روانشناسی

مشاوره آنلاین 24 ساعته برای کنترل استرس شب قبل از کنکور

مشاوره آنلاین 24 ساعته برای کنترل استرس شب قبل از کنکور

مشاوره آنلاين 24 ساعته برای كنترل استرس

از بزرگترین مشکلاتی که دانش آموزان با آن مواجه هستند می توان به استرس شب قبل از کنکور اشاره کرد. همانگونه که می دانید کنترل استرس شب قبل از کنکور آرزوی هر داوطلبی است تا بتواند بدون استرس به سوالات پاسخ بدهد و اضطرابی نداشته باشد. ما در این مطلب به موضوع مشاوره آنلاین 24 ساعته برای کنترل استرس شب قبل از کنکور اشاره خواهیم کرد. همانگونه که می دانید دریافت نوبت از مطب پزشکانی و روانشناسانی که که تقاضای بالایی برای دریافت نوبت دارند همیشه سخت و طاقت ‌فرسا بوده است. به همین دلیل  افراد برای کنترل استرس شب قبل از کنکور نیاز دارند برای دریافت نوبت در زمان خاصی به مطب مراجعه کنند و در انتظار ویزیت باشند.

همین موضوع می تواند باعث ایجاد شلوغی در مطب‌ ها و تشکیل صف شود که بدون شک این فرایند برای مراجعان اصلا خوشایند نبوده و گاهی ممکن می شود تا فرد قید مشاوره را اگر از نظرش ضروری نباشد بزند . گاهی اوقات هم فرد سرشار از استرس با داشتن زمان تعیین شده برای ویزیت توسط پزشک متخصص ، مجبور شده است ساعت ها در انتظار بماند و در مطب منتظر ویزیت باشد. به همین علت نیاز به زمان ‌بندی دقیق ‌تر نوبت‌ دهی حضوری به متقاضیان بیشتر حس می ‌شود.  اینجاست که  مشاوره آنلاین 24 ساعته از طریق اپلیکیشن ازپزشک می تواند نقش مهمی داشته باشد و  به داوطلبان کنکور کمک رسانی کند.

با خواندن این مطلب از اخبار سلامت ازپزشک قطعا متوجه خواهید شد که دیگر بدون خدمات پزشکی آنلاین  نمی‌توان به راحتی زندگی کرد. یکی از بهترین های سایت ویزیت آنلاین، مشاوره آنلاین 24 ساعته از طریق اپلیکیشن ازپزشک است. شما با درخواست مشاوره آنلاین،  ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی می توانید بسیاری از نگرانی ها و استرس را رفع نمائید.

پیشنهاد مقاله: دریافت نوبت مشاوره آنلاین

 

مشاوره آنلاین 24 ساعته و استرس قبل از کنکور

مشاوره آنلاین 24 ساعته و استرس قبل از کنکور

 

چگونه استرس قبل از کنکور را کاهش دهیم؟

داوطلبانی که با استرس به سراغ کنکور می‌روند معمولا نتایج مناسبی کسب نمی‌ کنند و این استرس را تا مدت های مدید حمل می کنند. أصلا نگران نباشید چرا که مطالعه برای کنکور به طور طبیعی استرس و نگرانی دارد، بنابراین تصور نکنید که با یک موضوع غیر طبیعی همراه هستید. کنترل استرس شب قبل از کنکور می‌تواند به داوطلبان در کسب یک رتبه عالی کمک کند. بدون شک همه ما در زمان‌های مختلف و مخصوصا قبل از امتحان با استرس روبه‌رو شده‌ایم. این یک موضوع آزاردهنده برای هر فردی محسوب می‌شود، زیرا استرس بیش از حد اجازه نمی‌دهد کارهایمان را به درستی انجام دهیم. اگر داوطلبان قبل از کنکور استرس بیش از حد داشته باشند این موضوع بر عملکرد آن‌ ها نیز تاثیر می‌ گذارد. از مهم ترین مزایای مشاوره آنلاین 24 ساعته رایگان  در اپلیکیشن و وب سایت ازپزشک می توان به سهولت مشاوره گرفتن ، همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه در هر زمان و مکان اشاره کرد.

