اخبار سلامت

چرا استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی مهم است؟

چرا استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی مهم است؟

اپليكيشن های مشاوره آنلاين پزشكی

همیشه دریافت نوبت از مطب پزشکانی که تقاضای بالایی برای دریافت نوبت دارند سخت و طاقت ‌فرسا بوده است. به همین دلیل  بیماران نیاز دارند برای دریافت نوبت در زمان خاصی به مطب مراجعه کنند و در انتظار ویزیت باشند. همین موضوع می تواند باعث ایجاد شلوغی در مطب‌ ها شود که بدون شک این فرایند برای مراجعان اصلا خوشایند نبوده و بیشتر اوقات آزار دهنده است. گاهی اوقات هم بیمار با داشتن زمان تعیین شده برای ویزیت توسط پزشک متخصص ، مجبور شده است ساعت ها در انتظار بماند و در مطب منتظر ویزیت باشد. به همین علت نیاز به زمان ‌بندی دقیق ‌تر نوبت‌ دهی حضوری به بیماران بیشتر حس می ‌شود.  اینجاست که  استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی مهم و کاربردی بوده و می تواند کمک کننده باشد.

ما در این مطلب از سری مقالات به اینکه چرا استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی مهم است خواهیم پرداخت. قطعا با خواندن این مقاله، به اهمیت استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی پی خواهید برد.

برای دریافت پاسخ به سوالاتتان هم می توانید از تیم پشتیبانی ازپزشک کمک بگیرید و یا اینکه در انتهای این مطلب، سوالتان را در قسمت دیدگاه ثبت کنید و ازپزشک پاسخ بگیرید.

 

مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

 

مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

بدون شک برترین سامانه های پزشکی ویزیت آنلاین می توانند نقش مهمی در زندگی شما داشته باشند و کمک رسانی کنند. با خواندن این مطلب از اخبار سلامت ازپزشک قطعا متوجه خواهید شد که دیگر بدون خدمات پزشکی آنلاین و مشاوره آنلاین پزشکی  نمی‌توان به راحتی زندگی کرد. چرا که اپلیکیشن ویزیت آنلاین و صرفه جویی در زمان می تواند حس خوشایندی به افراد بدهد و آنها را از خستگی بیش از حد انتظار ویزیت باز دارد. بازار سلامت آنلاین در جهان به نوعی است که بی شک تا چندین سال آینده به جز سلامت و خدمات پزشکی ویزیت آنلاین دیگر هیچ چیزی  برای خدمات پزشکی نمی ‌توان دید.

در کشور ایران هم این مسیر به سرعت در حال رشد است برترین سامانه های پزشکی آنلاین در تلاشند تا به نوعی نیاز مردم را برآورده سازند. ازپزشک هم از این قاعده مستثنی نبوده و با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند و در زمان خود صرفه جویی کنند میزبانی کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از پزشک متخصص مشاوره آنلاین بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص آنلاین را جستجو کنید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

از مزیت های استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی

مهمترین ویژگی، صرفه جویی در زمان است. شما با درخواست ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با داشتن مشاوره آنلاین پزشکی رایگان از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید.

همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ویزیت آنلاین ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به مشاوره آنلاین دریافت کنید.  با استفاده از خدمات ویزیت آنلاین ازپزشک ، بیمار می تواند مدارک پزشکی چون آزمایش، سونوگرافی و … را در قسمت بارگزاری مدارک برای پزشک آپلود کند و از مشاوره پزشکی در خانه بهره ببرد. قطعا اپلیکیشن ویزیت آنلاین و صرفه جویی در زمان می تواند کمک شایانی به افراد کند و در کمترین زمان کمک رسان آنها باشد.

 

ازپزشک، بهترین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

ازپزشک، بهترین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

 

ازپزشک، بهترین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

همانگونه که عنوان کردیم، یکی از مهم ترین دلایل برای استفاده از اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی، سهولت مشاوره گرفتن افراد مسن و بیماران خاص و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه است.

در صورت استفاده از چنین سایت و اپلیکیشن ویزیت آنلاین معتبری ، عملا رفت و آمد جهت ویزیت و ریسک برای بیمارانی که در شهر های کوچک و خارج از مراکز استان ها و یا در برخی موارد خاص برای بیمارانی که دور از پایتخت هستند اجباری نخواهد بود. می توان گفت که محدودیت های مکانی نمی تواند باعث ایجاد مشکل ویزیت و دریافت خدمات بیماران ، علی الخصوص بیماران ساکن در مناطق محروم شود.

چراکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک و تنها با یک کلیک می‌توانید به راحتی و در خانه در هر نقطه ای از جهان ٬ مشاوره آنلاین بگیرید و مشکلات خود را با حاذق ترین پزشکان در میان بگذارید.

شاید در گذشته ای نه چندان دور بیماران سعی می کردند با جستجو در اینترنت، اطلاعاتی در زمینه بیماری خود کسب کنند و خود درمانی کنند.

بهتر است بدانید که این روش هم مشکلات بسیاری به همراه داشته و دارد. دلیل ایجاد شدن این مشکلات هم وجود اطلاعات غلط در سایت جستجو شده است و یا اینکه اصلا بیمار از علائم بیماری خود به درستی آگاهی ندارد. این مشکلات با پدید آمدن سایت ها و مراکز مشاوره آنلاین و سهولت دسترسی به آنها و مشاوره پزشک متخصص و مشاور به جای استفاده از روش های خود درمانی، به صورت روزانه در حال از بین رفتن است.

 

خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن ویزیت آنلاین ازپزشک:

 مشاوره پزشکی، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی

  1. سلامت روان
  2. رژیم سلامت
  3. مجله سلامتی
  4. پذیرش آنلاین
  5. تسهیل در خدمات بیمه
  6. کمترین زمان برای انتظار
  7. فروشگاه
  8. صدور نسخه الکترونیکی

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله چت با روانشناس آنلاین رایگان 

 

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر رامین داداللهی ساراب

رامین داداللهی ساراب

عمومی

تصویر دکتر فرید سنگین آبادی

فرید سنگین آبادی

عمومی

تصویر دکتر مهدی محمدپور

مهدی محمدپور

عمومی

تصویر دکتر سید میلاد سیدپور

سید میلاد سیدپور

عمومی

تصویر دکتر آرزو حیاتی مقدم

آرزو حیاتی مقدم

عمومی

تصویر دکتر الهام امانی

الهام امانی

عمومی

تصویر دکتر نادر فتحی

نادر فتحی

عمومی

تصویر دکتر حدیثه شعبانپور

حدیثه شعبانپور

عمومی

تصویر دکتر سیده طیبه قاضوی

سیده طیبه قاضوی

عمومی

تصویر دکتر آرین احمدزاده مجاوری

آرین احمدزاده مجاوری

عمومی

تصویر دکتر مسعود حمیدی

مسعود حمیدی

عمومی

تصویر دکتر شاهین حاج ملک

شاهین حاج ملک

عمومی

تصویر دکتر ملیکا محمد زاده

ملیکا محمد زاده

عمومی

تصویر دکتر ازاده محمدی هرستانی

ازاده محمدی هرستانی

عمومی

تصویر دکتر زهرا پور امان اللهی

زهرا پور امان اللهی

عمومی

تصویر دکتر سینا سلامی

سینا سلامی

عمومی

تصویر دکتر مریم مقدس

مریم مقدس

عمومی

تصویر دکتر زهرا میری

زهرا میری

عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.