غیر پزشکی, روانشناسی

مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

قطعا شما هم شنیده اید که آمار طلاق در ایران به عدد وحشتناکی رسیده است! به نوعی که به ازای هر ۳ ازدواج یکی از آنها منجر به طلاق شده است . به همین دلیل در ۱۰ سال اخیر مشاوره قبل از ازدواج بسیار معرفی شده و به اهمیت مشاوره قبل از ازدواج پی برده شده است . شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بیشتر طلاق ها هم معمولا در همان یکی دوسال اول زندگی مشترک زوجین رخ داده است و طول عمر زندگی مشترک آنها به ۳ سال هم نکشیده است. بدون شک موارد متفاوتی بر میزان کیفیت زندگی مشترک تاثیر گذار است اما متاسفانه تمام آنچه که قبل از ازدواج باید دیده می شد توسط زوجین دیده نشد و هیچ کدام از آنها توجه خاصی نداشتند. در این زمان است که مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان می تواند شبیه به یک بروشور راهنما برای تشکیل دنیای جدید شما عمل کند و راهنما باشد. مشاوره ازدواج یک گارانتی برای زندگی مشترک نیست ! روانشناس آنلاین رایگان به این معنی است که هر چقدر آگاهی و شناخت شما نسبت به شرایط، شریک زندگی، موقعیت و باید و نبایدهای زندگی دو نفره افزایش پیدا کند، احتمال کش و قوس های عجیب و غریب و نگرانی های زندگی مشترک کاهش می یابد. اگر شما هم تصمیم به زندگی جدید و ازدواج دارید حتما این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک را مطالعه کنید تا بدانید که مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان چه کمک های می تواند به شما و شریکتان داشته باشد.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره ازدواج آنلاین

 

روانشناس آنلاین رایگان

روانشناس آنلاین رایگان

 

روانشناس آنلاین رایگان برای مشاوره

برای داشتن مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان باید بگوییم که سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، افراد نیازمند به مشاوره را ویزیت کند  و به آنها مشاوره روانشناسی و  روانشناس آنلاین رایگان ارائه دهد.  ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، مشاوره قبل از ازدواج با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره قبل از ازدواج را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره قبل از ازدواج را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. در ادامه تصمیم داریم بیشتر در رابطه با مشاوره قبل از ازدواج صحبت کنیم تا از این طریق بتوانیم  از افراد نیازمند به مشاوره حمایت کنیم.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره آنلاین پزشکی با برترین متخصصین کشور 

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین

برای شروع باید بگوییم که مشاوره قبل از ازدواج با روانشناس آنلاین رایگان  بهترین و کاربردی ترین راه حل جهت جلوگیری از احتمال جدایی زوجین است . متاسفانه بزرگترین اشتباهی که زنان و مردان جوان در زمان آشنایی و ازدواج خود به آن دچار می شوند این است که به دلایل کاملا بی ربط، از مراجعه به مشاوره ازدواج پرهیز می کنند و این کار را بی ارزش می دانند.  برای مثال افرادی هستند که با شناخت این که من فرد طرف مقابلم را کاملا می شناسم از مراجعه به  مشاوره ازدواج صرف نظر می کنند و این کار را بیهوده می دانند. به همین دلیل ما تصمیم داریم چندین فایده از مشاوره قبل از ازدواج را عنوان کنیم تا بدانید که این مشاوره ها در سامانه ازپزشک چقدر می تواند در نحوه تصمیم گیری شما نقش کلیدی داشته باشد :

 

 • بیان اهداف شخصی، زناشویی و خانوادگی
 • تشخیص نقاط قوت همسران و رشد آن
 • ویژگی های شخصیتی را بررسی کنید
 • تقویت مهارت های ارتباطی
 • حل تعارضات و مشکلات و کاهش استرس
 • بررسی تاریخچه خانوادگی و گذشته هر یک از زوجین
 • بررسی مسائل مالی

 

مراجعه به روانشناس آنلاین رایگان

مراجعه به روانشناس آنلاین رایگان

 

در رابطه با روانشناس آنلاین رایگان بیشتر بدانید!

قبل از اینکه از طریق اپلیکیشن ازپزشک برای مشاوره قبل از ازدواج اقدام کنید و هزینه مشاوره پزشک متخصص را پرداخت کنید باید بدانید که در انتها این شما هستید که باید انتخابی که دارید را اعلام کنید. متاسفانه در جامعه ما دیدگاه درستی در مورد مشاور و همچنین مشاوره پیش از ازدواج وجود ندارد. چرا که برخی افراد خیال می کنند مشاوره قبل از ازدواج یعنی اینکه فردی که مشاوره می دهد به صورت قطعی نظر خود را در مورد یک رابطه بیان می کند و از آنجا که بسیاری از افراد به بیماری وابستگی دچار هستند، از هر گونه نظر مخالف در مورد رابطه شان هراس دارند. برخی افراد هم فکر می کنند اگر از مشاوره با پزشک متخصص داشته باشند و   مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان بگیرند تا آخر مجبورند که از دیگران کمک بگیرند! در صورتی که اصلا اینطور نیست. اهمیت حضور یک مشاور در موقعیت های حساس زندگی بیشتر از این حرف هاست. شاید برایتان جالب باشد بدانید اکثر افرادی که از خدمات مشاوره پیش از ازدواج بهره مند شده اند، حتی پس از ازدواج نیز این روند را ترک نکرده اند و در اکثر مراحل زندگی مشترک از مشاوره زناشویی نیز بهره مند شده اند.
به همین دلیل باید بگوییم که کار مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان و یا  داشتن روانشناس آنلاین رایگان در هر زمان این است که به عنوان یک راهنما کنار زن و مرد قرار بگیرد و به عنوان فرد سوم از دیدگاه جدید و کامل تری به بررسی تفاوت ها، نقاط مشترک، مسائل دور مانده و موارد مشابه بپردازد. به طور مثال مسائل زیر از مواردی هستند که مشاور ازدواج سعی در سنجش میزان آن ها دارد و می تواند به زوجین کمک شایانی کند :

