غیر پزشکی, ورزش و سفر

ورزش مناسب پس از پیوند قلب

ورزش مناسب پس از پیوند قلب

ورزش مناسب پس از پیوند قلب

درباره ورزش مناسب پس از پیوند قلب بیشتر بدانید:

بیماری قلبی یکی از علل فوت افراد در بسیاری از نقاط جهان بوده و طبق آمار و گزارشاتی که در مراکز درمانی به ثبت رسیده است از هر 4 مرگ یکی از آنها به علت بیماری قلبی رخ می دهد. متاسفانه تعداد افرادی که در معرض بیماری های قلبی هستند روز به روز در حال افزایش بوده و خطر زیادی در این زمینه انسان ها را تهدید می کند.

قطعا با انتخاب سبک زندگی سالم می توانید زندگی را با قلبی سالم تر تجربه کنید و از بیماری های قلبی که می تواند دلیل مرگ باشد بسیار جلوگیری کنید.

  ما در این مطلب پزشکی تصمیم داریم شما را با بهترین ورزش ها برای سلامتی قلب و ورزش بعد از پیوند قلب آشنا کنیم.
شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای جز بیمار ی که دارید، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست ویزیت شوید. همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید.

بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، نوبت ویزیت آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص مشاوره درمانی دریافت کنید.
سچنانچه نیاز به ویزیت آنلاین دارید همین الان اپلیکیشن ازپزشک را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و در کوتاه ترین زمان از پزشک متخصص ویزیت آنلاین بگیرید.

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

ورزش مناسب پس از پیوند قلب چیست؟

ورزش مناسب پس از پیوند قلب چیست؟

این سوالی است که معمولا بیمارانی که پیوند قلب انجام داده اند به دنبال پاسخ درست هستند. معمولاً افراد پس از پیوند قلب از پزشکان خود می پرسند و نیازمند پاسخ صحیح در این خصوص هستند تا بتوانند سلامت خود را پس از پیوند قلب نیز حفظ کنند .

قطعا ورزش به صورت منظم می تواند باعث کنترل فشار خون، کاهش استرس و حفظ وزن افراد شود. همه این موارد می توانند پس از پیوند قلب نیز مد نظر قرار بگیرند که البته تمامی آنها به مشاوره پزشکی آنلاین با پزشک متخصص نیاز دارند. پیشنهاد می‌شود که برنامه تمرینی ورزشی برای این افراد زیر نظر پزشک متخصص مد نظر قرار گرفته و همچنین توانبخشی قلب نیز صورت گیرد تا سلامت افراد بهبود یابد تا پس از پیوند قلب افراد به زندگی طبیعی خود باز گردند.
ممکن است برنامه تمرینی هر فرد با فرد دیگر متفاوت باشد اما به طور کلی برنامه ورزشی افراد بایستی همان پروژه گرم کردن و سرد کردن را به خود اختصاص دهد و حتما باید زیر نظر پزشک متخصص باشد. برای مثال گرم‌کردن می تواند مانند راه رفتن یا کشش در ابتدای ورزش مد نظر قرار بگیرد.

 فعالیت هایی مانند پیاده‌ روی و دوچرخه‌ سواری و تمرینات قدرتی هم می‌توانند جزو برنامه ورزشی پس از پیوند قلب باشند. البته نیاز است که حتما پس از تمرین به سرد کردن توجه شود ، چرا که فعالیت‌ هایی که با افزایش ضربان همراه می شود باید حتماً با کاهش ضربان قلب به پایان برسد .

بسیار مهم است بدانید که اگر علائمی مانند تنگی نفس، تهوع یا نامنظمی در ضربان و همچنین سرگیجه باید باعث توقف ورزش شما شود و اگر که علائم آن پس از استراحت از بین نرفت لازم است که حتما به پزشک خود اطلاع داده و با او مشورت کنید. شما می توانید از مشاوره آنلاین پزشکی با پزشک متخصص ازپزشک استفاده کنید و در کمال آرامش به ورزش بپردازید.

 به هر حال پس از پیوند قلب شما هم می‌توانید یک زندگی نرمال داشته باشید تنها کافیست که  به اصول و قوانینی که به آن در خصوص سلامت پس از پیوند قلب اشاره شده است توجه کنید و حتما زیر نظر پزشک متخصص باشید.

مشاوره آنلاین پزشکی با پزشک متخصص

مشاوره آنلاین پزشکی با پزشک متخصص

از ورزش مناسب پس از پیوند قلب می‌توانید با مشاوره آنلاین گرفتن از پزشک متخصص اطلاع پیدا کنید، از پزشک متخصص ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترهای آنلاین قلب و عروق ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از پزشک متخصص قلب ، مشاوره آنلاین پزشکی بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص قلب آنلاین را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین با پزشک متخصص را انجام دهید.

همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. چنانچه مبتلا به بیماری قلبی به خصوص گرفتگی رگ قلب بوده اید و درمان مناسب داشته اید و در حال استراحت بعد از درمان خود هستید، ورزش کردن منوط به اجازه گرفتن از پزشکتان است . به همین دلیل بهتر است از پزشک متخصص مشاوره آنلاین بگیرید و از سرخود ورزش کردن بپرهیزید.

اگر به خواندن اینگو مقالات غلاقه‌مند هستید به شما خواندن مقاله خواندن مقاله بهترین ورزش ها برای سلامتی قلب را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.