غیر پزشکی, اخبار سلامت

ویزیت روانشناس اختلال شخصیت

ویزیت روانشناس اختلال شخصیت

ویزیت روانشناس اختلال شخصیت

درباره ویزیت روانشناس اختلال شخصیت چه می‌دانید؟

اختلال شخصیت جز مشکلات مربوط به اختلال روانی بوده و از رایج ترین موارد در دنیای روانشناسی محسوب می شود. در این اختلال ، فرد مبتلا به اختلال شخصیت ، دچار الگوی فکری، رفتاری و عملکردی ناسالم شده و علاوه بر مواردی چون  الگوهای فکری و رفتاری نامناسب، شخص در درک و ارتباط با موقعیت ‌ها و افراد دیگر نیز دچار مشکلاتی می ‌شود.

 در نتیجه این بیماری باعث می‌ شود فرد مشکلات و محدودیت‌ های زیادی را در روابط عاطفی، روزمره، محل کار، محل تحصیل و سایر مکان‌ ها و فعالیت ‌هایش تجربه‌ کند. شاید خیلی از افراد به این دلیل که این بیماری علائم غیر طبیعی ندارند از مبتلا شدن به این بیماری و نیاز داشتن به ویزیت روانشناس اختلال شخصیت آگاه نشوند. اما در همین ابتدای متن باید بگوییم که جمع گریزی، خود پسندی، عدم توانایی ارتباط با دیگران و یا وابستگی شدید، اصلی ترین علائم این بیماری هستند .

چنانچه احساس کردید هر یک از این رفتارها در وجود شما در حال شکل گیری و یا تشدید است، توصیه می کنیم همین الان یک ویزیت روانشناس اختلال شخصیت در اپلیکیشن ازپزشک بگیرید و در رابطه با علائمی که دارید با پزشک متخصص صحبت کنید. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از پزشک ویزیت پزشک آنلاین بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص  را جستجو کنید . شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک آنلاین را در خانه انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک آنلاین و یا ویزیت روانشناس اختلال شخصیت  را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.
در ادامه این مقاله از مجله سلامتی ازپزشک ،  به بررسی انواع اختلال شخصیت، علائم و درمان اختلال های شخصیت می‌پردازیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید .

ویزیت روانشناس اختلال شخصیت چیست؟

ویزیت روانشناس اختلال شخصیت چیست؟

شروع اختلالات شخصیت معمولا در افراد در اوایل سنین نوجوانی و جوانی رخ می دهد. همچنین انواع مختلفی از اختلال شخصیت وجود دارد که هر کدام از آن‌ ها در سنین خاصی ظاهر می‌ شوند. شاید این بیماری علائم عجیب و غریبی نداشته باشد اما بسیار از افراد با داشتن ویزیت روانشناس اختلال شخصیت پی به بیماری خود می برند و متوجه اختلال در خود می شوند. پس اگر احساس می‌ کنید هیچ مشکلی از سمت شما وجود ندارد و این مشکل افراد دیگر است که نمی ‌توانند با شما رابطه صمیمی و دوستانه برقرار کنند، بهتر است ویزیت پزشک آنلاین بگیرید و با یک روانشناس متخصص در رابطه با مشکلی که دارید مشورت کنید.   شما می‌توانید به‌ جای مشاوره‌ های حضوری، از مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین  و ویزیت پزشک آنلاین ازپزشک استفاده‌کنید و زیر نظر روانشناس باشید.

همان طور که شخصیت یک فرد تحت تاثیر وراثت و محیط اطراف شکل می گیرد، خطر ابتلا به اختلال شخصیت نیز تحت تاثیر همین موارد بوده و اساساً تحت تأثیر ژنتیک است. در ادامه در رابطه با اینکه فرد دارای اختلال شخصیت  در چه زمینه هایی مرتبا دچار درگیری می شود صحبت خواهیم کرد :

 • نحوه تفکر در مورد خود و دیگران
 • نحوه پاسخگویی احساسی
 • نحوه ارتباط گرفتن و ادامه دادن با دیگر افراد
 • روش کنترل رفتار و احساسات
 • نحوه کنار آمدن با دوستان و همکاران

