غیر پزشکی, روانشناسی

انواع اختلال شخصیت با مشاوره تصویری روانشناس آنلاین

انواع اختلال شخصیت با مشاوره تصویری روانشناس آنلاین

انواع اختلال شخصیت با مشاوره تصویری روانشناس آنلاین

روانشناسان ، روان درمان گران و متخصصان بهداشت ، افرادی هستند که در زمینه کمک به بیماران برای توسعه مهارت های شناختی ، عاطفی و همچنین کاهش علائم بیماری های روانی و ذهنی و مقابله با چالش های زندگی برای سلامت ذهن تخصص دارند و کسب علم کرده اند. در واقع بهترین روانشناس آنلاین، پزشکی است که دارای صلاحیت ، اعتماد ، همدلی و بی طرفی بوده تا بتواند از مراجعه کنندگانش به صورت ویزیت روانشناس آنلاین حمایت کند و بدون قضاوت ، راهنمای آنها باشد. ویزیت روانشناس آنلاین در سامانه ازپزشک هم سعی بر این دارد تا با کمک تست انواع اختلال شخصیت بتواند از ابتلا به اختلال شخصیت افسرده پیشگیری کند و همچنین بیمارش به تغییرات دلخواه و همچنین خودشناسی برسد.

روانشناس آنلاین با توجه به علمی که دارد تلاش می کند تا بهترین توصیه‌ های بالینی را به بیمار ارائه دهد. سامانه آنلاین ازپزشک ، با ایجاد یک بستر مناسب سعی بر این دارد تا بتواند به صورت آنلاین ، بیماران را ویزیت کند و به آنها مشاوره آنلاین با روانشناس  بدهد. ازپزشک با داشتن انواع تخصص های پزشکی که  بهترین و حاذق ترین  هستند آماده است تا از افرادی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند.

به همین دلیل شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت، روانشناس آنلاین داشته باشید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، مشاوره را با بهترین پزشک متخصص جستجو کنید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا روانشناس آنلاین را در خانه انجام دهید. با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین سامانه هم می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از خدمات بهره ببرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که روانشناس آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کرده و به آنها خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی ارائه کنند. در ادامه تصمیم داریم در رابطه با انواع اختلال شخصیت با مشاوره تصویری روانشناس آنلاین صحبت کنیم.

 

اختلال شخصیت افسرده و روانشناس آنلاین

اختلال شخصیت افسرده و روانشناس آنلاین

 

اختلالات شخصیتی

همانگونه که می دانید قسمتی از پرورش شخصیت ما در راهی است که زندگی برای ما مشکل می سازد. یاد گرفتن از تجارب و تغییر این ویژگی ها، روش های غیر سودمند فکر کردن، احساس کردن و رفتار کردن که باعث این مشکلات می شود می تواند مشکل باشد. بجز تغییرات و شخصیت که به علت حوادث ضربتی یا آسیب به مغز حاصل می شود، این ویژگی ها معمولاً از دوران کودکی و یا اوایل دهه اول زندگی قابل تشخیص هستند به این صورت که ممکن است در مواردی که در ادامه عنوان می کنیم مشکل داشته باشید:

 1. ایجاد یا ادامه رابطه با دیگران
 2. کنار آمدن با همکاران
 3. کنار آمدن با دوستان و خانواده
 4. دور ماندن از مشکلات
 5. کنترل احساسات یا رفتار

 

اگر به عنوان یک نتیجه شما نا خشنود یا مضطرب هستید و یا اغلب ناراحتید و یا موجب آزار دیگر مردم می شوید، ممکن است دچار یک اختلال شخصیت باشید. قطعا داشتن یک اختلال شخصیتی زندگی را مشکل می سازد پس پیشنهاد می کنیم مشاوره تصویری روانشناس آنلاین داشته باشید و مراحل درمان خود را در خانه انجام دهید.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

بدترین نوع اختلال شخصیت

بدترین نوع اختلال شخصیت شامل چند اختلال مانند شخصیت های اجتماعی ، مرزی و اسکیزوتایپال است. چرا که هر کدام از اختلالات شخصیتی می توانند نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم خطرناک باشند. فرد دارای اختلال شخصیت ضد اجتماعی با توجه به نداشتن ترس قادر است بدون دلشوره و استرس دیگران را به راحتی فریب دهد. افراد دارای اختلال شخصیت اجتماعی می توانند بدون هیچ احساس گناهی، افراد را فریب دهند و هیچ ترسی از دستگیر شدن هم نداشته باشند.

