غیر پزشکی, روانشناسی

علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان

علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان

روانشناس آنلاین رایگان

روانشناسان ، روان درمان گران و متخصصان بهداشت ، افرادی هستند که در زمینه کمک به بیماران برای توسعه مهارت های شناختی ، عاطفی و همچنین کاهش علائم بیماری های روانی و ذهنی و مقابله با چالش های زندگی برای سلامت ذهن تخصص دارند و کسب علم کرده اند. در واقع بهترین روانشناس تهران پزشکی است که دارای صلاحیت ، اعتماد ، همدلی و بی طرفی بوده تا بتواند از مراجعه کنندگانش به صورت ویزیت پزشک آنلاین حمایت کند و بدون قضاوت ، راهنمای آنها باشد. چت با روانشناس آنلاین رایگان هم سعی بر این دارد تا  با کمک بتواند بیمارش به تغییرات دلخواه و همچنین خودشناسی برسد. اختلالات ارتباطی در کودکان شایع است و  8 تا 9 درصد کودکان خردسال دارای اختلال صدای گفتاری هستند. این میزان برای کودکان در کلاس اول (NIDCD) به 5 درصد کاهش می یابد. تاخیر زبان و مشکلات زبانی شایع ترین مشکلات رشدی در مراحل اولیه کودکی است و تقریبا 7 درصد کودکان 5 ساله را مبتلا می کند.

میزان اختلالات ارتباط در کودکان پیش دبستانی بیش از کودکان سنین مدرسه است. چت با روانشناس آنلاین رایگان با توجه به علمی که دارد تلاش می کند تا بهترین توصیه‌ های بالینی را به بیمار ارائه دهد. سامانه آنلاین ازپزشک ، با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، بیماران را ویزیت کند و به آنها مشاوره آنلاین روانشناسی و چت با روانشناس آنلاین رایگان بدهد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین

 

علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان

علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان

 

چت با روانشناس آنلاین رایگان

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، چت با روانشناس آنلاین رایگان داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، چت با روانشناس آنلاین رایگان  را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا روانشناس آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از خدمات چت با روانشناس آنلاین رایگان بهره ببرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  چت با روانشناس آنلاین رایگان را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کرده و به آنها خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی رایگان ارائه کنند. در ادامه تصمیم داریم بیشتر در رابطه با علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان صحبت می کنیم تا از این طریق بتوانیم از افراد نیازمند حمایت کنیم.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

علائم اختلالات ارتباطی

اختلالات ارتباطی از تاخیر خفیف در فراگیری زبان تا اختلالات جدی در زبان و تکلم را شامل می شود. اختلال ارتباط می تواند بر چگونگی دریافت، ارسال، پردازش و فهم مفاهیم توسط فرد تأثیر بگذارد. همچنین می تواند مهارت های گفتاری و زبانی را ضعیف کند، همین طور توانایی شنیدن و درک پیام. انواع مختلفی از اختلالات ارتباطی وجود دارد مانند اختلال زبان، اختلال صدای گفتار، اختلال لکنت زبان و اختلال ارتباط اجتماعی.

علائم اختلالات ارتباطی هم به نوع و علت اختلال بستگی داشته و می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • اصوات تکراری
 • ساختار جمله بندی محدود
 • ناتوانی در برقراری ارتباط به روشی قابل درک
 • عدم توانایی درک پیام ها

 

 

دریافت چت با روانشناس آنلاین رایگان برای درمان اختلالات ارتباطی

بیشتر افراد مبتلا به این اختلال از گفتار درمانی بهره مند می شوند البته درمان هم به نوع و شدت اختلال بستگی دارد. لازم به ذکر است که برای کودکان، بهتر است درمان را هر چه زودتر شروع کنید. چرا که یک آسیب شناس گفتار زبان می تواند به بیماران در ایجاد نقاط قوت موجود کمک کند. درمان اختلالات ارتباطی هم می تواند شامل تکنیک های درمانی برای بهبود مهارت های ضعیف باشد. اشکال جایگزین ارتباطی مانند زبان اشاره را نیز می توان فرا گرفت. گروه درمانی می تواند به بیماران اجازه دهد مهارت های خود را در یک محیط امن آزمایش کنند. در ضمن مشارکت خانواده هم معمولاً نقش مشوق را دارند. همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم اختلالت ارتباطی کودکان را بیشتر درگیر خود می کند. پس بهتر است اگر علائمی در کودک خود مشاهده می کنید وی را پیش پزشک ببرید و به دنبال درمان فوری آن باشید. زیرا اگر این اختلال در کودک شما درمان نشود موقعیت فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین می توانید از چت با روانشناس آنلاین رایگان ازپزشک بهره ببرید و کودکتان را در خانه درمان کنید.