 1. مشکلات جنسی
 2. سوء مصرف انواع مواد مخدر
 3. خشم
 4. خیانت
 5. مشکلات ارتباطی هر یک از افراد

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مشاوره ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک

 

بدون شک مشکلات طرفین به این تعداد که عنوان کردیم محدود نمی شود و با توجه به افراد، مواردی که نیاز به بررسی دارند متفاوت است. در نهایت این مشاور ازدواج است که به عنوان یک راهنما کنار  زنان و مردان قرار می گیرد تا آنها بتوانند برای ازدواج آمادگی کامل را پیدا کنند.
دریافت مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان می ‌تواند باعث پیشگیری از بسیاری از تصمیمات اشتباه شود. همان‌طور که می ‌دانید، مشاوره با پزشک متخصص، مشکلات فردی و بین فردی را از نگاه عمیق ‌تر و گسترده‌ تری به عنوان بخشی از سیستم پیچیده خانواده تحلیل کرده و اقدام به رفع آن ‌ها می‌کند. مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک هم می ‌تواند با مزیت در دسترس بودن به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید ریشه مشکلات خود و فرد مقابل خود را پیدا کنید. از آنجایی که بهترین روانشناس آنلاین رایگان تهران و مشاوران قبل از ازدواج در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست  ویزیت پزشک متخصص بدهند و به راحتی مشکلاتشان را برطرف کنند. به منظور اخذ نوبت از بهترین روانشناسان تهران و داشتن روانشناس آنلاین رایگان، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و بعد از انتخاب حوزه روانشناسی، نام دکتر مشاور مورد نظر خود را از بین لیست روانشناسان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید. شما بعد از  پرداخت هزینه ویزیت پزشک متخصص، می توانید نوبت خود را نهایی کنید و از خدمات ازپزشک بهره ببرید.  خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.

تصویر دکتر زینب قاسمیان

زینب قاسمیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر هانیه بابایی

هانیه بابایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر میترا سجادیان

میترا سجادیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر حانیه خوش لهجه ثابت

حانیه خوش لهجه ثابت

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فاطمه غواص معانی

فاطمه غواص معانی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر مهرداد ساسانی

مهرداد ساسانی

روانشناسی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رضا کاکرودی

رضا کاکرودی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهدی صفائیان فر

مهدی صفائیان فر

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

6 دیدگاه در “مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

 1. سلام گفت:

  سلام و عرض احترام. دختری33 ساله هستم. خواستگاری دارم که ازنظر اخلاق و رفتار مناسب به نظر می‌رسد وخانواده خوبی دارد.اما چهره و وضعیت مالی اش مطابق میلم نیست.از سویی نگرانم که بالاتر رفتن سنم با از دست دادن فرصت های ازدواج، همراه باشد و از سوی دیگر این خواستگار هم هم‌سطح من نیست.به ویژه اینکه ظاهرش متوسط پایین است. لطفاً مرا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   در موارد اینچنینی هم کفو و اشتراک داشتن بودن مهمه اما کافی نیست. به شما توصیه میکنیم زیر نظر خانواده ها بیشتر صحبت کنید و مواردی اینچنینی را بررسی کنید اگر میبینید ظاهر یا شرایط مالی ایشون قابل درک و قابل قبول هست ادامه بدید و نگرانی و سخت گیری های خود را کمتر کنید.

   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص مشاوره و روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

 2. زهرا گفت:

  سلام من سه هفته پیش وکیل مهارجرتیم خاستگارم شد رفتین باهم صحبت کرپیم من از یک صحبتش خوشم نیومد و جواب رد بهش دادم، اما بعدا پشیمون شدم منتظر بودم دوباره برگرده تایه کدتی هم استوریامو چک میکرد اما الان یک هفته هست استوریامو چک نمیکنه و برنگشت، بنظرتون برگشت داره یا فراموشش کنم؟

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   شما در یک فضای آهسته و آرام اون جمله یا صحبتی که از ایشون خوشتون نیومد رو باهاشون در میون بزارید و اگر میخواید برای ازدواج اقدام کنید بدنبال راهکار برای صحبت با ایشون باشید.

   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص مشاوره و روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

 3. علیرضا گفت:

  با سلام و تشکر از شما ممنون پاسخ ها.
  من ۳۷ سال سن دارم و مدت دو سال هست که با دختر خانمی ۳۲ ساله در ارتباط هستم که از بسیاری لحاظ فرهنگی، سنی، اخلاقی، کاری و .. متناسب هستیم فقط در ظاهر ایشون مردد هستم یعنی ظاهر ایشون از نظر من مشکلی نداره و متوسط هست اما من مدام فکر میکنم می‌تونست بهتر باشه و یا شاید کشش آنچنانی ندارم و همش با بقیه مقایسه میکنم و همین فکر باعث اشکال شده. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   از نظر روانشناسی تاثیرپذیری زیبایی بانوان پس از ازدواج بسیار کمتر خواهد شد. در صورتی که خیلی زیبایی طرف مقابل براتون پارامتر مهمی است حتماً قبلش با روانشناسان حاذق مشورت کنید.
   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.