غیر پزشکی, روانشناسی

بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین

بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین

بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاين

قطعا شنیده اید که آمار طلاق در ایران به عدد وحشتناکی رسیده است! به نوعی که به ازای هر ۳ ازدواج یکی از آنها منجر به طلاق می شود. به همین دلیل در ۱۰ سال اخیر بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین بسیار معرفی شده و به اهمیت مشاوره ازدواج آنلاین پی برده شده است . شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بیشتر طلاق ها هم معمولا در همان یکی دوسال اول زندگی مشترک زوجین رخ داده و طول عمر زندگی مشترک آنها به ۳ سال هم نکشیده است. بدون شک موارد متفاوتی بر میزان کیفیت زندگی مشترک تاثیر گذار است اما متاسفانه تمام آنچه که قبل از ازدواج باید دیده می شد توسط زوجین دیده نشد و هیچ کدام از آنها توجه خاصی نداشتند.

در این زمان است که بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین می تواند شبیه به یک بروشور راهنما برای تشکیل دنیای جدید شما عمل کند و راهنما باشد. بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین یک گارانتی برای زندگی مشترک نیست ! مشاوره ازدواج آنلاین به این معنی است که هر چقدر آگاهی و شناخت شما نسبت به شرایط، شریک زندگی، موقعیت و باید و نبایدهای زندگی دو نفره افزایش پیدا کند، احتمال کش و قوس های عجیب و غریب و نگرانی های زندگی مشترک کاهش می یابد. اگر شما هم تصمیم به زندگی جدید و ازدواج دارید حتما این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک را مطالعه کنید تا بدانید که مشاوره قبل از ازدواج، همچنین بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین چه کمک های می تواند به شما و شریکتان داشته باشد.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

 

مشاوره ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک

مشاوره ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک

 

مشاوره ازدواج آنلاین

برای داشتن مشاوره ازدواج آنلاین باید بگوییم که سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، افراد نیازمند به مشاوره را ویزیت کند  و به آنها مشاوره روانشناسی بدهد و به بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین کمک کننده باشد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، برای بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین ، مشاوره ازدواج آنلاین با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره ازدواج را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره ازدواج آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. در ادامه تصمیم داریم بیشتر در رابطه با بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین صحبت کنیم تا از این طریق بتوانیم  از افراد نیازمند به مشاوره حمایت کنیم.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین در سامانه ازپزشک

برای شروع باید بگوییم که مشاوره ازدواج آنلاین بهترین و کاربردی ترین راه حل جهت جلوگیری از احتمال جدایی زوجین است . متاسفانه بزرگترین اشتباهی که زنان و مردان جوان در زمان آشنایی و ازدواج خود به آن دچار می شوند این است که به دلایل کاملا بی ربط، از مراجعه به مشاوره ازدواج پرهیز می کنند و این کار را بی ارزش می دانند.  برای مثال افرادی هستند که با شناخت این که من فرد طرف مقابلم را کاملا می شناسم از مراجعه به  مشاوره ازدواج صرف نظر می کنند و این کار را بیهوده می دانند. به همین دلیل ما تصمیم داریم چندین فایده از مشاوره ازدواج را عنوان کنیم تا بدانید که این مشاوره ها در سامانه ازپزشک چقدر می تواند در نحوه تصمیم گیری شما نقش کلیدی داشته باشد :

 • بیان اهداف شخصی، زناشویی و خانوادگی
 • تشخیص نقاط قوت همسران و رشد آن
 • ویژگی های شخصیتی را بررسی کنید
 • تقویت مهارت های ارتباطی
 • حل تعارضات و مشکلات و کاهش استرس
 • بررسی تاریخچه خانوادگی و گذشته هر یک از زوجین
 • بررسی مسائل مالی

 

مشاوره آنلاین روابط

مشاوره آنلاین روابط

 