 

درمان اختلالات ارتباطی

درمان اختلالات ارتباطی

 

چت با روانشناس آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک

از آنجایی که بهترین روانشناسان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست  مشاوره روانشناسی آنلاین  بدهند و درمان شوند.  پزشکان فعال و آنلاین ازپزشک  بیماری ‌هایی چون افسردگی، اضطراب، فوبیا و… را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی در افراد ایجاد می شوند درمان می کنند . سامانه آنلاین ازپزشک با ارائه چت با روانشناس آنلاین رایگان و مشاوره و روش ‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب ‌های مغزی وبیماری‌ های ذهن دارد و  تلاش می کند تا کنترل و تحمل درد را برای افراد آسان تر سازد . به منظور اخذ نوبت از بهترین روانشناسان تهران، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و بعد از انتخاب حوزه روانشناسی، نام دکتر مشاور مورد نظر خود را از بین لیست روانشناسان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید. سپس می توانید نوبت خود را نهایی کنید و از خدمات ازپزشک بهره ببرید.  خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.

پیشنهاد مقاله: تعرفه ویزیت پزشک در منزل توسط پزشکان حاذق 

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رامینا جوینی پور

رامینا جوینی پور

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علی اردشیری

علی اردشیری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شهره رجبعلی

شهره رجبعلی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم اشعری

مریم اشعری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علیرضا فرهاد غیبی

علیرضا فرهاد غیبی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

6 دیدگاه در “علائم اختلالات ارتباطی در چت با روانشناس آنلاین رایگان

 1. ساناز گفت:

  سلام خانم دکتر و راستش من دچار احساس سرخوردگی و افسردگی هستم .حدود 5ساله با همسرم ازدواج کردم وضع مالی خیلی متوسط رو به پایینی داریم . مادر شوهرم دائما تو زندگی ما دخالت داره کجا برین کجا بیاین من ی جاهایی صلاح نمیدونم برم مثلا اینکه طرف معتاد باشع دلم نمیخاد باهاش رفت و امد کنم اما مادر شوهرم انقدر شوهرمو پر میکنه که منو خراب میکنه . شوهرم دهن بینه . خواهر شوهرم تو ظاهر خوبه از پشت اذیت میکنه و طعنه میزنه چون شوهرش پولداره دایما میگه من زن زندگی ام تونستم ایم زندگی جمع کنیم خونه بخریم ماشین و … . شوهر اون وضع مالی ش خیلی خوبه و خرج میکنه اما شوهر من نه . حسرت ی مسافرت ی لباس خوب دلم مونده با اینکه من از خانواده ی خیلی خوبی بودم تحصیلکرده خوشگل سالم و … اما خانواده شوهرم زیادم جالب نیستن نه اهل خدا و پیغمبرهستن و اهل دود و دم هم هستن. شوهر من سیگار میکشه واسه اینکه ترک کنه هزار کار کردم اما مادر شوهرم با رفت و امدش با فامیل هاش که اهل دود و دم هستن نقشه های منو نقش براب میکنه .. مثلا ی روز شوهرم سفره جمع میکرد خواهر شوهرم برگشت گفت مرد که کار نمیکنه و همش ی جوری رفتار میکنه خودش و خوب جلوه داده و منو خراب کرده. اینها با اینکه ادم های پایین تری هستن طعنه هم میزن . ازشون بیزارم نمیدونم چکار کنم نه میتونم طلاق بگیرم نه میتونم شر شون از زندگی م کم کنم کمکم کنین …

  1. سلام اگه از چشمشه از کرم استریل چشمی تتراسایکلین صبح و شب مصرف کنید.
   همچنین میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص دامپزشکی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

 2. مریم گفت:

