا به ‌جا شوند. در بیشتر موارد علت شکستگی استخوان ترقوه، سقوط روی شانه یا روی بازو است؛ بسیار مهم است که بدانید برخی از ریسک فاکتورها هستند که می توانند خطر شکستگی ترقوه را افزایش دهند، به همین دلیل بعضی افراد در شکستگی استخوان ترقوه مستعدتر از سایرین هستند.

 

از مهمترین علل شکستگی استخوان ترقوه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برخورد و سقوط روی شانه
 2. ضربه‌های مستقیم به ترقوه در حوادثی مانند تصادفات رانندگی
 3. آسیب به ترقوه در طول زایمان و در هنگام عبور نوزاد از کانال زایمانی

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

پیشنهاد مقاله: ضرب دیدگی و کوفتگی | راه های درمان ضرب دیدگی روی پا و یا دست

شکستگی استخوان بینی

شکستگی استخوان بینی اغلب در ناحیه پل بینی اتفاق افتاده و ضربه و تصادفات هم از اصلی ترین دلایل آن هستند. از علائم شکستگی استخوان بینی بر اثر ضربه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • متورم بینی و اطراف آن
 • حساسیت بینی به لمس
 • خونریزی از بینی
 • مشکلات تنفسی
 • ترشح مخاط از بینی
 • انسداد در یک یا هر دو مجرای بینی
 • ترک ‌خوردگی، بدشکلی و چرخش بینی
 • انحراف تیغه بینی

به طور کلی هرگونه ضربه باعث شکستگی بینی شده که این ضربه می ‌تواند به دلیل تصادف، دعوا و درگیری، ورزش، افتادن و … باشد.

پیشنهاد مقاله: درمان کشیدگی تاندون با مشاوره پزشک ارتوپد آنلاین

 

شکستگی استخوان

شکستگی استخوان

 

شکستگی استخوان گونه

شکستگی استخوان گونه از شایع ترین شکستگی ها در ناحیه صورت بوده و علت شکستگی می تواند به برجسته بودن این ناحیه روی صورت و همچنین نازک بودن نسبی ناحیه قوس گونه مرتبط باشد. شایعترین علل شکستگی گونه نزاع و درگیری های فیزیکی و همچنین تصادفات رانندگی است و شکستگی استخوان گونه می تواند باعث فرورفتگی ناحیه گونه و در نتیجه ایجاد ناقرینگی در صورت شود.

معمولا در شکستگی استخوان گونه قسمت استخوانی قوس گونه به داخل فرو می رود و در لمس با مقایسه نسبت به طرف مقابل فرو رفتگی آن حس می شود. در چند روز اول پس از ضربه به دلیل تورم ممکن است فرورفتگی روی صورت دیده نشود اما ممکن است بعد از برطرف شدن تورم فرورفتگی روی صورت و عدم تقارن نسبت به سمت مقابل مشهود باشد. از دیگر علائم شکستگی استخوان گونه می توان به کبودی زیر چشم، خونریزی زیر صلبیه چشم، تاری دید و یا دوبینی اشاره کرد.

در صورتی که شکستگی گونه استخوان کف چشم را نیز درگیر کرده باشد احتمال فرو رفتگی چشم به داخل و عدم تقارن نسبت به چشم سمت مقابل نیز وجود دارد. در موارد شدید شکستگی گونه ممکن است روی سیستم دندانی تاثیر گذاشته و عدم جفت شدن دقیق و کامل دندان ها را به دنبال داشته باشد. چنانچه در این زمان به هزینه ویزیت در منزل نیاز داشتید حتما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید و با دریافت هزینه ویزیت در منزل از خدمات ازپزشک بهره ببرید.

 

شکستگی استخوان زیر چشم

شکستگی استخوان زیر چشم یا همان شکستگی حدقه به استخوان های حفره چشم ارتباط داشته و بر اثر ضربه به صورت بخصوص بخش فوقانی آن در پی تصادف، زمین خوردن، آسیب دیدگی ورزشی یا موارد مشابه اتفاق می افتد. شکستگی استخوان زیر چشم می تواند بر بینایی هم تاثیر بگذارد و به همین دلیل انجام جراحی برای درمان آن امری ضروری محسوب می شود.

از علائم شکستگی استخوان زیر چشم می توان به خونریزی زیر پوستی در اطراف چشم اشاره کرد. البته بسته به نوع شکستگی استخوان زیر چشم، شکستگی می تواند منجر به دوبینی شود. نا گفته نماند که در شکستگی استخوان زیر چشم، چشم ها متورم می شود که با کاهش تورم ممکن است چشم دچار فرورفتگی و گودرفتگی شود. معمولا با دریافت هزینه ویزیت در منزل، پزشک معالج آنتی بیوتیک را برای جلوگیری از عفونت و داروهای ضد التهاب برای کاهش سریع تورم تجویز می کند.

 

هزینه ویزیت در منزل با پزشک ارتوپد

هزینه ویزیت در منزل با پزشک ارتوپد

 

هزینه ویزیت در منزل

در نگاه اول شاید این موضوع چندان مهم به نظر نرسد اما کافیست به افرادی فکر کنید که دچار شکستگی شده و قادر به حرکت کردن نیستند. در این زمان ها ویزیت در منزل یک راه حل کاربردی و بسیار مفید است . باید بدانید که در زمان ویزیت در منزل ، پزشک عمومی در ابتدا خدماتی که در ادامه عنوان می کنیم را به بیماران ارائه می کند:

 • ارزیابی وضعیت سلامتی
 • توصیه و مشاوره‌های پزشکی
 • تشخیص اولیه بیماری
 • تجویز دارو و آزمایش
 • درمان‌های اورژانسی
 • بررسی روند درمان بیماری
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

 

هزینه ویزیت در منزل هم بسته به نوع خدماتی که پزشک متخصص ارائه می کند مشخص می گردد.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله پزشک ارتوپد و  درمان پوکی استخوان

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.