اهمیت مشاوره ازدواج

قبل از اینکه از طریق اپلیکیشن ازپزشک برای مشاوره ازدواج آنلاین اقدام کنید و هزینه مشاوره پزشک متخصص را پرداخت کنید باید بدانید که در انتها این شما هستید که باید انتخابی که دارید را اعلام کنید. متاسفانه در جامعه ما دیدگاه درستی در مورد مشاور و همچنین مشاوره ازدواج وجود ندارد. چرا که برخی افراد خیال می کنند مشاوره ازدواج یعنی اینکه فردی که مشاوره می دهد به صورت قطعی نظر خود را در مورد یک رابطه بیان می کند و از آنجا که بسیاری از افراد به بیماری وابستگی دچار هستند، از هر گونه نظر مخالف در مورد رابطه شان هراس دارند. برخی افراد هم فکر می کنند اگر از مشاوره با پزشک متخصص داشته باشند و مشاوره ازدواج بگیرند تا آخر مجبورند که از دیگران کمک بگیرند!

در صورتی که اصلا اینطور نیست. اهمیت حضور یک مشاور در موقعیت های حساس زندگی بیشتر از این حرف هاست. شاید برایتان جالب باشد بدانید اکثر افرادی که از خدمات مشاوره ازدواج بهره مند شده اند، حتی پس از ازدواج نیز این روند را ترک نکرده اند و در اکثر مراحل زندگی مشترک از مشاوره زناشویی نیز بهره مند شده اند.
به همین دلیل باید بگوییم که کار مشاوره ازدواج آنلاین و یا مشاور در هر زمان این است که به عنوان یک راهنما کنار زن و مرد قرار بگیرد و به عنوان فرد سوم از دیدگاه جدید و کامل تری به بررسی تفاوت ها، نقاط مشترک، مسائل دور مانده و موارد مشابه بپردازد. به طور مثال مسائل زیر از مواردی هستند که مشاور ازدواج سعی در سنجش میزان آن ها دارد و می تواند به زوجین کمک شایانی کند :

 1. مشکلات جنسی
 2. سوء مصرف انواع مواد مخدر
 3. خشم
 4. خیانت
 5. مشکلات ارتباطی هر یک از افراد

 

مشاوره قبل از ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک

بدون شک مشکلات طرفین به این تعداد که عنوان کردیم محدود نمی شود و با توجه به افراد، مواردی که نیاز به بررسی دارند متفاوت است. در نهایت این مشاور ازدواج است که به عنوان یک راهنما کنار  زنان و مردان قرار می گیرد تا آنها بتوانند برای ازدواج آمادگی کامل را پیدا کنند. دریافت مشاوره ازدواج آنلاین می ‌تواند باعث پیشگیری از بسیاری از تصمیمات اشتباه شود. همان‌طور که می ‌دانید، مشاوره با پزشک متخصص، مشکلات فردی و بین فردی را از نگاه عمیق ‌تر و گسترده‌ تری به عنوان بخشی از سیستم پیچیده خانواده تحلیل کرده و اقدام به رفع آن ‌ها می‌کند. مشاوره ازدواج آنلاین در سامانه ازپزشک هم می ‌تواند با مزیت در دسترس بودن به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید ریشه مشکلات خود و فرد مقابل خود را پیدا کنید.

از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران و مشاوران قبل از ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست  ویزیت پزشک متخصص بدهند و به راحتی مشکلاتشان را برطرف کنند. از این طریق می توانند برای بهبود رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین قدم مثبتی بردارند. به منظور اخذ نوبت از بهترین روانشناسان تهران و مشاوران ازدواج آنلاین، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و بعد از انتخاب حوزه روانشناسی، نام دکتر مشاور مورد نظر خود را از بین لیست روانشناسان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید. شما بعد از  پرداخت هزینه برای مشاوره ازدواج آنلاین، می توانید نوبت خود را نهایی کنید و از خدمات ازپزشک بهره ببرید.  خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.

مطالعه مقاله مشاوره قبل از ازدواج پیشنهاد می شود.

 

تصویر دکتر شمسی مبشری نیا

شمسی مبشری نیا

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فاطمه غواص معانی

فاطمه غواص معانی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رامینا جوینی پور

رامینا جوینی پور

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر هانیه بابایی

هانیه بابایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر حانیه خوش لهجه ثابت

حانیه خوش لهجه ثابت

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر زینب قاسمیان

زینب قاسمیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر پیمان ونایی

پیمان ونایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیده کبری میر بهرسی

سیده کبری میر بهرسی

روانشناسی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.