غیر پزشکی, اخبار سلامت

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس و چرا؟

تزریق ژل و بوتاکس هر دو روش های زیبایی هستند و برای از بین بردن چین و چروک صورت مورد استفاده قرار می گیرند. اما این دو روش از لحاظ نوع کارکرد با یکدیگر تفاوت دارند. به همین دلیل برای دانستن این سوال که  تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس ، همراه ما باشید تا با داشتن اطلاعات کافی بهترین نوع آن را برای تزریق انتخاب کنید. همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن ازپزشک ، از بهترین متخصصان ما به صورت آنلاین مشاوره پزشک تصویری بگیرید و به صورت درست و اصولی راهنمایی بگیرید .
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برخی زمان ها حوصله مراجعه به کلینیک های زیبایی به دلیل ازدحام جمعیت را نداشته باشید یا اینکه تمایل داشته باشید در خانه بمانید و برای مشاوره با پزشک متخصص، سوالات خود را در به صورت ویزیت آنلاین بپرسید.

  همچنین ممکن است در شهری زندگی کنید که مشاوره پزشک برای شما به دلیل کمبود پزشک متخصص کم باشد و مجبور باشید برای داشتن مشاوره با پزشک متخصص تا شهرهای بزرگ تر بروید و  ویزیت پزشک به سختی داشته باشید.

شاید با جستجو در اینترنت هم بتوانید پزشک متخصص زیادی برای داشتن مشاوره زیبایی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک و مشاوره با پزشکان، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است .

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس از دیدگاه سامانه از پزشک

نگران نباشید، سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است. شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای ، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه مشاوره پزشک تصویری داشته باشید و سوالاتتان را  از طریق ویزیت آنلاین ازپزشک بپرسید.

همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،   ویزیت پزشک تصویری به صورت آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص  به صورت آنلاین ، مشاوره دریافت کنید.
در ادامه به بررسی اینکه  تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس می پردازیم .

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس و دلایل آن؟

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس و دلایل آن؟

بوتاکس عضلات را فلج می‌کند اما تزریق ژل تنها باعث پر شدن چین و چروک پوست می ‌شود. به همین دلیل بهتر است بگوییم در بعضی از نواحی صورت تزریق ژل پیشنهاد شده و برای بعضی قسمت ‌ها بوتاکس روشی مناسب است . در روش تزریق ژل، میزان مناسبی کلاژن به قسمت ‌هایی از صورت که دچار چین و چروک شده است و یا نیاز به برجسته سازی داشته باشد استفاده می ‌شود. کلاژن تزریق شده به مرور باعث کلاژن سازی طبیعی در پوست شده و به مرور زمان پوست را جوان می کند. همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم از تزریق ژل برای قسمت‌هایی از صورت که نیاز به برجسته کردن در آنها احساس ‌شود هم می توان استفاده کرد. برای مثال زاویه سازی فک، تزریق ژل به لب ‌ها برای برجسته و بزرگ نمودن و از بین بردن نواقص بینی که اینها از جمله مواردی هستند که در آنها از تزریق ژل استفاده می ‌شود. تزریق ژل بین زنان و مردان ایرانی بسیار رواج داشته و طرفدار دارد .

و اما در رابطه با تزریق بوتاکس باید بگوییم که بوتاکس نوعی سم است که برای فلج کردن به ماهیچه ها تزریق می شود. این سم نوعی باکتری بوده و هیچ عوارض برای آن ذکر نشده است.به این صورت که در زمان حرکت ماهیچه، با تزریق بوتاکس دیگر آن قسمت ماهیچه حرکت نکرده و  فلج می شود. با فلج شدن ماهیچه دیگر چین و چروک ‌ها خود را نشان نمی ‌دهند. دقت داشته باشید که تزریق ژل باید حتما توسط متخصصین صورت بپزیرد تا هیچ خطری افراد را تهدید نکند . لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس برای قسمت ‌هایی از صورت مناسب است که در زمان حرکت چین و چروک را نشان می‌دهند. البته از بوتاکس برای زیر بغل هم استفاده می کنند تا از این طریق می توانند تعریق زیاد را کنترل کنند .