شاید همه ما کمی از این نشانه ها را در خودمان ببینیم پس اصلا خفیف بودن آن جای نگرانی ندارد. پس در صورت شدید بودن آنها تنها یک  متخصص بالینی، روانشناس بالینی یا روانپزشک می ‌تواند به طور قطعی تشخیص دهد که آیا فردی به این اختلالات دچار شده است یا خیر. به همین دلیل ویزیت روانشناس اختلال شخصیت و داشتن یک ویزیت پزشک آنلاین در سامانه ازپزشک می تواند به افراد در تشخیص این اختلال کمک کند. در ضمن بسیار مهم است بدانید که اختلال شخصیت با توجه به علائم و ویژگی هایی که دارد به ۳ گروه A ، B و گروه C تقسیم می شود.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره روحی روانی

 اختلال شخصیت و گروه‌های مختلف آن:

 اختلال شخصیت و گروه‌های مختلف آن:

اختلال شخصیتی گروه A

 • اختلال شخصیتی اسکیزوئید
 • اختلال شخصیتی اسکیزوتاپیال
 • اختلال شخصیتی پارانوئید

اختلال شخصیتی گروه B

 • اختلال شخصیتی مرزی
 • اختلال شخصیتی هیستریونی
 • اختلال شخصیتی خودشیفته
 • اختلال شخصیتی ضداجتماعی

اختلال شخصیتی گروه C

 • اختلال شخصیتی اجتنابی
 • اختلال شخصیتی وابسته
 • اختلال شخصیتی وسواسی

ویزیت پزشک آنلاین در سامانه ازپزشک

در صورتی‌که یک یا چند مورد از بیماری ‌های اختلال شخصیتی گروه A، B یا C را دارید بهتر است در اسرع وقت با یک روانشناس درباره مشکلات خود صحبت‌کنید و یک ویزیت پزشک آنلاین داشته باشید . از آنجایی که اختلال شخصیت انواع مختلفی دارد، درمان آنها نیز با توجه به نوع اختلال، شخصیت افراد، شدت آن و شرایط فرد متغیر است . بیماری ‌های مربوط به اختلال شخصیتیدر صورت عدم رسیدگی و درمان‌ به مرور زمان شدیدتر شده و می ‌تواند باعث مشکلات جدی برای بیمار و اطرافیان آن بوجود بیاورد.

پس چنانچه شما هم از جمله افرادی هستید که پیدا کردن یک روانشناس متخصص برایتان به چالش تبدیل‌ شده و همچنین حال و حوصله ایستادن در صف طویل پزشکان و گرفتاری در ترافیک را ندارید،  همین الان اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روس تلفن همراه خود نصب کنید و با مراجعه به روانشناسان  از سرویس مشاوره آنلاین یا مشاوره روانشناسی تلفنی  بهره ببرید. در این سرویس آنلاین ، برترین متخصصان روانشناش به‌صورت آنلاین شما را ویزیت کرده و در درمان بیماری ‌ها و تشخیص آن‌ ها به‌شما کمک خواهند کرد. ازپزشک با داشتن کار آمدترین پزشکان ، آماده کمک به بیمارانی است که تمایل دارند ویزیت پزشک آنلاین داشته باشند و از خدمات مشاوره پزشکی آنلاین در منزل بهره ببرند. شما با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید از متخصصان ، ویزیت روانشناس اختلال ضخصیت بگیرید و مراحل درمان را در آرامش خانه سپری کنید. شما با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن می توانید بهترین پزشکان را جستجو کرده و با کلیک بر روی کلید  ویزیت شو ، ویزیت پزشک آنلاین دریافت کنید. ازپزشک  با ایجاد چنین بستری آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی ، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

مزایای ویزیت روانشناس اختلال شخصیت با سامانه از پزشک

مزایای ویزیت روانشناس اختلال شخصیت با سامانه از پزشک

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، ویزیت پزشک آنلاین بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت با پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.

ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت   پزشک آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و برای داشتن ویزیت روانشناس اختلال شخصیت ، نوبت دریافت کنید. امیدواریم این مقاله به شما در شناخت علائم و انواع بیماری‌ های اختلال شخصیت کمک کرده باشد. درصورتی که علاقه‌مند بودید درباره سایر مطالب و بیماری‌های روانشناختی مطلع‌ شوید به مجله سلامتی ازپزشک مراجعه‌ کنید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.