اخبار سلامت, غیر پزشکی

آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱

آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱

تعرفه ویزیت پزشک در منزل

آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱

شما برای درمان بیماری خود به صورت ویزیت آنلاین می توانید پزشکان زیادی را از طریق سایت های گوناگون بیابید و از هر کدام از آنها مشاوره آنلاین دریافت کنید . اما همانگونه که می دانید لازمه اطمینان به هر پزشک داشتن تجربه کافی ، معرفی دوستان ، اعتماد به موسسات معتبر و همچنین توجه گستردگی ارتباط پزشک با دیگر اعضای سیستم درمانی همچون : آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است. ما کار را برای شما راحت کرده ایم با داشتن یک تیم کامل از بهترین متخصصان ، خیالتان را از هر جهت آسوده خواهیم ساخت . در رابطه با آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱ هم می توانید تعرفه ویزیت پزشک در منزل را در سامانه آنلاین ازپزشک بیابید و با توجه به آن از بهترین متخصصان مشاوره آنلاین ، همچنین ویزیت پزشک در منزل دریافت کنید .

ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به مبحث اینکه ویزیت پزشک در منزل چگونه انجام می شود اشاره خواهیم کرد. با این حال پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این مطلب برای داشتن مشاوره آنلاین و دریافت تعرفه ویزیت پزشک ،  اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان از بهترین متخصصان مشاوره دریافت کنید. . ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از خدمات مشاوره آنلاین ازپزشک بهره ببرید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین با اپلیکیشن ازپزشک

 

 ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل

ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. چه خدماتی بهتر از خدمات پزشکی و سلامت ازپزشک که به راحتی مشاوره آنلاین را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

شما با درخواست مشاوره آنلاین،  ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی ، همچنین درخواست ویزیت پزشک در منزل می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با داشتن مشاوره و ویزیت پزشک در منزل از بیمار خود در خانه مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید. همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره آنلاین پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل

در ابتدا باید بگوییم که سامانه ازپزشک بهترین پزشکان را همراه با بهترین تجهیزات و روابط بین سازمانی گرد هم آورده است تا بتواند ویزیت پزشک  در منزل را متناسب با نیاز بیمار مبنی بر متخصص آقا یا خانم در سریع ترین زمان در اختیار کاربران قرار دهد . از این رو می توانید با خیال راحت به پزشکان اعتماد کنید چرا که ضمانت نامه معتبر، سابقه کار و همچنین مدرک تحصیلی پزشکان در سامانه ازپزشک موجود است. شما با درخواست ویزیت پزشک در منزل می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیمار را رفع نمائید. همچنین آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱ به مراتب پائین تر از هزینه هایی است که باید به صورت حضوری متحمل شوید. در زمان ویزیت پزشک در منزل، پزشک در معاینات بالینی خود مواردی همچون سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس را بررسی خواهد کرد .

هر پزشکی چه در بیمارستان ، در مطب و یا در منزل در برابر بیماران خود وظایفی بر عهده دارد که رعایت تمامی آنها باید توسط پزشک صورت بگیرد مانند : تکمیل اطلاعات ، معاینه بیمار ، درمان بیماری و همچنین پیگیری درمان.

 

تعرفه ویزیت پزشک

تعرفه ویزیت پزشک

 

معمولا تعرفه ویزیت پزشک در منزل بر مبنای دستور العمل های ابلاغی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱ تعیین شده است. دستمزد دریافتی و هزینه ویزیت پزشک در منزل نیز مشخص است اما در صورت نیاز به سایر خدمات، امکان تغییر و افزایش هزینه  وجود دارد. برای مثال آخرین تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۱ متخصصانی که تشخیص بیماری توسط آن ها به تجهیزات مدرن پزشکی نیاز دارد قیمت خدمات آن به صورت مجموع به متقاضی اعلام می گردد. از این رو شما می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با تعرفه ویزیت پزشک و تعرفه ویزیت پزشک در منزل با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