  سلام.من یکسال با یک پسری زندگی میکردیم مثل زوج دوست پسرم بود ولی از همون اول خیلی نشونه ها دیدم و یکروز سر بحث گفت هیچ حسی ندارم خداحافظ. و من الان دچار خود سرزنش گری شدم که چرا خودمو گول زدم و همش میگم تقصیر خودم بود. ولی ماجرا این بود که به بهونه اینکه من دانشجو هم حتی یکبارم منو به بیرون حتی برای یک بستنی هم دعوت نکرد. (بعد کلی درخواست تو یکسال رابطه شاید دو سه بار)حتی برای یک پیاده روی ساده هم منت میگذاشت که وقتم پره همین که همش تو اتاقمی کافی نیست؟
  خودش بحث های جدی راه مینداخت راجع به آینده ولی من میخواستم حرف بزنم میگفتم از کجا معلوم شاید اصلا فردا مردم انقدر از آینده نگو.
  از حال هم که نگو چون شرایطمو داری میبینی.
  یعنی من هیچی از خواسته هام نمیتونستم بگم و حتی عمقی نمیدیدم بخاد منو بشناسه یا برنامه ای با من بچینه
  ولی وقتی تو اتاقش بودم مهربون برخورد میکرد یا دوبار میخواستم بهم بزنم خیلی منت کشی کرد. حرفهایی میزد که انگار من دوست دارم ولی همش حرف هاشو عوض میکرد یک مثال ساده چندین بار قول داد میبرت سفر پولامو جمع میکنم ولی یکبار من گفتم خب برنامشو بچینیم منم پول جمع کردم گفت نه اصلا نمیشه.
  به همین شکل راجع به همه چی منو گیج میکرد .یه پشینهادی میداد و بعد انگار من بیوفتم دنبالش.
  و هیچکسی منو نمیشناخت جز یکی از دوستای پسرش و همدانشگاهیش که مجبور شد درواقع.
  برای همه خواسته هام بهونه میاورد و اخر من شدم غرغرو .
  و یکبار که سفر بودم زنگ زد گفت تو دروغگویی دیگه بهت اعتماد ندارم خدافظ و برگشتم دیدم تو خونه نیست و غیب شده. جدای اینکه. حالم خیلی بده
  میخواستم بدونم اون نشونه ها کافی بوده که من ایراد بگیرم یا حتی بهم بزنم ؟اون آدم روراستی نبوده؟ اگه میخواست این مسایل کاملا حل شدنیه؟ و همش میاد تو ذهنم خب تو اتاقش بودم باهام خوب رفتار میکرد .ولی نمیخواست یکذره بهش فشار بیاد .از اول احساس ترس داشتم که این یهو میزاره میره و الان هم فقط چون هیچی نمیگم همهچی خوبه تو اتاق باهام خوبه .حتی یکبار دنگ کاندومش هم ازم خواست.خیلی قول و وعده داد ولی من هروقت میپرسیدم میگفت تو منو پذیرفتی به عنوان دانشجو ایندم نامعلومه(با اینکه اصلا نیست فقط یه تز داشت و موقعیت شغلی) و حتی برای محبت مالی هم انتظار بالایی نداشتم میکفتم یه کاری بکن فقط منم دلم خوش باشه .همش میگفت اینهمه اینجایی چایی درست میکنم باهم حرف میزنیم دوستای دخترمو کم کردم برات کافی نیست؟ اگه نمیخای برو با یکی که کار داره .واقعا ذهنم مریض شده میگم کاش هیچی نمیگفتم .

  1. عزیزم من شرایط الانت رو درک میکنم و مدل نوشتنت مشخصه اضطراب خیلی بالایی داری و نگرانی
   ولی یادت باشه ایشون شمارو به عنوان همخونه پذیرفت که گاهی با هم تفریح کنین سکس کنین و … خاصیت رابطه های اینچنینی که هیچ هدفی جز لذت بردن از زمان حال نداره همینه قطعا یه روزی میرسه که یک طرف رابطه به یه بهونه هرچند غیر منطقی رابطه رو ترک می‌کنه و اینکه شما اینطور دقیق داری تحلیل می‌کنی دوست پسر شما به این عمق و پیچیدگی نگاه نمیکنه رابطه رو
   اینکه داری خودتو سرزنش می‌کنی اشتباهه کسی این وسط مقصر نیست یه رابطه ای رو جفتتون خواستین شروع کنین رابطه ای بدون هدف (هرچند در مورد اینده هر از چندگاهی صحبت میکرد اما در حد حرف )
   برای اون رابطه در حد تفریح بود عزیزم ولی شما چون دختر بودی و پر از احساسات زنانه رابطه رو جدی نگاه میکردی
   این اتفاق برای تو تجربه ای شد که بپذیری آدمها گاهی صرفا برای تفریح و لذت بردن از زمان حال وارد رابطه میشن و این مدل آدمها رو قبل از شروع رابطه بشناسی که اگه اذیتت می‌کنه باهاشون ادامه ندی
   الانم به جای تحلیل کردن گذشته خودت سریعا مکانت رو تغییر بده از اون خونه برو چون هر لحظه زندگی تو اون خونه به سلامت روانت آسیب میزنه و تورو تبدیل به یه آدم افسرده می‌کنه
   حتما هم با مشاور در ارتباط باش و صحبت کن مدل حرف زدنت نشون میده پر از استرس و بی قراری هستی و نیاز داری که حرف بزنی.
   همچنین میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص روانشناسی و روانپزشکی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

 3. Sara گفت:

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم ازتون یک کمکی بگیرم که واقعا دیگ نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنین
  من یک دوستی دارم که یک سری اتفاقاتی براش افتاده که امیدشو به زندگی از دست داده واقعا شرایط زندگیش خوب نیست و به فکر خودکشیه همش میگ خستم نمیتونم و من هر چی باهاش حرف میزنم خواهش میکنم ازش که این کارو نکنه اما گوش نمیده.
  قبلا هم دیده بودم که دست خودشو اسیب بزنه
  الانم شرایطش رو داره که بخواد خودکشی کنه
  من گوگل سرچ کردم تموم راه ها رو رفتم که جلوش رو بگیرم ولی نشد گوش نمیده بهم
  من واقعا نگران سلامتیشم که کاری کنه
  دیگ نمیدونم چی کار کنم
  شرایط خانواده منم جوریه که نمیتونم همش پیشش باشم
  لطفا کمکم کنین من جلوشو بگیرم

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   با توجه به این شرح حال و حس همدردی شما که واقعاً قابل تحسین است سعی کنید خیلی این شخص رو تنها نذارید و شماره 123 رو به بستگان این شخص بدید تا افسردگی و اختلالات خودکشی ایشون درمان شود حتماً احتیاج به کمک دارد.
   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص مشاوره و روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.