غیر پزشکی, اخبار سلامت

دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین

دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین

دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین

در نگاه اول شاید موضوع دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین چندان مهم به نظر نرسد اما کافیست به افرادی فکر کنید که به دلیل بیماری ‌های خاص قادر به حرکت کردن نیستند. یا اینکه می توانید به سالمندانی فکر کنید که راه رفتن در فضای محدود منزل برای آنها دشوار است، چه رسد به اینکه بخواهند از خانه خارج شوند و به مراکز درمانی مراجعه کنند . در این زمان ها ویزیت در منزل یک راه حل کاربردی و بسیار مفید است . ممکن است حتی شما هم در زمان مراجعه به پزشک برای ویزیت ، مشکلات زیادی چون ترافیک و شلوغی مطب را تجربه کرده باشید و به همین دلیل می توانید این موضوع را درک کنید که انتظار و رفت و آمد چقدر می تواند خسته کننده باشد.  با این حال پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این مطلب برای داشتن ویزیت پزشک در منزل اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان از بهترین متخصصان ، ویزیت پزشک متخصص دریافت کنید. ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیماران میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله اپلیکیشن ویزیت آنلاین و صرفه جویی در زمان

 

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل

 

درباره ویزیت در منزل بدانید!

شما برای دریافت ویزیت در منزل به صورت آنلاین می توانید با استفاده از برنامه کاری پزشکان ، در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل ازپزشک بهره ببرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. چه خدماتی بهتر از خدمات پزشکی و سلامت ازپزشک که به راحتی دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت در منزل را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. شما با درخواست مشاوره آنلاین،  ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با داشتن مشاوره و ویزیت آنلاین با پزشک متخصص از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید. همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره آنلاین پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل

جدا از دریافت ویزیت پزشک در منزل به صورت آنلاین بهتر است بدانید که در زمان ویزیت، پزشک عمومی در ابتدا  چه خدماتی را ارائه می کند.

 • ارزیابی وضعیت سلامتی
 • توصیه و مشاوره‌های پزشکی
 • تشخیص اولیه بیماری
 • تجویز دارو و آزمایش
 • درمان‌های اورژانسی
 • بررسی روند درمان بیماری
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

 

طیف زیادی از بیماری ‌ها وجود دارند که با استفاده از خدمت ویزیت آنلاین پزشک در منزل، به راحتی تشخیص و درمان می ‌شوند . پزشک عمومی می‌ تواند طیف گسترده‌ای از بیماری ‌ها و آسیب ‌ها را تشخصی داده و درمان کنید.

دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت در منزل هم بسته به نوع خدماتی که پزشک متخصص ارائه می کند مشخص می گردد . از جمله بیماری ‌هایی که پزشک عمومی می‌تواند آن‌ها را معاینه و درمان کند می‌توان به سرماخوردگی و آنفولانزا، فشار خون، دیابت، آسم، کم‌خونی، برخی مشکلات مربوط به سیستم قلبی عروقی، عصبی، گوارش و تنفسی اشاره کرد .

 

ویزیت در منزل شبانه روزی

ویزیت در منزل شبانه روزی

 

دریافت ویزیت در منزل در سامانه آنلاین ازپزشک

پزشک متخصص در زمان ویزیت پزشک در منزل می تواند بیماری های زیر را مورد بررسی قرار دهد :

 • بررسی مشکلات مربوط به خون از جمله کم خونی، غلظت خون یا رقیق بودن آن به راحتی می تواند در ویزیت پزشک متخصص در منزل انجام شود.
 • بیماری‎‌ هایی چون هیپوفیز و تیروئید می ‌‎توانند توسط پزشک عمومی در منزلویزیت شوند.
 • بیماری ‌های مربوط به کلیه و کبد، توسط پزشک عمومی در منزل ویزیت می شود.
 • مشکلات مربوط به دستگاه تنفسی شامل ذات ‎‌الریه، آسم و فیبروز ریه

 

برخی از کاربران خیال می کنند که دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت در منزل تنها مناسب افرادی که است که به دلیل شرایط خاص جسمانی نمی ‌توانند از منزل خارج شوند. مانند بیماران سکته مغزی، پارکینسون، قطع نخاعی، کودکانی که به بیماری ‌های مادرزادی مانند سندروم داون مبتلا هستند، زنان باردار و سالمندان . اما هر فردی در هر شرایط می تواند با داشتن ویزیت پزشک   در منزل ، از خدمت ویزیت در منزل استفاده کند و در آرامش خانه درمان شود. از این رو ویزیت در منزل، اهمیت زیادی دارد و حضور پزشک باعث می ‌‎شود تا افراد در خانه توسط پزشک متخصص معاینه شده و در محیط خانه درمان شوند. برای دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل کافیست با ما در ارتباط باشید و اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. پزشکان تیم همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا بدون نگرانی بیماری خود را پشت سر بگذارید و درمان شوید .

پیشنهاد مقاله: دریافت نوبت مشاوره انلاین 24 ساعته رایگان

 

تصویر دکتر زهرا امیری

زهرا امیری

عمومی

تصویر دکتر ازاده محمدی هرستانی

ازاده محمدی هرستانی

عمومی

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر زهرا پور امان اللهی

زهرا پور امان اللهی

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر زهرا زارع

زهرا زارع

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه فرامرزی

فاطمه فرامرزی

عمومی

تصویر دکتر صبا صادقی

صبا صادقی

عمومی

تصویر دکتر زهرا میری

زهرا میری

عمومی

تصویر دکتر مهران ناصری

مهران ناصری

عمومی

تصویر دکتر روشان بیرگانی

روشان بیرگانی

عمومی

تصویر دکتر نوشین خادم حقیقی

نوشین خادم حقیقی

عمومی

تصویر دکتر الهام عباسی

الهام عباسی

عمومی

تصویر دکتر سید شهاب الدین پوراحمدی

سید شهاب الدین پوراحمدی

عمومی

تصویر دکتر امیرحسین آژ

امیرحسین آژ

عمومی

تصویر دکتر امیر مسعود همایون

امیر مسعود همایون

عمومی

تصویر دکتر محمدرضا کریمی

محمدرضا کریمی

عمومی

تصویر دکتر قائد یوسفی

قائد یوسفی

عمومی

تصویر دکتر ملیکا محمد زاده

ملیکا محمد زاده

عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.