در اختلال شخصیت اسکیزوتایپال برعکس اختلال قبلی موضوع متفاوت بوده و آنها هیچ علاقه ای به ارتباط با دیگران ندارند. از نشانه های بارز شخصیت اسکیزوتایپال می توان به نشانه های عجیب و غریب در رفتار، ظاهر و پوشش آنها اشاره کرد. بسیار مهم است که افراد دارای اختلال شخصیت اسکیزوتایپال، لب مرز وارد شدن به أنواع اسکیزوفرنی هستند.

اختلال شخصیت مرزی هم که نشانه بارز آن بی ثباتی است ، به این معناست که افراد دارای این اختلال می توانند کارهای مختلف و بسیار خطرناکی را انجام دهند و باعث آسیب به خود و دیگران شوند. در افراد دارای اختلال مرزی،  اقدام به خود زنی و خود کشی زیاد بوده و این افراد به شدت از تنهایی می ترسند و در بعضی زمانها رفتار های پر خطر مانند رانندگی با سرعت بسیار زیاد، رفتار های تکانه ای مانند قمار کردن و انحرافات جنسی دارند.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله علل اختلالات عصبی با مشاوره آنلاین روانشناسی

 

مشاوره رایگان روانشناسی

مشاوره رایگان روانشناسی

 

اختلال شخصیت افسرده

اختلال شخصیت افسرده  از نظر روانشناس آنلاین شامل افرادی می شود که إحساس غم و افسردگی همیشگی دارند و به انجام کارهایی که دیگران تمایل دارند و لذت می برند، هیچ تمایلی ندارند. افراد دارای اختلال شخصیت افسرده احساس بی کفایتی و بی ارزشی نسبت به خود و دیگران دارند و خود را به شدت سرزنش می کنند. این افراد به همه چیز بدبین هستند و عزت نفس پایینی هم دارند و همیشه إحساس گناه می کنند. نگرش منفی این افراد به حدی زیاد است که تمام جوانب زندگی آنها را در بر می گیرد و آنها در هر جمعی باشند آن فضا فاقد هرگونه انرژی و نشاطی می شود.

از علائم اختلال شخصیت افسرده می توان به پر خوابی و یا بی خوابی افراد اشاره کرد. انزوا، گوشه گیری، نداشتن انرژی ، إحساس نا امیدی، نداشتن انگیزه، اختلال در اشتها چون پر خوری و کم خوری هم از دیگر علائم اختلال شخصیت افسرده هستند. متاسفانه تشخیص اختلال شخصیت افسرده در کودکان بسیار دشوار است اما در این دوران می تواند علائمی چون انزوا طلبی ، درد های جسمی بدون علت و گریه زیاد همراه با بدخلقی نشان دهد. افت تحصیلی ، تمرکز نداشتن روی درس و همچنین اشتها نداشتن و وابستگی شدید به والدین مخصوصا مادر، از علائم اختلال در سنین دبستان و نوجوانی است که به همین دلیل باید در همان دوران توسط روانشناس آنلاین تحت درمان قرار بگیرد.

 

تست انواع اختلال شخصیت

تست انواع اختلال شخصیت

 

تست انواع اختلال شخصیت

در ادامه انواع اختلال شخصیت را عنوان می کنیم تا با وارد شدن به هر کدام از لینک ها بتوانید تست مورد نظرتان را در خانه انجام دهید:

 • تست MBTI . شخصیت شناسی نسخه پیشرفته
 • تست DISC
 • تست شخصیت شناسی نئو
 • تست شخصیت ۱۶ عامل کتل
 • تست شخصیت کارآفرین
 • تست اهمال کاری تاکمن
 • تست طرحواره های ناسازگاریانگ
 • تست شخصیت شناسی MBTI کودکان
 • تست شخصیت شناسی MMPI
 • تست شخصیت شناسی نئو فرم کوتاه
 • تست انگیزش تحصیلی هارتر

پیشنهاد مقاله: کنترل استرس و اضطراب شدید به کمک مشاوره آنلاین روانشناسی رایگان

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر میترا سجادیان

میترا سجادیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر هانیه بابایی

هانیه بابایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فهیمه نیک بخش

فهیمه نیک بخش

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی صفائیان فر

مهدی صفائیان فر

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مریم شجاعیان

مریم شجاعیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر صبا حسنوندی

صبا حسنوندی

روانشناسی

تصویر دکتر پریا سلطانی

پریا سلطانی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شمسی مبشری نیا

شمسی مبشری نیا

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سیده کبری میر بهرسی

سیده کبری میر بهرسی

روانشناسی

تصویر دکتر فاطمه غواص معانی

فاطمه غواص معانی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر زینب قاسمیان

زینب قاسمیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رویا قشقاییان

رویا قشقاییان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر سارا سهرابی

سارا سهرابی

روانشناسی بالینی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.