در صورت استفاده از چنین سایت معتبری ، عملا رفت و آمد جهت ویزیت و ریسک برای بیمارانی که در شهر های کوچک و خارج از مراکز استان ها و یا در برخی موارد خاص برای بیمارانی که دور از پایتخت هستند اجباری نخواهد بود. می توان گفت که محدودیت های مکانی نمی تواند باعث ایجاد مشکل ویزیت و دریافت خدمات، علی الخصوص داوطلبان کنکور ساکن در مناطق محروم شود. چراکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک و تنها با یک کلیک می‌توانید به راحتی و در خانه در هر نقطه ای از جهان ٬ مشاوره آنلاین 24 ساعته بگیرید و مشکلات خود را با حاذق ترین مشاوران در میان بگذارید.

مطالعات علمی و تحقیقات نشان می ‌دهد که دانش‌آموزان و داوطلبان به دلایلی که در ادامه عنوان می کنیم، قبل از کنکور استرس دارند:

 

 1. از طرف خانواده برای کسب نمرات بالا تحت فشار باشند
 2. إحساس رقابت با دیگران داشته باشند
 3. اتفاقات بدی در زندگی تجربه کرده باشند
 4. داوطلبان برای کنکور احساس آمادگی لازم را نداشته باشند
 5. به دنبال بهترین و عالی‌ترین نتیجه باشند
 6. داوطلبان وقت زیادی برای مطالعه و مرور نداشته باشند
 7. به دلیل کمال گرایی، یک نتیجه خاص و منحصر به ‌فرد بخواهند
 8. مفاهیم و مطالب را به خوبی یاد نگیرند

با توجه به این موارد است که دارطلبان قبل از آزمون کنکور، استرس دارند و به خوبی نمی توانند بر استرس خود غلبه کنند.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

قرص استرس قبل از کنکور

زمانی که یک فرد استرس دارد، ممکن است در اثر تجربه استرس، حملات وحشت زدگی یا پانیک را تجربه کند، ترس و نگرانی شدید داشته باشد و استرس به حدی پیشروی کند که عملکرد فرد را کلا مختل کند. در این صورت، در زمان داشتن مشاوره آنلاین 24 ساعته، روان پزشکان آنلاین در سامانه ازپزشک، به تجویز داروی ضد استرس برای فرد می پردازند.

قرص هایی که برای کاهش استرس به کار می روند، انواع مختلفی دارند. به همین دلیل نیاز است تا یک نکته مهم را در مورد اینگونه قرص ها باید بدانید و آن این است که قرص ضد استرس یا ضد اضطراب فقط نشانه های استرس و اضطراب را کمتر می کند، اگر فکر کرده اید که این قرص ها اختلالات استرس و اضطراب را به کل درمان می کند، باید بگوییم که خیر، همچنین چیزی امکان ندارد. پس

اگر قرار است از قرص های ضد استرس استفاده کنید، باید چند نکته مهم را مد نظرتان قرار دهید:

 • شدت نشانه های استرس
 • تداخل دارویی
 • وضعیت جسمانی و روانی
 • نوع اختلالی که به آن مبتلا هستید
کنترل استرس قبل از کنکور

کنترل استرس قبل از کنکور

 

شاید در گذشته ای نه چندان دور داوطلبان کنکور سعی می کردند با جستجو در اینترنت، اطلاعاتی در زمینه استرس خود کسب کنند و خود درمانی کنند. بهتر است بدانید که این روش هم مشکلات بسیاری به همراه داشته و دارد. دلیل ایجاد شدن این مشکلات هم وجود اطلاعات غلط در سایت جستجو شده است و یا اینکه اصلا افراد از علائم و شدت استرس خود به درستی آگاهی ندارند.
این مشکلات با پدید آمدن سایت ها و مراکز مشاوره آنلاین و سهولت دسترسی به آنها و مشاوره پزشک متخصص و مشاور به جای استفاده از روش های خود درمانی، به صورت روزانه در حال از بین رفتن است. پس با خیال راحت از وب سایت ازپزشک مشاوره آنلاین 24 ساعته بگیرید و یا اینکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود ، در هر زمان و مکان و به صورت ۲۴ ساعته از خدمات مشاوره آنلاین ما بهره مند شوید و مراحل کنترل استرس را در خانه سپری کنید.

پیشنهاد مقاله: چت با روانشناس آنلاین رایگان

 

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا صابری

زهرا صابری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب ذاکر زاده

زینب ذاکر زاده

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم کریمی

مریم کریمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر ناهید زرگرانی

ناهید زرگرانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شهره رجبعلی

شهره رجبعلی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مرجان معاونی

مرجان معاونی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علی اردشیری

علی اردشیری

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.