غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره افسردگی جوانان

مشاوره افسردگی جوانان

مشاوره افسردگی جوانان

درباره مشاوره افسردگی جوانان بیشتر بدانید:

بسیاری از افراد بهترین دوران زندگی را مربوط به دوران جوانی می دانند و همیشه به خوبی از آن دوران یاد می کنند. اما شاید ندانند که گذر از دوران جوانی خصوصا از نوجوانی به بعد ممکن است دشوار و همراه با چالش های متعددی باشد . از نوجوانی به بعد هر چه سن بالاتر می رود مسائل مهمی در مسیر قرار می گیرد مسائلی چون تحصیلی، شغلی و مالی‌ که باید بتوانند به بهترین شکل ممکن آنها را حل کنند و روابط شخصی و عاطفی‌شان را مدیریت کنند. سردرگمی، گیجی، احساس ماندن بر سر دوراهی و گیر افتادن در جریان پرشتاب زندگی احساسات آشنایی برای جوانان ۲۵ تا ۱۸ ساله است. گاهی در این دوران هم حس افسردگی جوانان را درگیر می کند و در زندگی روزمره آنها باعث اختلالاتی می شود.

به همین دلیل می توان گفت که جوانی یکی  از بهترین و حساس ‌ترین دوره‌های زندگی در افراد است و در صورتی‌که جوانان در این مرحله از زندگی دچار یکی از انواع افسردگی شوند، ممکن است به شکل جبران ‌ناپذیر آسیب ببیند و افسردگی تاثیرات نامطلوب خود را بر بهداشت جسمی و روانی آنان بگذارد. جوانان در این دوران طلایی زندگی شان سرشار از امید و آرزو هستند. به همین دلیل وجود موانع متعدد و شکست ‌های فراوان در مسیر زندگی‌ باعث می ‌شود تا نا امید شده به انواع افسردگی دچار شوند. گاهی والدین برخی از نشانه ‌ها را در فرزندشان می ‌بینند اما پی به افسردگی در آنها نمی ‌برند و گمان می‌کنند که این رفتار‌ها طبیعی بوده و مختص جوانان است .

مشاوره افسردگی جوانان و مشاوره آنلاین

مشاوره افسردگی جوانان و مشاوره آنلاین

در صورتی که با مشاهده هر نوع رفتار غیر معقول به مشاوره افسردگی جوانان نیاز است و باید برای درمان آنها اقدام شود. مشاوره  افسردگی جوانان روشی مطمئن برای کسب حمایت ها و راهنمایی های لازم در خصوص تصمیم گیری ها و رفع مشکلات و سردرگمی آنهاست .  از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ،

افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست  مشاوره روانشناسی آنلاین و مشاوره افسردگی جوانان بدهند و درمان شوند.  پزشکان فعال و آنلاین ازپزشک  بیماری ‌هایی چون افسردگی، اضطراب و… را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی در افراد ایجاد می شوند درمان می کنند . سامانه آنلاین ازپزشک با ارائه مشاوره و روش ‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب ‌های مغزی وبیماری‌ های ذهن دارد و  تلاش می کند تا کنترل و تحمل درد را برای افراد آسان تر سازد . به منظور اخذ نوبت از بهترین روانشناسان تهران، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و بعد از انتخاب حوزه روانشناسی، نام دکتر مشاور مورد نظر خود را از بین لیست روانشناسان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید.

شما بعد از  پرداخت هزینه مشاوره روانشناسی آنلاین ، می توانید نوبت خود را نهایی کنید و از خدمات ازپزشک بهره ببرید.  خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.
در ادامه به طور کامل درباره علل، نشانه‌ها و راه های مقابله با افسردگی در جوانان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره افسردگی جوانان چیست؟

زمانی که جوانان به افسردگی مبتلا می ‌شوند شیوه‌ زندگی آن ‌ها تا حدودی تغییر می‌کند . به این صورت که جوان مبتلا به افسردگی دیگر از فعالیت‌ های روزمره‌ خود لذت نمی‌ برد و اتفاقاتی که در زندگی رخ می‌ دهد را یکنواخت و تکراری رقم می زند.
برخی از نشانه ‌هایی که جوانان مبتلا به افسردگی دارند عنوان می کنیم :

  • تغییرات در خلق و خو، در خود فرورفتگی، احساس غمگینی و دل ‌مردگی و داشتن احساس گناه
  • ناامیدی نسبت به آینده و بی‌ علاقه بودن نسبت به اتفاقات زندگی
  • از دست دادن انگیزه، تلاش و پشتکار که باعث می‌ شود مانند گذشته مسئولیت پذیر نباشند و کارها را نیمه تمام رها کنند.
  • کاهش میل جنسی طبیعی یا میل جنسی بیش از حد
  • اشکال در خواب، کابوس‌ های مکرر شبانه و سحرخیز بودن با وجود کم خوابی
  • نشخوار فکری و اشکال در تمرکز از نشانه‌ های افسردگی در جوانان است که با تکنیک ‌های روان شناسان می ‌توان تا حدودی آن ‌ها را از بین برد و روی نکات مثبت تمرکز کرد.
  • پرخاشگری های بی مورد
  • عدم تعاملات اجتماعی و اولویت قرار دادن تنهایی به حضور در اجتماع

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

سامانه دریافت مشاوره افسردگی جوانان  به صورت آنلاین

سامانه دریافت مشاوره افسردگی جوانان  به صورت آنلاین

در صورتیکه این نشانه‌ها را به مدت طولانی در خود یا فرزندتان مشاهده می‌ کنید هر چه سریع تر مشاوره پزشک تصویری بگیرید و از شیوه ‌های درمانی آن‌ها برای بهبودی علائم افسردگی بهره ببرید.
سامانه آنلاین ازپزشک هم با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، بیماران را ویزیت کند و به آنها مشاوره افسردگی جوانان  بدهد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، مشاوره پزشک تصویری داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، ویزیت پزشک آنلاین را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.

ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره افسردگی جوانان را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. در ادامه تصمیم داریم بیشتر در رابطه با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین صحبت می کنیم تا از این طریق بتوانیم  از افراد نیازمند حمایت کنیم.

اگر سوالات بیشتری در زمینه مشاوره آنلاین و نحوه دریافت مشاوره آنلاین دارید پیشنهاد ما به شما عزیزان مطالعه مقاله  مشاوره روانشناسی آنلاین است تا اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه به دست اورید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.