روانشناسی, غیر پزشکی

رابطه جنسی در دوران عقد + مشاوره ازدواج آنلاین

رابطه جنسی در دوران عقد + مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

زوج های بسیاری در دوران عقدشان سکس و رابطه جنسی را تجربه می کنند اما زوج هایی هم هستند که در رابطه با داشتن رابطه در دوران عقد، شبهات و ابهامات زیادی در رابطه با صحیح بودن یا نبودن رابطه جنسی در این دوران را دارند. به همین دلیل از مشاوره ازدواج آنلاین برای داشتن نتیجه درست کمک می گیرند تا بتوانند از زندگی شان محافظت کنند. ما در این مطلب به موضوع روابط زناشویی در دوران عقد و مشاوره ازدواج آنلاین اشاره خواهیم کرد.

مشاوره ازدواج آنلاین می تواند شبیه به یک بروشور راهنما برای تشکیل دنیای جدید شما عمل کند و راهنما باشد. رابطه جنسی در دوران عقد با مشاوره ازدواج آنلاین می تواند یک مسیر درست را با توجه به خصوصیات زوجین مشخص کند. مشاوره ازدواج آنلاین به این معنی است که هر چقدر آگاهی و شناخت شما نسبت به شرایط، شریک زندگی، موقعیت و باید و نبایدهای زندگی دو نفره افزایش پیدا کند، احتمال کش و قوس های عجیب و غریب و نگرانی های زندگی مشترک کاهش می یابد. اگر شما هم تصمیم به زندگی جدید دارید حتما این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک را مطالعه کنید تا بدانید که مشاوره ازدواج آنلاین چه کمک های می تواند به شما و شریکتان داشته باشد.

 

رابطه در دوران عقد و مشاوره ازدواج آنلاین

رابطه در دوران عقد و مشاوره ازدواج آنلاین

 

مشاوره رابطه در دوران عقد

زمانی که خطبه عقد برای دختر و پسر جاری شود رابطه جنسی برای آنها کاملا حلال و شرعی است. اما معیارهای صحیح بودن یا نبودن رابطه جنسی در دوران عقد، جدا از احکام به هنجارهای عرفی و خانوادگی نیز ارتباط دارد. با توجه به هنجارهای پذیرفته شده در جامعه حاضر ایران و فرهنگ خانواده‌ها، برای رابطه جنسی در دوران عقد چهارچوب ‌هایی لازم است. همانگونه که می دانید در دوران عقد شرعا مجاز هستید رابطه جنسی کامل داشته باشید و حتی در صورت بارداری، جای هیچ نگرانی نیست.

اما در جامعه داشتن سکس کامل در دوارن عقد و بارداری مورد تایید و پذیرش خانواده ‌ها قرار نمی‌گیرد که البته این روزها أوضاع کمی بهتر از قبل شده و خانواده ها به اندازه گذشته سخت گیری نمی کنند. اما باز هم خانواده هایی هستند که از زوج انتظار دارند، برای داشتن سکس و رابطه جنسی تا مراسم عروسی و رفتن زیر یک سقف صبر کنند.

مشاوره ازدواج آنلاین هم با توجه به بررسی شخصیت زوجین پیشنهاد می کند تا زمانی که در منزل پدر و مادر خود هستید تا حدودی به چهارچوب و قوانین آنها احترام بگذارید. با این حال می توانید از مشاوره رابطه در دوران عقد بهره ببرید و مشاوره ازدواج آنلاین داشته باشید. معمولا در زمان مشاوره رابطه در دوران عقد ، پزشک پیشنهاد می کند دخول نداشته باشید و برای این کار عجله نکنید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مشاوره ازدواج توسط روانشناس آنلاین رایگان

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

روابط زناشویی در دوران عقد

در نهایت اینکه روابط زناشویی در دوران عقد شما به چه اندازه باشد یک تصمیم کاملا شخصی است. با این حال اگر قصد دارید رابطه جنسی کامل داشته باشید، توصیه می‌کنیم به نکات زیر دقت داشته باشید:

 