برای داشتن ویزیت پزشک در منزل، متخصص باید علاوه بر دانش و تجربه و تهیه تجهیزات قابل حمل، به طیف وسیعی از مهارت ها هم مجهز باشد. بسیار مهم است در زمان ویزیت پزشک در منزل علاوه بر سنجش وضعیت جسمی و روحی بیمار، شرایط محیطی هم ارزیابی و در صورت نیاز به تغییر، موارد در حین  ویزیت در منزل به شما عنوان می شود. ویزیت پزشک در منزل می ‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری نیز ارائه دهد. زمانی که ویزیت پزشک در منزل و در شرایط زندگی او انجام شود می توان نیازهای درمانی درست را کشف کرد که این مهم فقط در ویزیت در منزل امکان پذیر است. لازم به ذکر است آنچه با ویزیت دکتر در منزل تجربه می کنید هرگز در چکاپ های سرپایی و یا مطب های شلوغ به دست نمی آید.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

خدمات ویزیت پزشک در خانه

شما برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل پزشک عمومی یا پزشک متخصص ، تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله خواهید داشت . بیمار به طور معمول در صورت بروز هرگونه مشکل ، نزد پزشک عمومی رفته و آن پزشک پس از انجام آزمایش های کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه شما را تلف می کند، شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی می کند. در این زمان شما بایستی تمامی سیکل درمان را از ابتدا طی کنید تا بتوانید درمان شوید. حال آنکه با داشتن ویزیت پزشک در منزل می توانید تنها با یک تماس با کارشناسان ما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی را به راحتی انجام دهید.

سپس در روز و ساعت مقرر،  پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد. خدمات ویزیت پزشک در منزل ازپزشک با استفاده از روش های نوین فناوری اطلاعات و سیستم های مجازی تشخیصی و درمانی شکل گرفته است تا بتواند با بکارگیری این سیستم امکان خدمات رسانی گسترده تر را جهت رفاه بیماران فراهم سازد.
پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص پس از اعلام توسط مرکز ارتباطات بلافاصله با خانواده بیمار تماس میگیرند و شرح حال کامل توسط پزشک مرکز از بیمار گرفته می شود. سپس در کوتاه ترین زمان پزشک خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل شما انجام می شود و تعرفه ویزیت پزشک در منزل محاسبه می گردد.
پزشکان تیم ازپزشک شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات خاصی باشد با خود جهت ویزیت پزشک در منزل همراه داشته باشند ، بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل ، نسخه به بیمار داده می شود.

 

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر معصومه مهنی

معصومه مهنی

عمومی

تصویر دکتر فرید سنگین آبادی

فرید سنگین آبادی

عمومی

تصویر دکتر الهام امانی

الهام امانی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر نادر فتحی

نادر فتحی

عمومی

تصویر دکتر سیده طیبه قاضوی

سیده طیبه قاضوی

عمومی

تصویر دکتر آرین احمدزاده مجاوری

آرین احمدزاده مجاوری

عمومی

تصویر دکتر شاهین حاج ملک

شاهین حاج ملک

عمومی

تصویر دکتر صبا آذربایجانی

صبا آذربایجانی

عمومی

تصویر دکتر عزت قرائتی فر

عزت قرائتی فر

عمومی

تصویر دکتر زهرا پاینده

زهرا پاینده

عمومی

تصویر دکتر الهه میرزایی

الهه میرزایی

عمومی

تصویر دکتر محمد رحیم زمان وزیری

محمد رحیم زمان وزیری

عمومی

تصویر دکتر دکتر رامین علی دوست

دکتر رامین علی دوست

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه امیرکانیان

فاطمه امیرکانیان

عمومی

تصویر دکتر الهام عباسی

الهام عباسی

عمومی

تصویر دکتر زهرا میری

زهرا میری

عمومی

تصویر دکتر نغمه هاشمی اصفهانی

نغمه هاشمی اصفهانی

عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.