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله جراحی پلاستیک

مزایای استفاده از بوتاکس

از تزریق بوتاکس برای برجسته سازی گونه، کشیدن‌ پوست و جوانسازی لب استفاده می شود و یکی از کاربردهای زیاد این روش رفع چین و چروک های ناحیه های مختلف مانند گردن، چانه و اطراف لب است. همچنین برای رفع چروک هایی که بر اثر اخم  کردن بر روی پیشانی و بین دو ابرو و چروک های اطراف چشم که در هنگام خندیدن ایجاد می شود، با تزریق بوتاکس از بین می رود. نکته جالبی که باید بدانید این است که از تزریق بوتاکس جدا از کاربرد زیبایی برای درمان هم استفاده می شود. مانند :

  • درمان تعریق بیش از حد
  • میگرن و سردردهای تنشی
  • انقباض های غیر ارادی ماهیچه های سر و گردن
  • بلفارواسپاسم
  • استرابیسم

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت ویزیت و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

دریافت مشاوره تلفنی درباره این موضوع که تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس؟

دریافت مشاوره تلفنی درباره این موضوع که تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس؟

با توجه به توضیحاتی که دادیم پیشنهاد می کنیم اینکه برای کدام نوع تزریق کاندید مناسبی هستید حتما ازپزشک مشاوره پزشک تصویری بگیرید و زیر نظر پزشک تزریق را انجام دهید . برای استفاده از خدمات ویزیت آنلاین می توانید با مراجعه به اپلیکیشن بیمار ازپزشک ، لیست بهترین پزشکان متخصص را مشاهده کنید و ویزیت پزشک تصویری داشته باشید.

همچنین با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در صفحه اصلی اپلیکیشن به راحتی می توانید پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید و با کلیک بر روی  ویزیت شو، ویزیت پزشک آنلاین داشته باشید و در خانه مشاوره پزشک تصویری بگیرید.

در صورتی که پزشکان برنامه کاری خود را تکمیل کرده باشند و ساعات آنلاین بودن را مشخص کرده باشند می توانید در زمان دلخواه خود نوبت دریافت کنید. برای بررسی بهترین دکتر هم می توانید با توجه به تعداد بازدید از صفحه هر پزشک و مشاهده نظرات دیگر کاربران ، بهترین متخصص  را انتخاب کنید و در خانه و یا محل کار خود ویزیت شوید.

در اپلیکیشن ازپزشک  ، پزشکان متخصص آماده ویزیت آنلاین هستند تا بتوانند شما را برای درمان راهنمایی کنند . با این وجود می توانید بدون حضور در مطب یا بیمارستان، در خانه با پزشک متخصص ، مشاوره پزشک تصویری داشته باشید و به جواب سوالات خود در رابطه با اینکه تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس برسید.

اپلیکیشن ازپزشک خدماتی را برای شما فراهم آورده است تا در سریع ترین زمان و به راحت ترین شیوه ، نوبت خود را از دکتر فوق تخصص در دریافت نمایید.  کافیست جهت کاربری بهتر و بهره مندی کامل از خدمات، اپلیکیشن ازپزشک را دانلود کنید و همین الان از یک ویزیت پزشک تصویری با بهترین پزشک متخصص بهره مند شوید.
برای داشتن مشاوره جراحی زیبایی و ویزیت آنلاین با پزشک متخصص همین الان اپلیکیشن ازپزشک بیمار را نصب کنید و یک ویزیت و یا مشاوره با پزشک متخصص آنلاین داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق ژل و بوتاکس می‌توانید مقاله مشاوره آنلاین با متخصص پوست و مو و زیبایی را مطالعه نمائید تا اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.