 1. از انتخابی که کرده اید مطمئن شوید. به این منظور که اگر شناخت کاملی نسبت به همسرتان ندارید فعلا برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد دست نگه دارید. خصوصا اگر در دوران نامزدی دعواهای زیادی با هم داشته اید. پس قبل از برقراری ارتباط، اطمینان حاصل کنید که مشکلی ندارید.
 2. بارداری ناخواسته را در نظر داشته باشید. قطعا زوجین برای رابطه جنسی در دوران عقد به موضوع داشتن بچه فکری نمی کنند. با این حال اطمینان پیدا کنید که هر دوی شما اطلاعات کافی در مورد رابطه جنسی ایمن و روش‌های پیشگیری از بارداری را کسب کرده‌اید. برای مثال در برقراری رابطه جنسی در دوران عقد با کاندوم، ۱۵درصد امکان بارداری ناخواسته وجود دارد و یا اینکه اولین رابطه جنسی ممکن است با درد و خونریزی زیادی همراه باشد.
 3. معاشقه دوران عقد داشته باشید. برای برقراری رابطه جنسی و معاشقه با همسر در دوران عقد چند نکته ای که عنوان می کنیم را در نظر داشته باشید:
 • از لباس‌ها، آرایش و عطر مناسب و جذاب استفاده کنید.
 • از خواسته‌ های جنسی معقول همسرتان استقبال کنید.
 • دست یکدیگر را بگیرید و به طور کلی لمس بدنی داشته باشید.
 • معاشقه ‌های طولانی داشته باشید

 

روابط زناشویی در دوران عقد

روابط زناشویی در دوران عقد

 

مشاوره ازدواج آنلاین

برای داشتن مشاوره ازدواج آنلاین  برای روابط زناشویی باید بگوییم که سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، افراد نیازمند به مشاوره را ویزیت کند  و به آنها مشاوره روانشناسی بدهد و به رابطه آنها با مشاوره ازدواج آنلاین کمک کننده باشد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، برای داشتن رابطه جنسی در دوران عقد با مشاوره ازدواج آنلاین ، مشاوره ازدواج آنلاین با پزشک متخصص داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره ازدواج را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید .

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره ازدواج آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند.

پیشنهاد مقاله: بهبود رابطه با مشاوره آنلاین

 

تصویر دکتر زینب قاسمیان

زینب قاسمیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر هانیه بابایی

هانیه بابایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی صفائیان فر

مهدی صفائیان فر

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر میترا سجادیان

میترا سجادیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر علی صادقی

علی صادقی

روانشناسی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مریم شجاعیان

مریم شجاعیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر شمسی مبشری نیا

شمسی مبشری نیا

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیده کبری میر بهرسی

سیده کبری میر بهرسی

روانشناسی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه غواص معانی

فاطمه غواص معانی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر حمیده قاضی مزرعه

حمیده قاضی مزرعه

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر رضا کاکرودی

رضا کاکرودی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

3 دیدگاه در “رابطه جنسی در دوران عقد + مشاوره ازدواج آنلاین

 1. Masuomeh گفت:

  سلام من۱۶سالمه دوساله ازدواج کردم از وقتی ازدواج کردم کلا گریه میکنم اصن زندگی برام لذت بخش نیست کلا میخوام نباشم شوهرم خوبه ها ولی نمتونم بخوامش ب دلم نمیشینه درسته خوبه ولی اصن نمدونه باهام چجوری رفتار کنه با خانواده شوهرم زندگی میکنم شوهرم ازشون جدا نمیشه نامادری شوهرم اذیتم می‌کنه کلا نمیخوام این زندگیم توروخدا کمکم کنین خیلی حالم بده کلا میخوام بمیرم😭

 2. معصومه گفت:

  سلام من۱۶سالمه دوساله ازدواج کردم از وقتی ازدواج کردم کلا گریه میکنم اصن زندگی برام لذت بخش نیست کلا میخوام نباشم شوهرم خوبه ها ولی نمتونم بخوامش ب دلم نمیشینه درسته خوبه ولی اصن نمدونه باهام چجوری رفتار کنه با خانواده شوهرم زندگی میکنم شوهرم ازشون جدا نمیشه نامادری شوهرم اذیتم می‌کنه کلا نمیخوام این زندگیم توروخدا کمکم کنین خیلی حالم بده کلا میخوام بمیرم😭

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما :
   با توجه به شرایطی که میفرمائید شما به نظر افسرده هستید اما برای اینکه مشخص شود افسردگی شما در چه شدتی قرار داد توصیه میکنیم قبل از هرچیزی به روانپزشک مراجعه کنید تا داروهایی دریافت کنید و سپس از روانپزشک بخواهید برای دوره های مشاوره به روانشناسان ارجاع بدهد.
   البته این بدین معنی نیست که مشکل از شخص شما هست… شرایط زندگی که در اون قرار دارید این فشار رو بروی شما قرار داده و در هر صورت شما احتیاج به کمک دارید که این کمک از تیم روانپزشکی و روانشناسی بر می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.